Autoškola Viki - diskuze

POHODA

• Od: lukáš p. ( ) POHODA
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Viki, Brno

právě jsem dokončil autoškolu u viki a můžu opravdu jenom doporučit jsou tam v poho lidi nemůžu nic vytknout... instruktoři ok závěrečky pecka ten komisař těžkej pohodář aspoň teda ten Kuřimák.
    jinak komentáře o Edovy moc nechápu je v klidu celou dobu (až asi na 2 jízdy) jsem odjezdil s ním a naučil mě všechno co měl a naopak když ti říká že si právě něco udělal špatně tak to rovnou řekne doslova(tak jak je to v testech) což potom pomůže u testu... závěrečná jízda na 1* nevim co se vám na něm nelíbilo možná jste vy divní.
    cena super
    lidi taky
    celkově ****

Vloženo 22. listopadu 2013 (17:52) uživatelem lukáš p. ( ) z IP adresy 90.180.XX.XX
    • Od: Ladě ( ) RE: POHODA
      Ahoj já jsem byl spokojený v http://www.autoskolabrnokvalitne.cz/
      Autoškola Petr Kohout

Vloženo 7. prosince 2013 (12:30) uživatelem Ladě ( ) z IP adresy 212.80.XX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek POHODA v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Autoškola Viki - navigace