Autoškola REAL - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 3 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Verča Zvolte raději jinou autoškolu
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola REAL, Brno

Doporučuji se této autoškole vyhnout obloukem. On-line objednávání jízd v praxi probíhá tak, že si zvolíte termíny, které vám vyhovují a autoškola vám je všechny poškrtá. Průměrně vycházela jedna jízda za dva týdny. Jednou dokonce až po třech týdnech. Což je zoufale málo. Po 7 měsících mé nervy řekly dost a přestoupila jsem k jiné autoškole (samozřejmě si autoškola účtovala penále). Zkoušky jsem udělala napoprvé, což ale rozhodně nebyla zásluha pana Forala....

Vloženo 9. dubna 2020 (18:20) uživatelem Verča z IP adresy 94.113.XXX.XXX

• Od: Iveta Kristková ( ) Spokojenost
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola REAL, Brno

S autoškolou REAL je to opravdu reálné:), byla jsem strašně moc spokojená a závěrečné testy i jízdy jsem zvládla napoprvé. Všichni páni instruktoři byli moc milý a ochotní, nejvíce jsem jezdila s p. Foralem a byla to dobrá volba. Co se týče plánování jízd tak formou aplikace v mobilním telefonu naprostá spokojenost. Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za úšpěšné absolvování zkoušky a za dobrou přípravu :) Kristková

Vloženo 23. dubna 2015 (15:17) uživatelem Iveta Kristková ( ) z IP adresy 195.178.XX.XXX

• Od: vlasta necidová ( ) Poděkování
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola REAL, Brno

Tímto bych chtěla poděkovat všem instruktorům autoškoly Real za důkladnou přípravu na zkoušku z povinných jízd. Jelikož jsem dříve narozená než většina žáků ,nebylo to se mnou zrovna jednoduché. Ocenuji trpělivost a klid instruktorů,zejména pana Forala ,který mě učil a připravoval na zkoušku z jízd.
    Na tom ,že jsem zkoušku udělala napoprvé má zásluhu hlavně on.
    U teorie jsem ocenila zejména to,že když jsem ve vyuce něco nepochopila, směla jsem ji absolvovat vícekrát bez nějakých dalších poplatků. Takže i ze zkouškou údržby vozidla jsem neměla problém.
    Autoškolu Real bych doporučila všem,kdo se chtějí rychle,kvalitně a bez velkých problémů naučit řízení vozidla, třeba i ve vyšším věku.
    Necidová.

Vloženo 15. září 2011 (11:50) uživatelem vlasta necidová ( ) z IP adresy 217.66.XXX.XXX

Nalezeno 3 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola REAL prosím klikněte zde.

Autoškola REAL - navigace