Autoškola Bičiště, Luboš Bičiště

504 01, Nový Bydžov
web: http://autoskolabiciste.websnadno.cz

kontaktní údaje

Motto"Od malých krůčků, k velkým cílům."

Další provozovny

DDM (Domov Dětí a Mládeže) - Dr. K Englera 195 Nový Bydžov 504 01 - učebna(možno i Mizerova 123, Železnice 507 13, okres Jičín)

Popis autoškoly

Dlouholetá praxe, zkušenosti, dodržování osnov, nekuřácké pracoviště, trpělivý přístup, pevné nervy, pružná pracovní doba, ochota, individuální přístup.
Možnost dojezdu až do místa bydliště a zpět - ZDARMA!

Vozový park osobní automobil:
  • Škoda Octavia II (rok výroby 2008) [nafta] (Posilovač řízení, airbag řidiče+spolujezdce, rádio, centrální zamykání, otáčkoměr, klimatizace, výškově nastavitelné sedadlo, el stahování oken, elektrická zpětná zrcátka s vyhříváním. )
  • Škoda Fabia 1.9 TDI (rok výroby 2006) [nafta] (Posilovač řízení, airbag řidiče, rádio, centrální zamykání, otáčkoměr, klimatizace, výškově nastavitelné sedadlo, el. stahování oken, el. zpětná zrcátka s vyhříváním.)
Autoškola Bičiště byla doposud ohodnocena 5krát s průměrným počtem 5 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Bičiště - navigace