Autoškola Toužim, Jan Duspiva

360 20, Karlovy Vary
web: http://www.autoskola-duspiva.cz

kontaktní údaje

MottoAutoškola s tradicí v domácím prostředí a poctivým přístupem

Popis autoškoly

Autoškola Jan Duspiva s více než 25letou velice úspěšnou historií Vám nabízí výcvik pro získání řidičského oprávnění pro skupiny AM, A1, A2, A, B, B+E.

Díky tomu, že nejsme "velkovýrobna řidičáků" s mnoha vozidly a instruktory, můžeme Vám nabídnout a zaručit osobní a nestresující atmosféru, ale zároveň profesionální a odborný přístup k výcviku.

Naším cílem je nejen připravit a dovést Vás k úspěšnému zakončení kurzu v podobě závěrečné zkoušky a získání řidičského oprávnění, ale především to, aby jste uměli řídit!!!

Pro všechny z Karlových Varů a okolí, mnoho našich žáků je i z menších měst v okolí (Sokolov, Toužim, Ostrov, Teplá, Žlutice, Bečov, aj.).

!!! Kurzy je možné absolvovat i v anglickém jazyce !!!

Autoškola Toužim byla doposud ohodnocena 2krát s průměrným počtem 5 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Toužim - navigace