Autoškola Nika, Monika Zůrová

504 01, Nový Bydžov
web: http://www.autoskolanika.cz

kontaktní údaje

MottoS námi se rozjedete a získáte jistotu za volantem.

Popis autoškoly

Naše autoškola provádí výuku a výcvik žadatelů o řidičská oprávnění již od roku 1998 a za tu dobu si vybudovala pověst seriózní firmy s profesionálním a vstřícným přístupem.

Naším cílem je zajistit služby na maximální úrovni a vyjít vstříc všem uchazečům o ŘP. Kvalitní výukou a výcvikem vás připravit pro provoz na pozemních komunikacích, abyste vy sami usedali za volant s jistotou a dobrým pocitem. Neslibujeme snadnou autoškolu, ale náročný a kvalitní výcvik při řízení vozidla v městském i mimoměstském provozu, nácvik všech možností parkování (kolmé, šikmé, podélné) a dalších znalostí a dovedností, které jsou potřeba pro získání řidičského průkazu. Ve výcviku se Vám budou věnovat učitelé s nadšením a s klidným přístupem k výuce a věříme, že oceníte vysokou úroveň výuky a výcviku. Naším cílem je Váš řidičský průkaz.

Vozový park motocykl: osobní automobil:
Autoškola Nika byla doposud ohodnocena 4krát s průměrným počtem 4.75 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Nika - navigace