Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Viki - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Viki

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Viki < <


   Ze začátku jsem měl trochu obavy, stejně jako téměř každý… Po pár prvních jízdách s milými instruktory, kteří mě hned přesvědčili, ze není čeho se bát, jsem se strachu rychle zbavil…

Celý personál autoškoly byl po celou dobu kurzu velmi vstřícný co se týče plánování jízd, rušení jízd,…

Opravdu jsem rád, ze jsem si vybral právě tuto autoškolu Viki a Dekuji Vám za příjemné získání řidičáku… :)
vloženo: 9. února 2024
vložil: Kuba, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu Viki jsem si vybrala po dlouhém srovnávání s ostatními Brněnskými autoškolami a teď vím, že jsem udělala dobrou volbu. Pan učitel Pagáč i Veselý jsou v pohodě pánové, kteří rozumí tomu, co dělají. Kratší jízdy mi moc nevyhovovaly, ale nebyl problém si zvolit jízdu delší - bylo z čeho vybírat. Oceňuji upřímné hodnocení mých zkušeností, zdali jsou natolik dostatečné, abych mohla zvládnout závěrečnou zkoušku, nebo ne. Tu jsem ve finále absolvovala na druhý pokus, avšak mou vinou. Z nervozity jsem udělala hrubou chybu. Vše mi bylo vždy na rovinu řečeno, v čem se zlepšit, vyzdvihnuty moje slabiny. Vše vždy proběhlo podle domluvy, nemám co vytknout. Mnohokrát díky za váš čas a trpělivost! Nikola.
vloženo: 29. ledna 2024
vložil: Nikola Koudelková, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu NEDOPORUČUJI.První věc co mi vadila byla ta.že slibujíí za 2 měsíce autoškolu hotovou.To jde asi ztěžka ,když volné jízdy jsou hned ve středu popř.ve čtvrtek obsazené. /nesmíte mít víc jak 2 hodiny týdně ,aby prý vyšlo na ostatní../V tom případě za 2.měsíce nemožné stihnout.Po internetu nejde jízdy objednat pouze na papír v autoškole se zapsat. vstředu ..Pokud student chodí do školy cca do 14.30 tak dostat se do Brna a absoluvovat jízdu do 16 hod nemožné/nesmí jezdít prý po 16 hod žáci kvůli tmě.Jinde jezdí až do 19 hod./To bych i pochopila.
Co mě nejvíce ,ale naštvalo je,že p.Veselý ještě na 26 hodině nenaučil couvání a parkování.Učí jezdit po Brně stále stejné trasy a potom inspektor vezme při zkouškách žáka na dálnici./což nepopírám to musí umět taky žák/..
Když pominu ,že pan .Pagáč při zkoušce je na telefonu a pan komisař taky,co si má člověk myslet o profesionalitě.
Asi poslední věc.Když ze 3 žáků neudělá ani jeden v ten den z této autoškoly zkoušky, bud autoškola moc nenaučí, nebo je to kšeft pro další vytahování peněz na kondiční jízdy.Je to kšeft prostě.
vloženo: 24. ledna 2024
vložil: lalala,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Milá paní Renatko Fajmonová,
Nemusíte psát jméno "lalala", když napíšete veřejně email...už toto svědčí o Vaší inteligenci. Váš syn pan FAJMON, je skutečně za rok 2023 jediný za koho oroduje skoro v 19. letech maminka, nezažil jsem s nikým tak šílené 35 minutové telefonáty, ale snažil jsem se být profesionál :-)
Takže buďme teď pravdomluvní a uveďme věci na pravou míru !!!
Pokud Vás syn si plánuje jen jízdy ve čtvrt na čtyři, a jiný čas nemůže nedivím se, že autoškolu dělal dlouho. Krom toho 80% jízd maximálně proskáče v kolonách když si ve 16.00 dával neustále odjezd od provozovny kousek od Vaňkovky.
Máme tu žadatele, kteří zvládnou výcvik i bez připlácení rychlokurzu za 6 týdnů.
Na 26 hodině, kterou zmiňujete, mi volal kolega Veselý a nedoporučoval synovi zkoušky, jelikož měl za 45 minut 9 hrubých chyb. U tohoto telefonátu seděl Váš mámánek vedle učitele v autě a hovor slyšel včetně hodnocení. Takže se nemůžete na nic vymlouvat.
Pokud nezvládal syn vozidlo při jízdě dopředu, je logické a pochopí to i naprostý tukan, že je nesmysl jezdit dozadu !!!!
A ano, těmto žákům nedoporučujeme jízdu za tmy, není mi jasné co je na tom k nepochopení.
Pokud syn přesto na ZK šel a na první zkoušce tak škubl volantem mezi pruhy, že nás malém hodil na střechu, sorry ale toto není chyba učitele, auta ani komisaře.
Po první neúspěšné zkoušce si nedal ani jednu jízdu na zdokonalení a šel to prostě na podruhé natvrdo risknout....
Opět nevidím chybu v autě, počasí, učiteli, komisaři ani postavení hvězd....ale ve Vašem mamánkovi.
Na druhé ZK u odbočování vlevo poslal vozidlo do kolejí bez kontroly tramvaje ( ve výcviku zdůrazněno asi 350x )
Možná kdyby syn více koukal u zkoušek na cestu a zrcátka a nehlídal můj telefon a telefon komisaře udělal by líp :-)
Na zkoušce se synem další žák neudělal, protože šel na ZK bez jízd v lednu a od listopadu jsme ho tu neviděli.
Další 3 žadatelé bez problémů udělali.
Takže paní Fajmonová, neorodujte tady za Vašeho mamánka, a zamyslete se radši nad Vaši výchovou a realitou a nešpiňte dobré jméno moji firmy.
Lži dokáže na web psát každý moula, ale hledat chybu u sebe a být soudný umí málokdo.
S pozdravem Pagáč Jiří Autoškola Viki Brno
   Autoškolu VIKI doporučuji všem, kteří mají zájem se naučit řídit auto a nejen získat řidičák.
Můžu popsat trošku podrobně, jak probíhá kurz, abyste měli objektivní představu, co od této autoškoly čekat:
1. kancelář autoškoly je hodně skromná, ale pro výuku rozhodně dostatečná.
2. bohužel autoškola nemá vlastní tréninkové cvičiště, takže můžete brát jako plus nebo jako mínus - hned od třetí hodiny jedete do ostrého provozu. Za mě osobně to byl docela šok, protože jsem se hned míhal mezi auty a netušil jsem, která bije. Naštěstí instruktor vedle mě mě dokázal s klidem vést (o tom později)
3. autoškola pro každého začátečníka velmi rychle dokáže dojednat termín na trenažeru. V podstatě to vypadá tak, že přijdete ve středu a nejpozději do příštího týdne, už můžete absolvovat svůj první trenažer a pak už si frčíte hezky na silnici.
4. na dnešní dobu, hlavně v porovnání s konkurencí, tak je skutečně levná. Když si přepočtete náklady na údržbu a pohonné hmoty, tak se můžete divit, že to jsou ochotní dělat za tak málo peněz.
5. velké pozitivum je, že i samotná autoškola doporučuje střídat obě auta, která má. Je to skvělá praktická zkušenost a nezvykáte si jen na jednu káru

Jak asi kurz probíhá (beru čistě za sebe):
První dvě hodiny tedy trenažér. Další hodiny bych případným zájemcům doporučil neudělat tu samou chybu, jakou jsem udělal já - že jsem si vzal jen jednohodinovku a ne dvou hodinovku. Díky tomu jsme neměli čas dojet někam na klidné místo a tam se učit rozjezdy a práci s autem. Naopak jak jsem psal v úvodu - hned jsem byl v provozu, protože už na svou hodinu čekal další žák. Takže s tímto ohledem důrazně doporučuji si brát 3. a 4. hodinu najednou! Jinak budete vykulení jak žaba.

Další, co si určitě pochvaluji, tak je přístup instruktorů, hlavně jednoho z nich, se kterým se mi skutečně velmi příjemně jezdilo. Nejen, že má klidný hlas, ale když vidí snahu, tak vám i cestu zpříjemní. Je ochotný vám cokoliv za jízdy vysvětlit a i jeho komenáře po cestě jsou trefné, vtipné a zlehčují celkové napětí při jízdě.

U druhého instruktora je přístup podobný, ale problém je, že on musí i řešit další administrativu kolem auta, takže se často stává, že se při jízdě věnuje jiným záležitostem. Ale to je tak prý u všech autoškol. Nicméně nikdy se nestalo, že by nevěnoval pozornost provozu nebo nijak nesledoval moji jízdu. Právě naopak.

Co se teorií týče, tak se nestalo, že by instruktoři dotazy zesměšňovali (pokud to skutečně nebyly pitomosti). Naopak jsou ochotní i opakovat některé věci dokola a pokud má žák snahu a chce se sám něco naučit, tak jsou vstřícní nejen na hodinách teorie, ale i při jízdě a dokonce i po telefonu. Dokonce jsou ochotní i někdy předat zkušenosti i po samotné jízdě.

Pro koho tato autoškola není:
V podstatě pro dvě kategorie lidí - pro ty, kteří dělají řidičák z donucení a nemají sami chuť řídit káru. A pro ty, kteří jednak serou na teorii a potom nechtějí tolerovat, že ten instruktor může mít možná malinko v něčem pravdu a že má o trošku víc řidičských zkušeností, než ten žák (samozřejmě bráno s nadsázkou). Oba instruktoři vás v žádném případě nepustí do nehod ani do porušování pravidel a velmi dobře vyhodnocují situaci.

Dalo by se říct, že dospělí (čtěte zodpovědní) lidé nemusí mít s touto autoškolou problémy. Negativní komentáře a za debily je považují ti, kteří nerespektují to, co jim instruktoři říkají anebo kašlou na sebevzdělávání.

Samozřejmě každému mohou ujet nervy. Já se považoval za snaživce a odpovědného (pro mnoho lidí jsem byl šprt :D), ale i tak jsem někdy měl jízdu na přes hubu. V takovém případě můžu ocenit nervy instruktorů. Samozřejmě, že už i zařvali, protože když někdo dělá nelogické věci, tak to naštve kohokoliv. Ale naštěstí mě nezbili, tak to dobře dopadlo :)

