Autoškola Toužim - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Toužim

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Toužim < <

&#128077;Tuto autoškolu doporučuju protože jsou trpělivý, pohodový, a líbí se mi jejich střícnost. Doporučuju
vloženo: 24. listopadu 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Jan was very helpful, able to communicate in English and very flexible with testing times. He explained everything very well and prepared me for everything from test, inspection and driving. I can highly recommend as a first choice in Karlovy Vary area. Great spirit and excellent attitude.
vloženo: 2. března 2020
vložil: Johan Bosman,

100%!!!!!!!!
vloženo: 2. března 2020
vložil: Johan Bosman,

Celkem to bylo fajn.Rychlost,spolehlivost,pohotovost. Učitel byl velmi trpělivý a férový.
Jsem velmi spokojená a doporučují.

vloženo: 17. března 2019
vložil: Vlčková, emailová adresa nezveřejněna

Skvělý přístup ,doporučuji
vloženo: 2. září 2012