Autoškola Viki - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 3 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: A. (Po*****a15@se****.cz) NEJHORŠÍ AUTOŠKOLA!!!!
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Viki, Brno

Tato autoškola byla nejhorší autoškola, kterou jsem mohla absolvovat! NEDOPORUČUJI!!! Pouze jeden instruktor ze tří byl normální. Majitel arogantní, celou jízdu je na mobilu a absolutně nepomáhá. Druhý, mladší instruktor ,,koketuje" se slečnami a zbytečně je stresuje - nejen slečny. Silně nedoporučuji. Sice levná, ale velmi špatná autoškola. Za mě velké zklamání.

Vloženo 26. ledna 2019 (22:44) uživatelem A. (Po*****a15@se****.cz) z IP adresy 37.48.XX.XXX

• Od: lukáš p. ( ) POHODA
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Viki, Brno

právě jsem dokončil autoškolu u viki a můžu opravdu jenom doporučit jsou tam v poho lidi nemůžu nic vytknout... instruktoři ok závěrečky pecka ten komisař těžkej pohodář aspoň teda ten Kuřimák.
    jinak komentáře o Edovy moc nechápu je v klidu celou dobu (až asi na 2 jízdy) jsem odjezdil s ním a naučil mě všechno co měl a naopak když ti říká že si právě něco udělal špatně tak to rovnou řekne doslova(tak jak je to v testech) což potom pomůže u testu... závěrečná jízda na 1* nevim co se vám na něm nelíbilo možná jste vy divní.
    cena super
    lidi taky
    celkově ****

Vloženo 22. listopadu 2013 (17:52) uživatelem lukáš p. ( ) z IP adresy 90.180.XX.XX
    • Od: Ladě ( ) RE: POHODA
      Ahoj já jsem byl spokojený v http://www.autoskolabrnokvalitne.cz/
      Autoškola Petr Kohout

Vloženo 7. prosince 2013 (12:30) uživatelem Ladě ( ) z IP adresy 212.80.XX.X

• Od: lukáš p. ( ) dodatek

poznámka:
    to jak jsem poznamenal že pan komisař z kuřimi je pohodář tak jsem rozhodně nemyslel že je nějak měkkej je jen sympaťák a působí dost lidsky takže je člověk v klidu já chybu neudělal ,ale určitě by ji neodpustil jen to probíhalo v pohodičce...

Vloženo 26. listopadu 2013 (18:49) uživatelem lukáš p. ( ) z IP adresy 90.180.XX.XX

Nalezeno 3 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Viki prosím klikněte zde.

Autoškola Viki - navigace