Na závěr můžu tedy ještě říct, že pokud si myslí, že někdo dojde do autoškoly, neudělá pro to nic a všechno mu poví instruktoři, tak když pominu, že je to dětský přístup, tak to už dneska ani nefunguje. Nicméně v této autoškole stačí, když se budete normálně snažit a pak není problém se na čemkoliv domluvit.
vloženo: 8. července 2023
vložil: Lubor Pešek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj.Hodnocení píšu s odstupem času,ale jsem rád že jsem si Autoškolu Viki vybral.Zpočatku mi to moc nešlo,(dokonce jsem jednu chvíli uvažoval že to ukončím),musím poděkovat hlavně za podporu a velkou trpělivost Panu Pagáčovi (i když to semnou to v Brněnským dopravním masakru byl spíš běh na dlouhou trať,tak aspoň za to co mám ;-))Nakonec to dobře dopadlo,a teď i už trochu s úsměvem vzpomínám.Autoškolu Viki doporučuju.Erik Kulíšek
vloženo: 10. února 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj.Hodnocení píšu s odstupem času,ale jsem rád že jsem si Autoškolu Viki vybral.Zpočatku mi to moc nešlo,(dokonce jsem jednu chvíli uvažoval že to ukončím),musím poděkovat hlavně za podporu a velkou trpělivost Panu Pagáčovi (i když to semnou to v Brněnským dopravním masakru byl spíš běh na dlouhou trať,tak aspoň za to co mám ;-))Nakonec to dobře dopadlo,a teď i už trochu s úsměvem vzpomínám.Autoškolu Viki doporučuju.Erik Kulíšek
vloženo: 10. února 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj.Hodnocení píšu s odstupem času,ale jsem rád že jsem si Autoškolu Viki vybral.Zpočatku mi to moc nešlo,(dokonce jsem jednu chvíli uvažoval že to ukončím),musím poděkovat hlavně za podporu a velkou trpělivost Panu Pagáčovi (i když to semnou to v Brněnským dopravním masakru byl spíš běh na dlouhou trať,tak aspoň za to co mám ;-))Nakonec to dobře dopadlo,a teď i už trochu s úsměvem vzpomínám.Autoškolu Viki doporučuju.Erik Kulíšek
vloženo: 10. února 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jestli chcete řidičák na velkou motorku "A" tak za mě best volba v Brně, jelikož a hlavně instruktora dělá fakt zapálený a pohodový pan Motorkář. Takže jestli se chcete opravdu naučit jezdit nebo znovu rozjezdit na mašině tak tohle je ta správná volba. Vstřícnost a rychlost při plánování jízd. Kolama dolů :D a hodně mil bez nehod všem co do toho půjdou Honza
vloženo: 21. dubna 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu Avtoškoly Viki. Naprosto bezvadná autoškola. Instruktora p. Pagač a p. Veselý mi dalý veškerou profesionální přípravu, nejen na zkoušky ale i do budoucna.A to nejenom pro mně, ale i pro manžela, který má řidičák už skoro 5let.
Nesedela jsem za volantem, takže pro mně opravdu nebylo jednoduché. Pan instruktor byl trpělivý, přátelský, zkrátka pravý člověk na svém místě!
Jsem opravdu ráda že jsem si vybrala tuto autoškolu a mohu jen doporučit všem 100%.
Tuto autoškolu rozhodně doporučujeme.
vloženo: 12. ledna 2022
vložil: Anton Ivan a Anička,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu v poměru cena vs. kvalita a přístup bych hodnotila velice kladně. Dokonce by mohla být autoškola myslím si i dražší.
Učitelé s dlouholetou praxí a zkušenostmi, které se snaží posouvat dále nám žákům.
S vnitřním klidem mohu doporučit.l
vloženo: 20. prosince 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Žádal jsem o vratku řidičáku, zaplatil si několik kondičních a musím říct, že bez pomoci všech borců za volantem bych to rozhodně nedal, všechny chyby jsem si vybral a byl upozorněn během kondičních jízd a samotná zkouška už byla laláček &#128521;
Za mě vřele autoškolu vřele doporučuji.
Martin Koumal

vloženo: 13. května 2021
vložil: Martin Koumal ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   .V květnu 2020, jsem začala chodit do kurzu,byla jsem nejmladším článkem .Strach veliký a říkala jsem si jestli to vůbec zvládnu.Na konzultacích vždy přístup super,nemáte prostě obavy se cokoliv optat i na prkotiny.Druhou jízdu jsme si moc s učitelem nerozumněli,ale i to se stává a překonalo.Překvapilo mě ,že tato autoslola má hodně jízd s porovnáním jiných.Opravdu se vyjezdíte.Instruktoři se střídají i auta (,zkusit si jiný přístupy a auta není na škodu).Instruktoři mají trpělivost i přísnost,nemají to s nováčkama taky jednoduchý.Od každýho si vemete něco.Pro mě top instruktor Přemek,s ním jízdy perfektní,bez stresu ,vše v klidu,a před zkouškami jsem ho dostala na poslední jízdy.(umí Vás uklidnit a podpořit,že na to máte).Pan komisař s panem Pagáčem mají milý přístup u ZK.Tak jsem to zvládla 2.9.2020 .Celkově hodnotím kladně a moc doporučuji

vloženo: 3. září 2020
vložil: Martina Skřičková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškole dávám 11 z 10. Od začátku moc milý přístup, na konzultacích s Vámi vše proberou, zodpoví Vaše otázky a vše klidně několikrát zopakují. Na jízdách se snaží, aby žák jel co nejvíce sám a byl připraven na provoz a samostatné řízení. Nejvíce z instruktorů mi sedl pan Přemysl Konečný, který mě krásně naučil parkovat a poradil v různých věcech, snaží se aby jízda byla vždy něčím jiná a aby jste byli maximálně připraveni na zkoušky. To však neznamená, že ostatní mi nesedli. Všichni jsou moc milý, každý Vám předá něco. Cena za tuto autoškolu je výborná a hodlám si říct, že by mohla být klidně vyšší za tu kvalitu. Moc doporučuji dál.
vloženo: 2. září 2020
vložil: Denisa Kocourková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola můžu jen doporučit :-) závěrečky jsem zvládl na poprvé !!! Naštěstí nejsem žádný dřevák a něco mě naučil i táta a vlastně i jeho kdysi učil můj děda :-)
Děkuji moc za rychlý a bezproblémový kurz.


vloženo: 6. července 2020
vložil: Pavel, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jen těžko říct co proběhlo za údržbu jak píše pán o tom oleji, ale Renault ČR si bere na výměnu oleje u vozidla Sandero 1.2 i o množství 4,2 litru časově 0,5-0,6 normohodiny a to to provádí mechanik na hydraulickém zvedáku, kde má vozidlo nad sebou, se speciální odběrovou teleskopickou nádobou !!!
Pokud to p.Pagáč stihl v malé garáži za 20 minut byl by bůch a lepší než mechanici od Renaultu....takže bůch ví co tam proběhlo....
A takto to bude asi se vším.... pravdy tak 20%
vloženo: 5. července 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

Text vložený provozovatelem autoškoly: Je mi lito, že jeden žadetel kterému leží v žaludku jeden z mých učitelů píše za 5 dní už třetí nekonečný příběh a dalších 147 žádatelů ročně, kteří jsou spokojeni hezký článek nenapíší...
je škoda, že ten kdo je spkojen bouchne po zkouškách dveřmi "jupí jupí, mám řidičák" a už o něm neslyšíme....a kdo není, ten si uživá špinění pod záštitou anonymity....no comment
vloženo: 4. července 2020


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Viki jsem si vybral kvůli docela pěknému hodnocení a nižší ceně. Když už jsem se odvážil se tam jít zapsat, tak jsem z ní měl velmi pěkný dojem (pan majitel byl dokonce i vtipný), který setrval až do mé první jízdy ve městě. Po velmi rychlém seznámení s mým novým instruktorem – panem Veselým, jsem měl předložit průkazku autoškoly, kterou jsem nedostal, i když jsme se na ni během konzultací ptal. Tím jsem nechtěně spustil lavinu nadávek a proklínaní. Pak se to po patnácti minutách nakonec úspěšné vyřešilo a kvůli svým nedostatečným zkušenostem (za což jsem taky dostal vynadáno, protože jsem měl začínat u autocvičiště, což mi během telefonické domluvy jízdy nebylo vůbec řečeno) mě instruktor odvezl na jiné místo. Během toho malém přejel pár chodců, asi kvůli své naštvanosti. Pak vynadáno dostávali kolemjdoucí lidi, dokonce i stavitelé očividně jen za to, že existuji. No prostě asi nebyl to den pána Veselého. Od té doby jsme měl na tohoto instruktora nejvíc štěstí – cca 9 jízd ze 14. Občas náladu měl, a tak i já se snažil nedělat chyby, a když jsem nějaké udělal, tak sice řekl nějaké sprosté slovo, ale pak mi vysvětlil problém. A pak byly jízdy (hlavně ty první), během kterých byl strašně odporný. Kupříkladu jednou si na mně zkoušel, jak co umím, a když jsem něco nezvládl, tak se úplně nesnesitelně smál. Ale jak jsem říkal, tak čím dál tím byl lepší. Proto by na tuto AŠ měli jít lidé, kteří ví víc než nic v ovládaní automobilu. Pár jízd jsem měl i s jinými instruktory: pan Pagáč – vlastník AŠ, neustále mluví po telefonu, ale koncentrace aroganci zde je menší, když uděláte chybu, tak začne vzpomínat na svou malou dceru, která podle jeho popisu má asi řidičák na všechny skupiny; pan Pokorný – měl jsem s ním jednu jízdu, skoro vždy mlčel a díval se do okna, musel jsme spoléhat jen na sebe; pan Kočička – docela příjemný instruktor, měl jsem s ním 1 jízdu na autocvičišti a 1 ve městě, rád se s vámi pobaví a pomůže, jestli něco nebudete vědět; pán Konečný – mladý, vtipný, a hlavně umí uklidnit, když budete úplně nervózní, ale asi už tam nepracuje, protože byl externím učitelem. Za zmínku stojí ještě to, že občas jste zadarmo pracovali jako taxikář pro instruktory. To znamená, že jste jednoho museli dovézt ke druhému, ti si tam nějakou chvíli, někdy i 10-15 minut z vašeho zaplaceného času, povídali, nebo si předávali věci. Nebo jednou se stalo to, že během mé zaplacené jízdy měnili motorový olej (cca 20 min.), ale já bych to pochopil (i když se takové věci nemají dělat během zaplacené jízdy), kdyby mi aspoň přidali více casu, ale nic podobného se nestalo. Dál jsem nepochopil, jak je možné, že když zavolám, abych si domluvil kondiční jízdu, tak mi řeknou, že teď nemůžu, ale když jim po pár minutách zavolal můj kamarád, tak si v úplně v pohodě kondičku domluvil. Nejvtipnější ale bylo to, že já si kondiční jízdu domluvil na 45 minut, ale kamarádovi řekl, že kondiční jízda jde domluvit jen na 90, protože na 45 prý "není ani ceník", za samozřejmě vyšší částku. Z uvedené situace vyplývá jistá anarchie v organizaci AŠ, nebo jinak nevím, jak danou situaci popsat, a přitom se nestát panem Veselým. Podle svých zkušeností s danou autoškolou jí nemůžu doporučit.
vloženo: 4. července 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Jestě jednou zdravím, třetí text za 5 dní, koukám že Vás tyto stránky pane neznámý evidentne baví...rad bych věděl alespoň jméno komu tak ležíme v žaludku.
Taky bych chtěl mít tolik času na vypisování na netu.....
Hold každý si musí ulevit jinak....


