Autoškola VOŠ a SPŠ - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly VOŠ a SPŠ

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola VOŠ a SPŠ < <

Autoškolu bych určitě doporučil všem co s autem nemají žádné zkušenosti jako já měl na začátku. Na začátku jsem se pomalu ani nerozjel. Na konci autoškoly jsem v klidu všemu rozuměl a řekl bych o sobě že už jsem řidič. Nikdy nebyl problém změnit termít, když jste byl např. nemocný/á. Rozhodně doporučuji.
vloženo: 29. června 2022

Volbou téhle autoškoly, jsem udělal to nejlepší, co šlo. Přístup jakým se instruktoři prezentují je perfektní, lidský a doopravdy nekřičí. Když se člověku nedaří, tak v klidu poradí a jede se dál. Člověk se pak cítí v klidu a nedělá zbytečné chyby. Měl jsem za instruktora při jízdách p. Růžičku. Na teoretických výkladech bych p. Lacina, který vše perfektně vysvětlil. Těsně před koncem kurzu, poradil u poslední teoretické výuky na co si dát při závěrečkách pozor. Cena byla také perfektní, obvzlášť pokud autoškolu dělá člověk, který na škole studuje. Za mě spokojenost a mohu jen doporučit! Jistě nebudete litovat!
vloženo: 9. února 2016
vložil: Jiří, emailová adresa nezveřejněna

Kurz autoškoly trvá hrozně dlouho. Začal jsem si autoškolu dělat v září minulého roku a závěrečné zkoušky jsem dělal až na konci ledna.
vloženo: 30. ledna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Naprostá spokojenost, neměl jsem jediný problém. Musím pochválit oba učitele pana Lacinu a p. Růžičku. Mohu jen doporučit ;-)
vloženo: 10. června 2013

Chválím velice přístup vyučujícího p.uč.Laciny,velmi dobře vysvětluje teoretický výklad,při jízdách je velmi klidný,nekřičí na žáky,je trpělivý,nekrátí hodiny při jízdách,jako v některých autoškolách!Jestli chcete chodit do autoškoly rádi,nebýt ve stresu,ale v maximální pohodě,vyberte si právě tuto autoškolu!!!!
vloženo: 25. dubna 2013

S výukou jsem byla naprosto spokojená. Pan Lacina je výborný učitel.
vloženo: 24. července 2012

Velmi dobrý přístup vyučujícího,velmi kvalitní jednání,doporučuji tuto autoškolu.
vloženo: 27. ledna 2010

Pokud máte s autoškolou VOŠ a SPŠ osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola VOŠ a SPŠ < <

Autoškola VOŠ a SPŠ - navigace