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Viki jsem si vybral kvůli docela pěknému hodnocení a nižší ceně. Když už jsem se odvážil se tam jít zapsat, tak jsem z ní měl velmi pěkný dojem (pan majitel byl dokonce i vtipný), který setrval až do mé první jízdy ve městě. Po velmi rychlém seznámení s mým novým instruktorem – panem Veselým, jsem měl předložit průkazku autoškoly, kterou jsem nedostal, i když jsme se na ni během konzultací ptal. Tím jsem nechtěně spustil lavinu nadávek a proklínaní. Pak se to po patnácti minutách nakonec úspěšné vyřešilo a kvůli svým nedostatečným zkušenostem (za což jsem taky dostal vynadáno, protože jsem měl začínat u autocvičiště, což mi během telefonické domluvy jízdy nebylo vůbec řečeno) mě instruktor odvezl na jiné místo. Během toho malém přejel pár chodců, asi kvůli své naštvanosti. Pak vynadáno dostávali kolemjdoucí lidi, dokonce i stavitelé očividně jen za to, že existuji. No prostě asi nebyl to den pána Veselého. Od té doby jsme měl na tohoto instruktora nejvíc štěstí – cca 9 jízd ze 14. Občas náladu měl, a tak i já se snažil nedělat chyby, a když jsem nějaké udělal, tak sice řekl nějaké sprosté slovo, ale pak mi vysvětlil problém. A pak byly jízdy (hlavně ty první), během kterých byl strašně odporný. Kupříkladu jednou si na mně zkoušel, jak co umím, a když jsem něco nezvládl, tak se úplně nesnesitelně smál. Ale jak jsem říkal, tak čím dál tím byl lepší. Proto by na tuto AŠ měli jít lidé, kteří ví víc než nic v ovládaní automobilu. Pár jízd jsem měl i s jinými instruktory: pan Pagáč – vlastník AŠ, neustále mluví po telefonu, ale koncentrace aroganci zde je menší, když uděláte chybu, tak začne vzpomínat na svou malou dceru, která podle jeho popisu má asi řidičák na všechny skupiny; pan Pokorný – měl jsem s ním jednu jízdu, skoro vždy mlčel a díval se do okna, musel jsme spoléhat jen na sebe; pan Kočička – docela příjemný instruktor, měl jsem s ním 1 jízdu na autocvičišti a 1 ve městě, rád se s vámi pobaví a pomůže, jestli něco nebudete vědět; pán Konečný – mladý, vtipný, a hlavně umí uklidnit, když budete úplně nervózní, ale asi už tam nepracuje, protože byl externím učitelem. Za zmínku stojí ještě to, že občas jste zadarmo pracovali jako taxikář pro instruktory. To znamená, že jste jednoho museli dovézt ke druhému, ti si tam nějakou chvíli, někdy i 10-15 minut z vašeho zaplaceného času, povídali, nebo si předávali věci. Nebo jednou se stalo to, že během mé zaplacené jízdy měnili motorový olej (cca 20 min.), ale já bych to pochopil (i když se takové věci nemají dělat během zaplacené jízdy), kdyby mi aspoň přidali více casu, ale nic podobného se nestalo. Dál jsem nepochopil, jak je možné, že když zavolám, abych si domluvil kondiční jízdu, tak mi řeknou, že teď nemůžu, ale když jim po pár minutách zavolal můj kamarád, tak si v úplně v pohodě kondičku domluvil. Nejvtipnější ale bylo to, že já si kondiční jízdu domluvil na 45 minut, ale kamarádovi řekl, že kondiční jízda jde domluvit jen na 90, protože na 45 prý "není ani ceník" za samozřejmě vyšší částku. Z uvedené situace vyplývá jistá anarchie v organizaci AŠ, nebo jinak nevím, jak danou situaci popsat, a přitom se nestát panem Veselým. Podle svých zkušeností s danou autoškolou jí nemůžu doporučit.
vloženo: 4. července 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Ješte dodatek k té Vaši jízdě na 45 minut at to máme komplet.
Kondiční jízdy na 45 minut se začli jezdit kvůli takovým jako Vy teprve nedávno, vždy se jezdilo od roku 2011 pouze 90 min.
Jelikož Vy jste 90 nechtěl nebo nemohl, a bylo mi líto Vás pustit bez jízdy na ZK abyste si auto aspoň osahal, chtěl jsem udělat dobrý skutek a vydělil jsem částku dvěmi a jel jste 45 min za 300kč, přes to že to bylo i pro učitele nestandartní. Mohl jsem se na Vás také vy.....
Jak píšete částka vyšší nebyla ani u vašeho kamaráda. 45min-300,- 90min-600,- nic se nenavyšuje je to krát 2 , pokud s tím má samozřejmě někdo problém do jízd na víc nikdo nikoho nenutí, kondiční jízdy jsou pro autoškolu naopak přítěž jelikož blokují prostor pro běžné kurzy a ty se tím žákům zbytečně protahují.
Za cenu 300 kč devastujete auto 45 minut...100kč projedete v phm 110 kč je mzda učitele, autoškole zbylo z Vaši jizdy 90 kč... za 90 kč se na přehradě nepovozíte ani na kolotoči....a tady jezdíte s autem za čtvrt milionu....nepříjde Vám to jako nepoměr? myslím že není potřeba víc psát...POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškolu jsem dal napoprvé ještě před Covidem, ale nemohu říct ani slovo negativního. Pan Pagáč je občas až moc upřimnej ale na jízdách naučí tutově ze všech nejvíc, nebere si servítky a připraví tě na brněnskej masakr v provozu, ostatní učitelé jsou spíš milí mamánci, jakože pomůžou, povidaji historky, odšlapou a tak. ale sprostě na mně nikdo nikdy nemluvil. To dole je blábol nějakýho cíti co neodmaturoval apropo píše že prey na začátku byl dřevák a od 7 jizdy mu to šlo tak kdo ho to asi naučil ?!?!
Čau Mirek
vloženo: 3. července 2020
vložil: mirek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kdybych měl napsat prvně kladné stránky autoškoly, tak mezi ně určitě patří konzultace. Na nich byly zodpovězeny všechny otázky a byl jsem s nimi spokojen. Dále také autocvičiště, které sice netrvalo hodinu a půl, ale také jsme při něm projeli snad všechno. Nejhorší ale byly první jízdy. Hned na začátku, když jsem sedl za volant po druhé v životě, mi bylo řečeno, že nic neumím a že se mnou nemůžou ani nikam vyjet. To by možná bylo v pořádku, kdybych při každé chybě, kterou jsem udělal neslyšel jenom vulgarismy a nadávky na to, jak jedu. A takhle probíhalo prvních asi 7 jízd, při kterých jsem zvažoval i změnu autoškoly. Poté, co jsem se zlepšil byl už přístup lepší, ale stejně jsem při každé chybě slyšel jen nadávky a to opravdu nepovzbudí. Dále se mi také nelíbilo, že jsme často museli v průběhu jízd někde zastavovat, protože si instruktoři museli něco předat nebo se potkat. Chápu, že je to občas potřeba, ale když mi to bere asi 15 minut z každé jízdy tak už mi to přijde příliš. Autoškolu bych doporučil lidem, kteří s autem už jezdit umí (naučili se to třeba s rodiči) a autoškolu si chtějí udělat, jen protože je to povinnost k řízení. Pokud jste ale úplný začátečník, tak bych doporučil jít jinam. První polovina jízd byla opravdu strašná a nikdy jsem se na ně netěšil. Tolik nadávek za hodinu a půl jsem asi nikdy v životě nezažil. Dále také jeden z instruktorů byl 90% času na mobilu (vyřizoval telefonáty). I tady chápu, že to není lehké a věci se řešit musí, zároveň je ale potřeba brát to z pohledu žáka, který těch jízd nemá nekonečno a snaží se z každé vytěžit co nejvíce a tohle mu taky vůbec nepomáhá. Celkově bych autoškole dal 2/5 hvězdiček. Má i spoustu kladných stránek, ale ty záporné je u mě jasně převyšují.
vloženo: 26. června 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den, jelikož si jako autoškola zakladáme na podstivé výuce, a recenzích a jak sám píšete snažíme se nešidit konzultace v zákonem daných hodinách, stejně tak autocvičište a další věci, které většina autoškol ignoruje, nedá mi to nereagovat.
V první řadě nechápu, proč jste nepřišel přímo zamnou cokoliv řešit, přes to, že sám patřím mezi údajně nejpřísnější učitele, sám i v situacích kdy jde "o život" použiju max. "slovo sakra, pane bože nebo ježiš maria :-)) 2 x za rok mi ulítlo dopr....kdyz mi slecna v 80km/h chtěla narvat zpátečku, nebo pán se chtěl přetlačovat s kamionem :-) ", proto mi není jasné s kým jste jezdil, neveřím že p.Veselý, p.Pokorný nebo p.Kočicka mluví jak říkáte vulgárně...
a k druhému poznatku, učitelé se určite nepotkávají z důvodu, že by se jim po sobě stýskalo, případné řešení a předání papírů, nebo společné tankování či předání plánů nebo peněz není určitě na 15 minut....možná jste měl skutečně zkusit jinou autoškolu, kde konzultace budete hledat jen s těží, učitele po cestě budou pospávat nebo Vám kouřit pod nos, místo cvičiště Vás vezmou na 1. jízdu rovnou k Vaňkovce, budou vozit manželky po nákupech, vyzvedávat děti ze školek, misto 28 hodin jízd jich dostanete 15, VULGÁRITY nonstop, a k tomu 20 let starou Fabii a zkoušky 1x za měsíc :-D ...bohužel i takových auroškol jsou tucty, a je škoda, že nevyšla na Vás, třeba pak byste pár hvězdiček přihodil.
I tak přeju mnoho štastných km
Pagáč Jiří


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahooj,
o tom ze budu ridit auto, ze nebudu muset cekat na vlak ci autobus ktere mají kolikrat nekolikaminutove zpoždění, salinu, atd a obavat se ze si nesednu, ze nebudu sdilet uzavreny prostor s nekterymi individui ... (no vite jak to je v Brnenskych mhd a salinach :D) a ja nevim co dal, sním uz nekolik let. Proto jsem se rozhodla zacit s autoskolou kratce pred 18 narozeninama. Autoskolu Viki jsem si vybrala podle recenzi, ktere byly na 99% kladne, kdyz jsem pak koukla na ceník, okamzite jsem zhavila drat a volala jsem ze chci zacit! Mela jsem ale dost obavy, protoze jsem dost nervák a obcas si nevidim do pusy, ale musím říct, že učitelé včetně pana Pagáče, i tak maji dosti velkou trpelivost a snazi se me vyjit vstric i kolikrat uklidnit. (napr. kdyz jsem se rozjizdela do dosti prudkeho kopce jsem jeste pred rozjezdem zacala nervačit ze jestli mi to vic jak 3x zdechne ze se strasne nastvu) pan Vesely mi s usmevem rekl, "Ivco nebojte se, to zvladnete", samozrejeme nervy byly furt stejny, a kdyz jsem se opravdu bez problemu rozjela, jsem zacala i tak jancit ze mi pomohl, a pan Vesely znovu uplne v klidu a s usmevem, "ne, to auto vam pomohlo samo" :D Myslim, ze to se mnou ani jeden nemá lehké, ale i tak jde videt profesionalita. Plánování jizd super. Na teoriich je vse podrobne vysvetleno, vim ze se muzu zeptat klidne na nejakou stupidní otázku, klidne 3x a stejne se snazi nejakym stylem vysvetlit. Jsem teprve v půlce, ale uz se strasne moc tesim az ten ridicak budu drzet v ruce a dekovat týmu Viki, ze me tak skvele pripravily.
Za me zatim 5 *
Tesim se na dalsi jizdu!
s pozdravem Ivča Zbořilová
vloženo: 9. března 2020
vložil: Ivana Zbořilová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych pochválit a doporučit tuto autoškolu, hlavně díky velké snaze učitelů, důslednosti a pevným nervům. Ale i skvělým výukám a snaze přizpůsobit se v planování. Terka
vloženo: 8. března 2020
vložil: Terka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkově hodnotím autoškola určitě pozitivně. Občas byl přístup více ostřejší, byly situace kdy to bylo určitě na místě, ale taky situace kdy si myslím, že vlidnější, mírnější jednání by mělo větší efekt. Když bylo něco, čemu jsem nerozuměl, vše bylo vždy jasně a ochotně vysvětleno. Domluva byla jasná a perfektní, velice vstřícné jednání. Cena taky skvělá a autoškola a přístup učitelů(zažil jsem 4 ale pan Pagáč nejvíce) byl určitě kvalitní a klidně by zasloužily vyšší cenu. Během celého výcviku jsem nenarazil na žádný problém a autoškola můžu jen a jen doporučit. Děkuju Michal K
vloženo: 7. prosince 2019
vložil: Michal K, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsme zatim spokojeni já i spolužačka se kterou děláme kurz součastně, nikdo na nás v autě nekřičí a lektoři jsou milí, a na hodinách teorií se můžeme ptát i na nesmysly, což je u holek výhoda. Snad vše dokončíme než začne sněžit. &#10084;Zuzana H
vloženo: 26. listopadu 2019
vložil: Zuzana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Daná autoškola je nekorektní při výuce, nedovoluje svým žákům rozvinutí jezdeckých schopností, jejich možnosti výuky jsou omezené. Ještě jsem se nesetkal s takovou arogancí a vulgaritou. Očekával jsem profesionály a dostal jsem jenom zkušenější Brněnské řidiče, kteří si troufají něco učit.
vloženo: 23. listopadu 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Vážený anonyme co jste ve skutecnosti žákem nasi autoskoly nikdy nebyl, ( pane Duchoň) vyrovnejste si sousedské spory s Vasi rodinou v nasem dome na osobni urovni, nevyhrozujte tady sousedum násilím. Az nasi autoskolou projdete pak zde muzete psat recenze. Nemůžu za to co Váš tchán pise na facebook.
Toto špiňení je ubohé.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedalo mi nenapísať hodnotenie keďže moja skúsenosť bola veľmi pozitívna. Autoškola Viki je určite správna voľba pokiaľ sa chcete naučiť šoférovať a očakávate profesionalitu. Pán Pagáč aj so svojimi kolegami mi odovzdal hromadu skúsností, rád a samozrejme sme si užili kopec srandy.

V šoférovaní sa zdokonalujete celý život, avšak pokiaľ chcete získať pevný základ vďaka ktorému možete začať je autoškola Viki tá správna cesta.

Ďakujem za všetko.
vloženo: 30. října 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Maximální snaha o naučení
Maximálni důraz na chyby
Maximální snaha o dobré ovladání auta
Pro lajka a neřidiče TOP Volba
Maňas
vloženo: 19. října 2019
vložil: Maňas,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,dovolte mi abych jako žák, klient a neposlušný ničitel nervů lektorů přispěl trošku delší kronikou na tento web.
Kdyby byla autoškola pana Pagáče restaurací zajisté by dostala od Zdenka Pohlreicha plný počet hvězd. Já dávám 5 kousků.
Autoškolu jsem vybral na základě moderního vozového parku,sám jsem velký nadšenec do aut a pro jsem volil Viki. Skutečný stav mého kurzu je 8.jízda a zvolil jsem vážně dobře. Naprostá profesionalita, pan Pagáč jako majitel, učitel a vůdce této smečky je 100%tní profík ikdyž může působit občas přísněji, během jízdy semnou byl dokonce požádán učitelem z jiné konkurenční autoškoly aby mu pomohl spravit vozidlo které se jim na jízdě polámalo. Po pár minutách odjížděli, byl jsem pyšnej jako Pyšná princezna, že zrovna mně učí někdo kdo tomu vážně rozumí, a jen si nehraje na bohéma, narozdíl od žáka z druhé autoškoly kde si učitel s opravou nevěděl rady a byl totalne v pr... pardon v pasti.
Teorie na učebně jsou zábavné, pan Veselý který je dalším pokladem této firmy je učitelem snad od dob Rakouska-Uherska a je také profík. Takže pokud na tuto autoškolu někdo hnojí, nejde o nic víc než lež jako věž.
Nic se zde nešidí a věřte nebo ne, já člověk náročnej říkám, že Autoškola Viki ač působí tuctově je velké a milé překvapení v dnešním firemním bordelu, který je přesycen rádoby společnostmi co si říkají podstivé firmy.
Hezký den a slunce v duši ;-)


vloženo: 16. srpna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   1000x děkuji za precizní přípravu na závěrky, dnes (14.8) zkoušky s p.Pagáčem a velmi milým komisařem p.Maťějíčkem na poprvé!!!!! :-P
Víc komentů asi není potřéba k autoškole dodávat.
Jsem šíleně rááááááááda jupí.Děkuju Nicol
vloženo: 14. srpna 2019
vložil: Nikoleta Vodová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Osobní zášť a naschvály dosahují pane Pagáči někdy neskutečných rozměrů.
Pro ostatní mohu ale potvrdit recenze spousty klientů viz.níže, že autoškolou Viki určitě neudělají přešlap a zvolí správně.
A Vy pane Pagáči dejte si i v osobním životě pozor na slova i činy a hlavně na zákeřné individua at tu nemáte zbytečně černé hvězdičky.

Hezky den Kornerova E., Brno
vloženo: 13. srpna 2019
vložil: Kornerova, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dekuji Evi za Vasi rychlou reakci nic mene to uz si nemuzu otevrit pusu ani na delnika co mi primontuje na chalupe spatne zachod, aby si vecer nevymyslel ze tu ma dceru kterou mu na jizdach skrtime a bijem dutkama :-))) to je strasny toto fakt


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Silně nedoporučuji tuto autoškolu. Hulváti a arogantní lidé zde pracují (hlavně pan Pagáč). Ponižují vás a vysmívají se vám. Hold každému není dáno, aby hned od první jízdy byl profík. Již dva lidi znám co od vás museli odejít. NEDOPORUČUJI NIKOMU ANI KDYBY VÁM ZA TO MĚLI ZAPLATIT, ŽE U NICH AUTOŠKOLU BUDETE DĚLAT. Měli by jste se nad sebou zamyslet a pokud vás práce nebaví jděte dělat někde kde nenarazíte na lidi.
vloženo: 11. srpna 2019
vložil: Franta, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Milý urážeči :-) najednu stranu mne toho mrzí nadruhou baví, žádného Frantu jsme tu v poslednich cca 4 letech jednak nemeli a jednak uz dlooouho nám zadny zak neodesel.
Myslím ze hodnocení jiných žáků o mluví za vše i co do kvality autoškoly.
Tyto naschvály a anonymní urážky ze soukromí případně od konkurence mne nechávají uplne klidnym
Jiri Pagac


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,autoškolu Viki jednoznačně doporučuji.
Nebudu se dlouze rozepisovat,stačí říct jen že se snaži naučit bez zbytečných nervú a bezesných nocí.
Nová auto jsou příjemná změna
vloženo: 22. července 2019
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto bezproblémový průběh programu intenzivního kurzu, škoda jen toho, že mohlo být víc jízd s vozidlem Fluenc.
Na zkoušku s inspektorem jsme byl perfektně připraven. Za cenu kurzu i přístup k žákovi dávám maximum což je 5 hvězd.
Děkuji

vloženo: 12. května 2019
vložil: Radek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybiral podle ceny a ve srovnání s cenami konkurence nečekal žádný zázrak, musím ale říci,že jsem až neskutečně překvapen a to mile.
Výcvik v autech je s maximalním vysvětlením situací,vše co člověk nepobere v autě se dozví na teorii,uvidím jaký budou zkoušky který mně děsí ale zatím naprosto top one

vloženo: 31. března 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Děkuji za možnost výběru auta na jízdy a volbu učitele, byl sem až na pár detailů velmi spokojený...celý kurz proběhl v naprosté pohodě.Děkuji moc
vloženo: 13. března 2019
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výcvik splnil očekávání,proto hodnotím pěti hvězdami.
Občas by to chtělo o auto a učitele víc,měl sem pocit,že byli dny kdy nedokazali ukojit poptavku,ale zas to svědčí o počtu lidí co zde mají a tedy i kvalitě autoškoly jako takové
vloženo: 27. února 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola v Brně, bezproblémový výcvik podaný zábavnou formou a bez křiku.
Vybrala jsem si tuto autoškolu protože byla v blízkosti moji školy a budu na výcvik v dobrém vzpomínat
Ale hlavně prefektní závěrečné zkoušky se super komisařem a nechyběly ani vtípky pana Pagáče.


vloženo: 21. února 2019
vložil: Veronika Rauscherova,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ......kdybych vybirala znovu, volila bych opět Viki. Za ty penize ideální volba...napsala bych neco hezkého ale nebavi mně psát :-)
vloženo: 15. února 2019
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu DOPORUČUJI a ráda bych se tímto připojila s názorům a hodnocení.
Píši sem proto,že když sem.v autě slyšela telefonát pana Pagáče nedalo mi to.
Jsem asi čtvrtá nebo možná pátá od nás z Vejrostky (gymnázium Bystrc)co delám autoškolu ve Viki a jsem maximalně spokojená a další kamarád a přítel se do Viki chystají.
Musím tedy souhlasit i po polovině jízd co mám s p.Pagáčem a jeho komentem a slečnou/pánem viz.níže(nelze rozpoznat).
Učitelé dělají maximum, jak v autě tak v učebně a s jakýmkoliv problémem třeba v plánování se snaží vyjít vstříc,i skrz informace na webu kde máme veškeré aktuality.
Škoda,že sem nepíše více spokojených žáků, jen jeden nespokojenej za rok.
Mít svolení spolužáků ráda je zmíním i jmenovitě.
Za mně můj subjektivní nároz je, že se jedná o jednu z mála autoškol kde se jede podle osnov. Spousta kamarádek dělali autoškoly jinde po Brně a neměli ani výuky teorií.
Takže nevěřte negativám,a pod článek se klidně podepíši místo anonymů.

Hezky den Sára

vloženo: 14. února 2019
vložil: Sára,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi bych chtěla poděkovat touto cestou za možnost získaní řidičáku, což se mi dnes na zkoušce povedlo k mému údivu napoprvé.
Autoškolu pana Pagáče mohu a budu doporučovat a ještě jednou velké díky.
Taktéž děkuji panu Veselému a panu Pokornému za pohodové jízdy a skvělé hodiny na učebně.
Markéta

vloženo: 13. února 2019
vložil: Marketa P.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mizerná autoškola, za jednu kondiční jízdu u jiné společnosti jsem se naučila daleko více, než za 14 jízd zde.
Pan Pagáč je velmi neprofesionální, nemá problém dorazit na jízdu i s 40 minutovým zpožděním bez omluvy (prý omylem nabrali na jízdu někoho jiného mimo rozpis) a hlavně bez návrhu náhrady. Proč přiznat chybu a navrhnout řešení, když si žák může další jízdu doplatit, že?
Když vám instruktor na konci předposlední jízdy řekne, že vlastně nic neumíte, protože celou dobu za vás šlape spojku on, říkáte si, jestli vás v té autoškole vůbec chtěl něco naučit nebo si jen plní zaplacenou jízdu s vámi tak, aby šetřil auto a žák nic nepoznal.
Paní Slámová je doslova hysterka, buď hned začne ječet (i když by to předtím mohla zkusit říct aspoň jednou v klidu) nebo naopak neřekne ani slovo, prudce šlápne na brzdu a čeká na reakci žáka, aniž by zvedla oči od mobilu.(Ne že bych měla projet červenou nebo srazit chodce, dělá to např. i kvůli malému překročení rychlosti.) Pokud děláte nějakou jinou chybu, nedostanete vysvětlení, jak jí předejít, doporučení v jakém pořadí co udělat atd. Vyslechnete si, jací jste absolutně neschopní a že vy "s takovou" rozhodně nikdy řídičák nedostanete.
Záchrana je pokud na vás vyjde jízda s panem Veselým, to je docela klidný člověk, který má trpělivost a dokáže poradit, jak se k autu chovat, aby jízda byla co nejplynulejší. Nemá potřebu v průběhu jízdy volat rodinným příslušníkům, vyřizovat si popojíždky po městě kvůli soukromým účelům nebo projíždět facebook, takže máte pocit, že se vám někdo opravdu věnuje.

Výuka teorie s panem Pagáčem byla bída, dozvíte se primárně jak je systém špatný, jak jsou někdy zákony nesmyslné a jak si máte od nějakého dřívějšího studenta obstarat původně slibované výukové CD, protože oni už ho prostě nemají. Navíc teorie probíhala v prostorech, které kapacitně neodpovídaly počtu žáků a polovina z nich seděla na zemi. Později se přestěhovali do větších prostor, které nemohu posoudit - nahoru jsem se nedostala, lekce byla po půl hodině čekání na recepci zrušena, vyučující se nedostavil a nesehnal za sebe zástup.

Jak jsem řekla, u jiné autoškoly jsem se dozvěděla a naučila během jedné jízdy víc než zde dohromady za 14 jízd. Mimochodem komisař u závěrečné testovací jízdy je rozumný člověk a ne náhodná nestvůra, jak ho zde v průběhu celého kurzu vykreslují (snad aby žák dostal strach a doplatil si co nejvíce kondičních jízd navíc).

Nedoporučuji!
vloženo: 12. února 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Ani nebudu psat asi dobry den,ale uz neustale domlouvani Vam, mne uz vskutku nebavi.
Nevim co si po dvou takrka tri letech opet lecite, a vypada to ze nikdy neprestanete.
V jinych prostorech sidlime od prelomu roku 2017, pani ucitelka Slamova u nas jezdila v roce 2016 a od roku 2017 uz u nas nepracuje, a hodiny teorii uz od roku 2016 uci kolega Vesely a pokud nekdy Vas neco trapilo mela jste se ozvat hned a ne spinit po ix letech tady.
Nechapu, ze Vam lezim po takove dobe stale v zaludku ale doporucim Vam dve veci, snad mne poslechnete...bud zmente lekare...nebo at Vam napise jine prasky.
Mrzi mne ze za ty posledni dva roky co jsme udelali 180 spokojenych studentu rocne kteri sem nenapisi,tj.360 zaku za posledni dva roky sem napise jeden nemocny clovek za rok a autoskola pak vypada jako nejhorsi misto pod sluncem.
S pozdravem Pagac Jiri


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak to ta koc teda přehnala takovou hnusnou recenzi :-/ dělam tu výcvik i s kamarádkou z chem.průmky a jsme oba spokojení vrcholově.
Co to bylo za ujetou pipinku Zuzanku?
S panem vedoucím králem všech vedoucích sem měl už 3 jízdy a bezvasímo. Ikdyž pane Pagáči kapku je chyba i u Vás, nyní Vám vysvětlím jak se chovat.
Situace 1) Zuzanka málem zabije chodce na přechodu a Vaše reakce má být - Zuzanko to vůbec nevadí,že jste ho málem zabila,lidí je jak sraček,vy jste šikulka a zakončit úsměvem

Situace 2) Zuzanka vjede pod tramvaj a Vaše reakce má být - Zuzanko nic se neděje,ta tramvaj má jen 30 tun,třeba bychom neumřeli,Vy jste tak šikovná a úsměv

Situace 3) Zuzanka projede stopku a Vaše reakce - Zuzanko to nevadí, že tam byla rozjetá Tatra,aspon bychom umřeli spolu a zakončit úsměvem a pochválit.

Kdybyste učil takto a neotravoval nás s dupánim do pedálu máte tu samé pozitivní ohlasy :-D :-D
Tak zatim a bezva velikonoce Dominik
vloženo: 29. března 2018
vložil: Dominator,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jízdy jsem v této autoškole absolvovala tento podzim a rozhodně bych za žádných okolností Viki nikomu dalšímu nedoporučila. Celá záležitost pro mě znamenala naprosto zbytečný stres způsobený neprofesionálním chováním instruktorů a jejich arogantním přístupem.

Jednu hvězdičku si autoškola zaslouží z jediného důvodu a tím je pan Veselý. Skutečně mě mrzí, že jeho reputace je zkažena prací v tak podprůměrné autoškole. Byl to totiž instruktor velice chápavý, s lidským přístupem, chyby člověku vysvětlil a neponižoval ho. Přece jen člověk do autoškoly chodí s tím, aby se tam řídit naučil, ne aby na něho bylo koukáno jako na blbce při každé chybě. Jízdy s ním byly pohoda, člověk se nemusel stresovat a tak se mohl lépe soustředit na řízení.

Pan Pagáč je kapitola sama o sobě. Všimla jsem si, že mužskou částí žáků byl poměrně vychvalován a zpočátku jsem nechápala proč, protože z něj arogance čiší na první pohled. Potom jsem ale pochopila, že k jeho aroganci může člověk přidat taky nemístné sexistické chování (pokud je tento člověk žena), které asi mužská část tolik podrobena nebyla a tak s ním lépe vycházela. K těmto faktorům se přidává rovněž jeho naprosto neprofesionální zírání do mobilu během celé jízdy, křičení, nepřiměřené dupání na brzdu, nadávání a ponižování. Asi přesně to, co člověk nechce zažívat, když se učí řídit.

Paní Slámová byla středem mezi oběma. Rozhodně měla své nálady a záviselo hodně na tom, jak se aktuální ráno vyspala. Na rozdíl od pana Pagáče ale aspoň čas od času poskytla relevantní radu či typ a arogance a ponižování zde bylo také trochu zredukováno.

Jejich způsob výuky je taky naprosto nesjednocený, každý při řízení požaduje od studenta něco jiného. Zatímco jeden Vás pochválí za pěknou jízdu, od druhého dostanete vynadáno za naprostou neschopnost.

Pokud chcete své jízdy prožít v klidu, spíš se naučit řídit a ne ze sebe nechat dělat boxovací pytel někoho, kdo si na Vás bude řešit své osobní komplexy, raději volte jinou autoškolu.
vloženo: 26. března 2018
vložil: Zuzana Malá,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Slečno Malá,
Reakce žadatele který Vaši zprávu kopíroval si důkladně pročtěte, zvlášť část kdy "určitým" lidem nedochází jak jsou nebezpeční, a bez soudnosti potom ohrožují okolí, ať s řidičákem nebo bez, bohužel dnes papíry dostane každý tím pádem i Vy a potom se nemúžem na silnicích divit.
Chtěl bych vidět jak by to vypadalo kdyby měl každý i zbrojní průkaz na kalašnikov nebo raketomet či pilotní licenci ....
K Vašim vítkam řeknu jen toto--&#12299;
1.Pro majitele AS by bylo ideální aby vzhledem k organizaci nejezdil vůbec, bohužel někdy je žáků více a je nutno abych jezdil také, proto je logické že telefonáty musím vyřešit v autě.
Pokud se na ježdění vykašlu je to minus 15 jízd týdně na úkor všech.Proto mi příjde vůči žákům férovějši jim dát místo jedné jízdy týdně, dvě nebo tři a jezdit také i za cenu telefonátů....to jen k tomu mobilu.....
2. "Vaše dupání do brzd" mne rozesmálo :-)
Pokud neznáte základní předpisy v poslední etapě výcviku, a chcete mně zabít a rozmělnit na prvočinitele pod protijedoucím autem, kdy přednost protijedoucích u odbočování vlevo zná i moje 7-mi letá dcera Vikinka, tak se VELMI OMLOUVÁM že jsme ještě naživu.
Teď přemýšlím jestli nebylo lepší ve Vašem případě i za cenu rozbitého auta, nechat zrušit alespoň jeho levou stranu s sedadlem řidiče.....to byste tu totiž nemohla psát takové nesmysly jako že dupu do brzd, a už dávno koukala na provoz z obláčků.
Bohužel mám v autě !!!! odpovědnost !!!! i za Vás proto do těch brzd dupu, vážně na čelní sklo nelítám dobrovolně ze zábavy. Mimochodem jemné brzdění zastaví vozidlo na 20-ti , 30-ti metrech, což ve Vašem případě nepředvídatelných reakcí by byli lístky do první řady na film ´´zkáza autoškoly´´.
Chápu, že ve Vašem případe to bylo o to víc nepříjemné když k tomu docházelo v intervalu každých 5 minut....v tomto s Vámi souhlasím, nevím jak Vy ale já po každé jízdě s Vámi končil v Wellness Infitit na masáži krční páteře.
S pozdravem Pagáč Jiri


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele můžu všem Autoškolu Viki doporučit. Dlouho mi trvalo, než jsem se rozhodla, kde budu dělat řidičák. Jedním z faktorů, proč jsem si vybrala právě Viki byl ten, že zde udělala řidičák i má ségra a moc si pochvala jízdy s pane Veselým.
Já za svůj řidičák vděčím především paní Slámové, která se mnou na kondičních jízdách hodně nadřela, ale nakonec se mi podařilo zkoušku složit a tímto bych ji chtěla MOC PODĚKOVAT za její trpělivost a snahu mě učit. S panem Pagáčem byly taky svělé domluvy jízd a v ničem, co jsem potřebovala nebyl nikdy žádný problém. :) Takže kdo jste se ještě nerozhodl pro svou autoškolu, zkuste to s Viki. Určitě budete spokojeni. ;)
vloženo: 5. února 2018
vložil: Kateřina Valášková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsem vybírala autoškolu, jedním z mých kritérií bylo, že chci jezdit pořád s jedním lektorem. S jednou z mála autoškol, která toto kritérium splňovala, byla tak strašná komunikace, že jsem se po třech týdnech naštvala, zavolala do Viki a ještě ten den nastoupila. A musím říct, že mi v závěru kombinace lektorů, kteří zde působí, celkem vyhovovala. V první řadě pan Veselý – skvělý, až obdivuhodně trpělivý člověk, který když už někdy „vypění“, tak to většinou převede nějakým způsobem do vtipu a HLAVNĚ všechno pečlivě vysvětlí, i kdyby to měl vykládat desetkrát po sobě a tak, že to člověk opravdu pochopí. Bavily mě s ním i teorie, chodila jsem tam fakt ráda a pan Veselý mi vštípil do hlavy spoustu předpisů (jeho neustálé: „Když odbočujete vlevo, prvně si musíte hlídat, jestli nejede šalina za váma (a to komisař bude hodně hlídat, jestli jste se do toho zrcátka fakt podívali), potom šalina před váma, pak auta v protisměru a teprve potom tam jsou ještě nějací chodci,“ nezapomenu asi do smrti a u zkoušky jsem se na takové křižovatce do zrcátka podívala asi 5x než jsem odbočila). Za to opravdu velké díky!! S panem Veselým bych si klidně ráda ještě nějakou jízdu dala. Dalších několik jízd jsem jezdila s paní Slámovou. Ta je přesný opak. Hodně ostrá, hodně rázná a občas i nepříjemná, ale mám v sobě tolik soudnosti, abych uznala (hlavně zpětně), že co říkala, dávalo smysl. Jen by některé věci nemusela tolik hrotit a hned vyšilovat, protože to zbytečně žáky stresuje a pak dělají i chyby, který by jinak neudělali. ALE já jsem hodně velká cíťa, beru si každý křivý pohled, myslela jsem si, že proti mně něco má, ale postupně mi došlo, že ona je prostě takový typ člověka, začala jsem to tak brát a když jsem to s ní nakonec zvládla v pohodě já, tak to zvládne každý. Paní Slámová se mnou pilovala techniku a styl jízdy, který pan Veselý zase tolik neřešil, což opravdu oceňuji. Tři jízdy jsem měla s panem Pagáčem, ten bych řekla, že to hodně vyvažuje, celkem důrazný, ale taky hodně trpělivý, snažil se o uvolněnou atmosféru v autě a nemůžu si vůbec stěžovat. Super, spokojenost. Po čtrnácté jízdě jsem se však na zkoušku ještě necítila, opravdu za to ale nemohla autoškola, tam udělali, co mohli, ale s řidičským antitalentem je to holt oříšek. Dostala jsem objektivní zpětnou vazbu, ale NIKDO mě nenutil k tomu, abych si připlácela jízdy. Dobrovolně jsem si dala ještě 4 kondičky, a když jsem naznala, že už by to mohlo jít, šla jsem ke zkoušce, kde byla taky v pohodě atmosféra a dala ji napoprvé. Možná jsem měla víc štěstí než rozumu, ale dala. Vyzdvihnout ještě musím naprosto bezproblémovou komunikaci a obdivuji jejich interní systém, který jsem nepochopila, ale zdá se dobře klape. Zpočátku jsem měla strach z přihlašování na jízdy (každé pondělí telefonicky od 9 do 12 hodin), ale vždycky se našel termín, který mi vyhovoval, i když jsem volala za 10 minut 12. Vždycky mě vyzvedli, kde jsem si sama zvolila, po jízdě byl odvoz horší (možná by to chtělo upravit informace na webových stránkách, trochu si tam někde protiřečí), ale to já dokážu pochopit a většinou se mě při nejmenším snažili přiblížit k místu, kam jsem potřebovala. Jízdy opravdu trvaly hodinu a půl, žádné krácení. Co bych vytkla, že podle webovek je samozřejmostí ke každému kurzu CD zdarma, což ale aktuálně není bohužel pravda. V autech se jezdilo dobře. Pokud bych to měla shrnout, já byla s autoškolou spokojená (a za tu cenu si myslím, že je až nadstandardní), mohu doporučit a vybrala bych si ji zas. Takže tímto děkuji, protože jsem k tomu neměla pořádně příležitost, že i z člověka, který se řízení bránil zuby nehty a měl z toho hrůzu, jste dokázali udělat člověk, co se na řízení těšil. A snad vám tímto hodnocením nijak neublížím, fakt si to nezasloužíte, ale snažila jsem se o objektivní zhodnocení. Já na autoškolu budu vzpomínat v dobrém.
vloženo: 17. listopadu 2017
vložil: Lenka Cikrlová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Spokojenost....autoskolu mam za sebou a vzdy je co vytknout, ale v pomeru cena a kvalita sluzeb mohu doporucit.
Ucitele se snazi vcetne teorii, auticka tez nova, myslim ze splnilo ocekavani.
Celkovy dojem i pristup majiele kdyz byl jakykoliv problem hodnotim kladne.
Hezky vikend Misa
vloženo: 22. října 2017
vložil: Misa,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Viki hodnotím velice dobře.
V první řadě stojí za zmínku pan instruktor Veselý, který je opravdu profesionál na svém místě a myslím, že by se od něj všichni instruktoři měli učit. Je trpělivý, vysvětlí opravdu vše a jde vidět, že za léta praxe vidí do hlavy žáka a relativně chápe ty hlouposti, které je žák schopen udělat a vysvětlí, proč takto opravdu ne-e. Při hodinách teorie si povšimnete, že je to i inteligentní pán a má toho v hlavě opravdu hodně, nikoliv jen řízení auta - jako někteří instruktoři v jiných autoškolách.
Pan Pagáč svou autoškolu vede dobře a ví, co dělá. Jelikož většina mých jízd byla s panem Veselým a paní Slámovou, jako instruktora ho hodnotit nemůžu, ale vím, že při jízdách je klidný, nenadává, chová se přátelsky.
Bohužel slabším článkem autoškoly je paní instruktorka, což je veliká škoda protože si myslím, že jako osoba je velice sympatická a dá se s ní příjemně popovídat. Nicméně jako instruktorka není příjemná vůbec. Je jízlivá, místy arogantní a chyby žáka nedokáže vysvětlit konstruktivně, jen na vás něco zakřičí, případně dupne nepřiměřeně na brzdu a jako zcela běžné bylo to, že bezdůvodně šlapala na plynový pedál - netuším, kam pokaždé tak spěchala ale toto mi vadilo snad ze všeho nejvíc. Pro žáka je jízda potom hektická a může ho vyvést z míry, pokud auto jede rychleji, než jak chce on, protože rychlost si každý volí tak, aby to potom zvládal. A nepřijde mi jako veliký problém, že žák autoškoly jede 40 km/h v obci, pokud si momentálně na víc netroufne. Díky takovýmto věcem je jízda pro žáka potom stresující a není schopen se důkladně věnovat značkám a dalším okolnostem. Takovéto chování se s výukou pana Veselého nedá absolutně srovnat. Bohužel při čekání na teorie můžete od ostatních žáků slyšet vesměs stejné názory, a není třeba se ani vyptávat, většinou někdo začne sám, jelikož je v šoku. Není to tedy jen můj subjektivní pocit. Je to škoda, protože kazí heslo autoškoly "naučte se řídit v pohodě a bez stresů :)", které je uvedené na webu. Co by se tedy ještě dalo vytknout je informace na webových stránkách, cituji: ,,Určitě vás také mile překvapí, že už v rámci základního výcviku autoškoly začínáme a končíme jízdy na vámi zvoleném místě v Brně, což ve většině autoškol po Brně bývá nemyslitelné.". Začátek jízdy je na zvoleném místě, to pravda je, nicméně konec jízdy už ne, člověk musel počítat s tím, že skončí kdekoliv. Já v tom problém nevidím, ale leckdo může z časových důvodů tuto autoškolu zvolit a potom bude nepříjemně překvapen. Myslím, že by bylo fér, uvést to na pravou míru.
Jak mé ohodnocení začalo, tak i skončí - nejvíc mi toho dal pan Veselý, naučil mě, co se dalo a díky němu vím, PROČ něco musím nebo nesmím dělat, ne jen to, že se to prostě takto dělá a basta. Takže velké díky tomuto panu instruktorovi.

vloženo: 26. července 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nehorsi skola zaverecne skousky maji domluveni s komisarem aby nenechal nikoho prospet skosky test vas necha ale jizdy ne a pak vam rekne aby ste sy dokoupily jizdy a poplatek vybyra Sam komisar a nedava ani doklad pan pagac to ma anim domluveny na 100 percent
vloženo: 11. května 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Vazeny zadateli,
Skouzky se S a vybyra s tvrdym Y svedsi o Vasi inteligenci spise demenci jak muzete neco takoveho napsat.
Autoskola spada registraci pod mesto Kurim.
Abychom Vam usetrili cestu vlakem do Kurimi na pokladnu Mestskeho uradu, mate moznost statni poplatek 700,- pripadne 400,- zaplatit primo komisari v Brne.
Veskere doklady o zaplaceni jsou po zkousce k vyzvednuti na centru Sumavska, areal byvale Zbrojovky kde jste delal testy.
To, ze jste se tam pro doklad nestavil neni problem uradu, natoz moji autoskoly.
Statni poplatky nemaji s autoskolami nic spolecneho!!!!!
Pokud mi neverite obratte se na Oddeleni autoskol v Brne ulice Sumavska 31/33,10.patro kde Vas pouci....
S pozdravem Jiri Pagac


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj vsechen zak teto autoskoly, mit 2 jizda v aute na rychlokurz vycvik a moc spokpjeny s panem majiel Pagace.
Jizdy profesionalni a klidne a moc dobra malada co panuje v aute.
Rad bych tuto autoskolu doporucoval dale i pro studenty co mivali strach z rizeni auta.
Dekuji moc I.

vloženo: 6. dubna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hezký den
Autoškolu hodnotim jako průměr ceny a kvality, tedy vcelku dobrá volba.
Bohužel až na posledních dvou jizdach s panem Pagáčem sem se probudila do tvrdé reality, a zjistila, že chváleni některých učitelů za NIC je velký průser jejich profesionality, až diky doporučení jízd navíc jsem šla ke zkoušce.
Úspěch byl na druhý pokus.
Timto chci poděkovat panu Pagáči jelikož po zkoušce sem ve stresu zapomněla. Kristyna
vloženo: 22. října 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zaprvé každého zaujme nízká cena autoškoly, ale nízká cena neznamená menší kvalitu. Na autoškole je pozitivní, že máte víc učitelů i aut. Naučíte se jezdit více auty, nestanete se závislým na jednom a jiné nebudete potom zvládat řídit. Jde o vozy u kterých by jste se rozhodně nebáli, že jim něco stářím odpadne, jedná se o novější auta nebo dokonce úplně nová. Hrozně se mi líbil hlavně přístup majitele autoškoly, kdy se Vám s čímkoliv uzpůsobí, je vstřícný a hodně ve všem pomáhá. Instruktoři jsou 3. Každý má sice jinou povahu, ale všichni dobře naučí a nikdo z nich nějak nestresuje.
vloženo: 27. července 2016
vložil: Michaela Smetanova,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jménem Biskupského gymnázia Brno Barvičova hodnotime reakci pana Pagáče na hodnocení jako hoooooooooooodne dobryyyyyy &#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;, realita autoškoly je následující, jsem již v pořadí šestý ze třídy ve VIKY, a nemám problém, opakuji do éteru, nemám problém, sestra v roce 2015 též bez problémů a to je blondyna, zbytek hodnocení po dokončení kurzu.Driver Xman
vloženo: 30. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím, že všechno je v autoškole v pohodě :) Až na pana majitele Pagáče! Všechny jízdy co jsem jel s ním telefonoval a čuměl do mobilu. Domlouvání cokoliv s ním bylo tragický! Ve všem měl bordel a všechno mu trvalo! Většinou se na to vy*ral! A navíc je dobrej kamoš s komisařem takže na poprvé zkoušky udělalo 0 z 8 a na podruhé já 1 z 5 ... A následně na papíry po zkouškách sem čekal 14 dní i když komisař řekl že to bude do druhého dne! Je to neschopné borec a chudáci učitelé co tam jezdí! Stěžují si na něho taky! TAKŽE VŘELE NEDOPORUČUJI!
vloženo: 25. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den, pane ´´Jaroslave Kalvodo z Žatčan´´
Číst ve spodním textu "komunikovat s lidmy" s tvrdým Y, a "zkoužkách" se ž, už o něčem svědčí...
Jen bych kapku upravil Vaši fikci, na žádost jste nečekal 14 dní , ale skoro tři týdny, jelikož prvních 14 dní co se žádost opalovala u mně na okně jste o ni nejevil zájem a pak ve třetím týdnu jste se po ní mohl utlouct :-), co se zkoušek týče máte bohužel s úspěšností 5-1 pravdu, jelikož poslední dvoje ZK byli se 70 procent opravné jízdy a žadatelé šli i dva měsíce na ZK bez jízd, které si nechtěli dát...potom se to kumuluje a žáci chodí zkoušet od zkoušek ke zkouškám, s tímto bohužel AŠ nic nenadělá.
Učitelů v mojí firmě je mi také moc líto, u takto "arogantního borce co mu vše trvá", se mají zoufale, proto tu jsou ve stejné sestavě již čtvrtým rokem :-)
I za tuto recenzi děkuji, a jsem rád, že jste na úvod napsal, že je v AŠ vše v pohodě, byl jste pro učitele výzvou, a velmi všem děkuji za perfektní práci, dovést k úspěšné zkoušce a řidičáku "nespokojeného" klienta,a v Brně, je myslím ta nejlepší vizitka mojí firmy.
Po této recenzi věřím, že pokud mi ve středu na zahájení kurzu dojdou cvičené surikaty i s těmi si kolegové poradí a k řidičáku je dovedou :-)
Přeji hodně šťastných kilometrů bez nehod.
Za AŠ Viki Pagáč Jiří a kolektiv


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Majitel autoškoly Jiří Pagáč je nejvíce arogantní člověk, kterého jsem kdy potkal. Neumí komunikovat s lidmy, při závěrečných zkoužkách dělá, jako by chtěl, aby to žadatelé neudělali. Nelze slušně komentovat, opravdu děs !
vloženo: 24. května 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Krásný den, autoškola i přístup v ni odpovídající kritériím dle nového zákona, bohužel vyšší přísnost učitelů a nároky na žáky může některé odradit, nicméně sám jsem si vyzkoušel, že je to bohužel jedina možnost pro složení zkoušek v Brně!!!!
Nevyhovali mi paradoxne nová moderni vozidla diky citlivosti asi jsem divný :-)
Jinak hodnotim čtyři hvězdy z pěti....a doporučuji.
Luke
vloženo: 8. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych moc poděkovat panu Edovi za jízdu před závěrečnou zkouškou - opravdu výborná příprava a dále panu Veselému za velikou podporu při závěrečné zkoušce - děkuji moc.
vloženo: 26. listopadu 2015
vložil: Zuzana Jasinková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hele pane Pagáč je mně vás lito z toho hovna co napsal extra debil dole a musim se vás zastat.
A pro všechny lidi hele mam 11.jizd a dycky lidi pro mne dojeli k albertu na kamenak a hodili mně po ježdění v pohodě ke škole kam sem chtěl . doufám že si sáhne někdo do svědomí a pana majitele se zastane. Co byste chtěli do řiti za 6hadru-kaviár na palubu? Pan vedoucí je v poho chlap zdarec Pavel
vloženo: 29. října 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   cena je přímo úměrná kvalitě přístupu. Problém s rezervacemi jízd, kdy je možno objednat pouze telefonicky během pondělního dopoledne. Majitel autoškoly, je drzý a arogantní k žákům každého věku, na stránkách a při prvním kontaktu Vám naslibují vše možné (začátky a konce jízd v Brně, kde si student vybere, ovšem v praxi to vždy z toho či onoho důvodu není umožněno. Na začátek jízd přímo v místě bydliště Vám poví, že neví kde to je a že není taxikář). Instruktoři samotní však jsou zkušení a poměrně vlídní, velkým problémem je majitel autoškoly, který nepromýšlí či nechce promýšlet organizaci a poté zákonitě neplní co nasliboval na webových stránkách.
vloženo: 26. října 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Milý žadateli-ko,
Už jen Vaše anonymita mluvi za vše.
PLANOVANI JIZD probíha skutečne telefonicky během pondělí 9:30-12:00, myslím že 2 minuty na cigaretu není problém za cele dopoledne pro nikoho, tudíž i 2 minuty na hovor si člověk za cele dopoledne snad najde, dokonce nabizime pokud žadatel nema kredit stači poslat sms nebo s.o.s smsku a zavoláme zpět.
Co mne skutečne namichlo je Vaše hulvatsvi a narážky na moji drzost a aroganci skrz odjezdova mista.
90% autoškol má jedno odjezdove misto a NIKDO pro Vás nikam za 6.500,- nedojede!!!!!
Pokud Ano, jde o kurzy extra v cenách od 9.000 a vyšší. U nás tuto službu máte od 6500,- a odjezdova mista si sama diktujete u plánování a tam i ucitel dojede!!!!
Tak tu nelzete že ucitel někdy nedojel kam jste si napsal-a....a máte pravdu učitel autoškoly skutečne neni taxikář a naplni jeho práce neni hledání Vašeho popisneho cisla domu Kde bude bloudit.....
Všichni jste poučení,že kvuli snadnému hledani jsou idealni parkoviště nákupních center, benzinky, zastávky mhd, větší parkoviště a mista které běžný brňák najde.
Je neskutečne jak někdo takto anonymne lže.
S pozdravem Pagac
.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Není úplně přímo na co si stěžovat, ale celkový můj dojem kladný není. Znovu bych volila jinak.
vloženo: 24. srpna 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: .....ne každému se dá zavděčit.....ikdyz se o to všichni snažíme :-)
Zrovna minuly týden mi jina paní vyhrožovala negativní recenzí, když jsem ji oznámil, že kurzovné na sk.B vážně stravenkami Gastropass platit nemůže :-P
Tak mnoho šťastný kilometrů
Aš Viki


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu Viki muzu jen doporucit. Skvěly pristup, instruktori jsou vsichni moc pohodoví - hlavně pan Veselý, v aute vladne prijemna atmosfera a clovek se i zasmeje :-) odjezdová místa si určujete sami, takze to usetri spoustu casu. Hodiny teorie s panem Pagacem jsou taky zajimavy a dokonce i zabavny:-) Vsem doporucuju !!!!
vloženo: 19. června 2015
vložil: Vendy, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naučí, vysvětlí, profesinalita instruktorů!!! Opravdu nekřičí, nejsou zlí ani nepříjemní! A to jsem někdy za svoje chyby čekala.... :-) . Velké díky za jejich trpělivost a hlavně panu Veselému!!! Už jsem nevěřila, že někdy budu mít řidičák... Opravdu dobrá autoškola!!!
vloženo: 25. května 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolvovala jsem autoškolu před rokem. Vychytala jsem nějakou po Vánoční slevu že jsem platila pouze 5 200,- (nebo tak nějak)a musím říct vůbec toho nelituji. Příjde mi zbytečné vyhazovat peníze navíc za autoškolu. Co si budeme povídat všude je to stejné :) Všude se najde někdo kdo je nespokojený s čímkoliv - nějaké výhrady bych měla ale to jsou spíše maličkosti. Na závěrečné zkoušky si myslím, že jsem byla připravena velice dobře :) přece jenom jak se kdo naučí otázky je přece jenom na každém z nás. Jízdy jsem sice absolvovala až na podruhé ale to byla moje chyba.

Za mě rozhodně ANO :)
vloženo: 13. dubna 2015
vložil: Veronika,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolvoval jsem autoškolu v letošním roce na podzim na doporučení kamaráda.Jezdí se třemi auty,učitelé jsou normální,myslím,že naučí a závěrečné zkoušky jsem se zmíněným komisařem absolvoval napoprvé a zároveň naposledy, tudíž není pravda co psala ta paní přede mnou.Celkově jsem byl spokojený a vždycky se dalo na plánování domluvit.Pokud někdo nedá zkoušky napoprvé,není to přece hamba a pokud je soudný,vezme si k srdci rady co mu učitelé a pak i komisař řekne, dá zkoušky na další. Byl jsem spokojený. Ahoj,Martin.
vloženo: 27. prosince 2014
vložil: Martin C., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do teto autoskoly jsem prestoupila z jine autoskoly, jizdy jsem opakovala v minule autoskole 3x, potom jsem si dala 4 jizdy u viki a najednou to slo, mela jsem 2 instruktory a pro me to jsou kapacity, hlavne pan Vesely toho miluju :D vysvetlil mi za 2 jizdy naprosto vse v cem jsem predtim chybovala, jizdy s nim jsou naprosto bez stresu, ale oba instruktori jsou fajn borci. Za me jedine viki, jenom lituju ze jsem tam nesla hned ! Nemusela bych ani asi tolikrat opakovat, protoze opravdu instruktori to umi vysvetlit i takovymu volovi jako ja.
vloženo: 18. prosince 2014
vložil: Jana Sedlackova,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všechno v pohodě. Instruktoři příjemní, vyuka v pohodě, cena normální
vloženo: 1. prosince 2014
vložil: Marie Melicharova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybrala díky dobrým recenzím i velmi příjemné cenové relaci kurzu.Bála jsem se však celkového průběhu a zda se v konečné fázi nezklamu kvalitou dané služby. Konečný výsledek je však skvělý! Pan Pagáč i dva další učitelé s nimiž jsem měla tu čest bych hodnotila velmi kladně.Ať už se o p.Edovi říká cokoli, nesouhlasím ani v nejmenším.P.Zdeněk je dle mého kvalitativně stejně výtečný učitel jako P.Pagáč.Žádný křik ani nadávání a lidský přístup.Sama za sebe tedy DOPORUČUJI :)
vloženo: 3. listopadu 2014
vložil: Křišťálová M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybrala díky dobrým recenzím i velmi příjemné cenové relaci kurzu.Bála jsem se však celkového průběhu a zda se v konečné fázi nezklamu kvalitou dané služby. Konečný výsledek je však skvělý! Pan Pagáč i dva další učitelé s nimiž jsem měla tu čest bych hodnotila velmi kladně.Ať už se o p.Edovi říká cokoli, nesouhlasím ani v nejmenším.P.Zdeněk je dle mého kvalitativně stejně výtečný učitel jako P.Pagáč.Žádný křik ani nadávání a lidský přístup.Sama za sebe tedy DOPORUČUJI :)

Křišťálová
vloženo: 3. listopadu 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kurz v této autoškole byl nad má očekávání. Bezproblémové jednání. Po dvou jízdách ze mě díky přístupu instruktorů spadl všechen stres a člověk se i pobavil. Skvělá příprava na závěrečné zkoušky. Děkuji všem.
Autoškolu Viku můžu jen doporučit :)
vloženo: 1. října 2014
vložil: Ilona Šimoníková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kurz v této autoškole byl nad má očekávání. Absolutně bezproblémové jednání. Po dvou jízdách ze mě i díky přístupu instruktorů spadl všechen stres. Skvělá příprava na závěrečné zkoušky. Děkuji všem. Autoškolu Viki můžu jenom doporučit :) s pozdravem Ilona Šimoníková
vloženo: 1. října 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Určitě nemohu nic říci špatného o autoškole Viki. Je super, že jsem si mohl vybrat vyhovující odjezdové místo a nemusel dojíždět až k učebně. Za sebe mohu řící, že instruktoři nejsou žádní cholerici. Ani od nikoho z kurzu jsem nezaznamenal, že by si stěžovali vůči nějakému instruktorovi z Viki. Tím všem lidem kolem autoškoly Viki děkuji.

Přeji všem úspešný kurz u autoškoly Viki.
vloženo: 25. září 2014
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybral podle hodnocení ostatních. Bylo velmi kladné, a proto jsem se rozhodl udělat si kurz autoškoly právě u Viki. Už od zahájení jsem věděl, že jsem neudělal chybu, že jsem šel právě sem. Všichni instruktoři byli naprosto vstřícní a pokud se stalo, že jsem udělal chybu v pohodě mi situaci vysvětlili tak abych ji pochopil a neudělal podobnou chybu např. u závěrečných zkoušek. Všechno se mi na autoškole líbilo, až na jednu věc. Bohužel zdál se mi velký zmatek v plánování jízd. Zajistit si jízdu třeba na týden do předu byl problém, protože o Viki je asi hodně velký zájem (což se ani nedivím), jenže tím, že nebylo moc volných termínů se mi hodně prodloužila doba kurzu. Ale jako nějakou extrémní chybu v tom nevidím. DOPORUČUJI všemi deseti!!!
vloženo: 1. září 2014
vložil: Filip,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den,
předem MOC děkuji za celý kolektiv za příjemne hodnocení.
Mrzí mně, že se Vám kurz protáhl, ale bohužel přes letní prázdniny je každoročně extrémní nápor žadatelů a do toho časy kdy se ucitele střídají na letních dovolenych.
I tak jsme jezdili ve čtyřech, na třech vozidlech a bylo to letos málo ;-)
Presto jsem rád, že se Vám v autoškole líbilo.
Na příští rok se polepšíme :-)
Jiří Pagáč


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím si, že autoškola Viki je dobrá volba! Instruktoři jsou příjemní, hlavně klidní a naučí, popřípadně s klidem vše vysvětlí. Každopádně doporučuju!
vloženo: 8. července 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj ahoj, já bych měla spíše dotaz než hodnocení. Teprve autoškolu dělám ale nemám čas se dostávat na teorii. Je to velký problém? Je možný aby mě kvůli tomu nepustili k závěrečkám. Nikde není psaný, že je to povinné :).
Děkuji za odpověď :).
vloženo: 26. června 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den,
bohužel to není jen možné, ale zcela reálné, že na zkoušky nepůjdete.
Výuka je povinná dle zákona č.247/2000sb.
Vše obsahuje příloha č.3 k zákonu č.247/2000sb.
kde je počet hodin výuk teorie pro skupinu B jasně dán.
Pokud nám nevěříte, můžete se obrátit na ODSČ oddělení autoškol, ulice Šumavská Brno, kde Vám vše potvrdí příslušní pracovníci.
Celkem v IV plánu je 11x45minut tzn. bez úvodní hodiny TZBJ je to skutečně 5.výuk po 90 minutách.
Pokud Vám časy výuk nesedí, bylo dobré si připlatit na začátku kurzu´´Teorii EXTRA´´ kde jste mohla chodit o víkendech, vše viz.cenník AŠ.
Docházka se kontroluje vždy poslední středu v měsíci v třídních knihách, a pokud teorii nemáte nezbývá než zkoušky posunout.
S pozdravem za AŠ Viki Jiří Pagáč


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola VIKI je velice kvalitní autoškola. Když jsem slyšel od spolužáků hodnocení jiných autoškol, jsem velice rád, že jsem si vybral právě tuto. Kvalifikovaní a trpěliví učitelé, výhody mladé autoškoly, ucházející cena.
Celkově se na mě vystřídali 4 učitelé. S majitelem, panem Pagáčem, jsem se naučil základy jízdy. Bezproblémový chlap, který vám dokáže chybu říct takovým způsobem, že už ji nikdy neuděláte. Hodiny s ním byly opravdu skvělé. Vždy dokázal vysvětlit danou látku tak, že u toho člověk neusnul, neboť vkládal historky z jeho jízd po celé Evropě. Dalšího učitele jsem měl nejdéle, pan Veselý. Pohodový starší pán, který ovšem velice pohotově reagoval na všechny zvídavé dotazy a dokázal opravovat všechny detaily, kvůli kterým jízdy nebyly dokonalé. Dalším byl pan Eda, tedy jestli si dobře pamatuji jméno, který, jak vždycky říkám, měl na mladé řidiče také trošku jiný pohled. Myslím si, že toto povolání vzal i kvůli tomu, aby začínající řidiči nedělali chyby, které pak on, jakožto řidič autobusu musí řešit. Nicméně velice kvalitní učitel, který měl na jízdách jasno a přesně věděl, co po vás chce. A poslední pán, u kterého jsem si bohužel nezapamatoval jméno, ale tvrdil o sobě, že je nejzlejší učitel na celé autoškole :). Jízda s ním, přestože byla jen jedna, byla opravdu nezapomenutelná a je škoda, že jsem s ním neměl více jízd. Rozhodně bych si je velice užil. Takže celkově z autoškoly mám velice kladný dojem. Vím, že jsem si jen neodseděl přednášky, ale že šlo spíše o praktickou výuku, která vás nejlépe připraví na každodenní jízdy. Moc všem děkuji
vloženo: 15. června 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Viki bylo moje nelepší rozhodnutí! Instruktoři jsou naprosto úžasní, hlavně pak Veselý. Celý výcvik byl v klidu, žádný nátlak ani nervování,jsou velice příjemní, vše krásně vysvětlí a jede to jako po másle, kdybych měla dělat řidičák znovu, nevyberu si jinou autoškolu než Viki. Jsem jim vděčná, že mě to naučili zrovna oni a výuka s panem Pagáčem nepotřebuje ani slov, je naprosto bombastická (vždy přihodí nějakou historku, kterou člověk nikdy nezapomene). Všem jenom doporučuji, nemůžete vybrat lépe :-)
vloženo: 31. března 2014
vložil: Jitka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Já nemám co dodat, perfektní instruktoři s trpělivostí, která nezná mezí plánování bez jakéhokoli problému ba naopak vždy vychází vstříc i s autem, kterým se Vám lépe jezdí. Prostě perfektní ještě jednou Vám za vše děkuji.

Jiří Mazáč
vloženo: 24. března 2014
vložil: Jiří Mazáč, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velice spokojená. Neměla jsem problém s nikým z instruktorů. Většinu jízd jsem měla s Edou, který se choval pohodově, takže nebyl důvod k žádnému stresu. Nemohu souhlasit s tím, jak o něm něktěří psali, že by se choval jinak k holkám a jinak ke klukům. I když měl po mě jízdu nějaký kluk, tak se choval pořád stejně a nikoho jsem neslyšela si na něj stěžovat. Vždy nám vše vklidu a bez řečí vysvětlil.

Autoškolu můžu vřele doporučit, byla jsem maximálně spokojená
vloženo: 17. prosince 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak sem přidám hodnocení i já :-)
Před 4 rokama jsem se rozhodla udělat si řidičák a vybrala jsem si jednu nejmenovanou autoškolu. Byla jsem velmi zklamaná, hlavně závěrečnými zkouškami, komisaři byli dva, jeden arogantnější než druhý, ani na 5. pokus jsem neprospěla, vyhazovalo se za uplný kraviny. Nakonec jsem to vzdala a smířila se s několika tisíci, které mi jen tak propadli..
Po pár letech jsem se k řidičáku rozhoupala znovu, lépe řečeno jsem ho dostala jako dárek od mého manžela. Vybrala jsem si právě autoškolu VIKI, ač jsem měla obavy z nízké ceny (předešlá AŠ stála 5500kč a to jsem nebyla student).
Nakonec jsem byla velmi mile překvapena ! Učitelné naprosto skvělí, komplet všichni, děkuji jim za neskutečnou trpělivost a pevné nervy, doufám, že po jízdách se mnou nemají nějaké tiky nebo podobně :-D NECHÁPU poznámky na p. Edu, naprosto super učitel, žádné narážky na mě neměl, na jízdy jezdil včas a končili jsme taky včas. Žádné odbíhání atd., jak tu psal někdo přede mnou.
Napoprvé jsem závěrečky neudělala, vlastní chybou, ale dnes, napodruhé, jsem je úspěšně složila. Pan komisař (z Kuřimi) naprosto v pohodě pán, působil velmi lidsky, vůůbec se nedá srovnat s těmi aroganci z minulé autoškoly !!
Ani učitel vás u zkoušky nenechá ve štychu ;-)
Všem moc děkuji a autoškolu VIKI mohu všem jen DOPORUČIT !!!
vloženo: 16. prosince 2013
vložil: Andrea Husáková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   minulý týden jsem úspěšně ukončila výuku v této AŠ. Celkový dojem byl skvělý, chtěla bych především poděkovat Edovi a p.Veselýmu za skvělé jízdy bez stresu, vše krásně vysvětlili, dokonce jsme se i zasmáli na jízdy s nimi jsem se vždy těšila a už teď se mi po jídách stýská. Výuka s p.Pagáčem vždy probíhala zábavnou formou a zkušenostmi z praxe. Rozhodně nesouhlasím s pánem co tady psal o Edovi, nikdy jsem s ním neměla sebemenší problém, dle mého názoru se choval úplně stejně jak ke mě, tak třeba ke klukovi, který mě střídal. Naopak se snažil abych vše pochopila a vyvětlil mi všem je to důležitý a co by se při pochybení mohlo stát.Škoda, že si Edu nešlo vzít i ke zkouškám... ještě jednou díky všem a přeji hodně úspěchu AŠ Viki:-)
vloženo: 3. prosince 2013
vložil: Michaela,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   poznámka:
to jak jsem poznamenal že pan komisař z kuřimi je pohodář tak jsem rozhodně nemyslel že je nějak měkkej je jen sympaťák a působí dost lidsky takže je člověk v klidu já chybu neudělal ,ale určitě by ji neodpustil jen to probíhalo v pohodičce...
vloženo: 26. listopadu 2013
vložil: lukas p.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   právě jsem dokončil autoškolu u viki a můžu opravdu jenom doporučit jsou tam v poho lidi nemůžu nic vytknout... instruktoři ok závěrečky pecka ten komisař těžkej pohodář aspoň teda ten Kuřimák.
jinak komentáře o Edovy moc nechápu je v klidu celou dobu (až asi na 2 jízdy) jsem odjezdil s ním a naučil mě všechno co měl a naopak když ti říká že si právě něco udělal špatně tak to rovnou řekne doslova(tak jak je to v testech) což potom pomůže u testu... závěrečná jízda na 1* nevim co se vám na něm nelíbilo možná jste vy divní.
cena super
lidi taky
celkově ****
vloženo: 22. listopadu 2013
vložil: lukáš p.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsem se rozhodla si udělat autoškolu, nevěděla jsem, kterou si v tom množství vybrat. Nakonec rozhodla cena, i když jsem se obávala o kvalitu. Svého rozhodnutí nelituji. Autoškola Viki je dobrá volba, byla jsem spokojená, i s instruktory, kteří vše vysvětlí a zbytečně nestresují. Mohu jen doporučit!
vloženo: 18. listopadu 2013
vložil: IJ, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsem se rozhodl udělat si řidičák, každý mě odrazoval svými zkušenostmi. Slyšel jsem o arogantních, protivných instruktořích. Prý jen nervy a stres. Potřeboval jsem řidičák rychle, takže jsem hledal "rychlokurz". Když jsem narazil na autoškolu Viky, zarazila mě cena onoho "rychlokurzu". Bál jsem se hrozné kvality. a těch "protivných instruktorů".
Nakonec jsem byl velmi rád, že jsem zvolil právě Viky. Všichni instruktoři byli fajn. Uměli poradit, vysvětlit, na každou otázku srozumitelně odpovědět. Vystřídal jsem opravdu všechny instruktory. Pan Pagáč (majitel) je prostě normální chlap, který si na nic nehraje a opravdu se snaži, aby autoškola měla velkou úroveň. Pan Veselý, se kterým jsem měl sice jen jednu jízdu, na mě působil přátelsky. Dokázal poradit a "nehulákal". Pan Pokorný, se kterým jsem měl cca 2-3 jízdy mi zůstane v hlavě snad na pořád. Rejpavej, upovídanej, ale s nikým jiným mě nebavily jízdy tolik, jako s ním. Naučil mě kde si na co dát největší pozor a každou chybu dá sežrat tolik, že už jí nikdy neuděláte :)). Poslední instruktor Eda mi jediný kazil autoškolu. Stydí se snad mluvit, a tak slyšíte z pravé sedačky pouze "do pravleva" a ani nevíte kam teda. Pozdraví až když ho pozdravíte 2x a kam sem potřeboval mě odvezl pouze jednou za celou autoškolu. Souhlasím s pánem předemnou, že jakmile naskočí do auta slečna, je najednou rudej, veselej a hned mluví. Každou větu začína slovy "Já vždycky říkám..." :D (nezapomenutelný). Nicméně dá se přežít. Nic hroznýho to s ním není. Pouze to leze člověku na nervy.
Až na drobnosti s panem Edou je autoškola Viky určitě skvělá. Závěrečky jsem dal na druhý pokus a instruktor se opravdu snaží jak to jen jde, aby nebyl nutný další pokus. Jízda začíná kde potřebujete, končí poblíž, nebo na místě kde potřebujete (pokud jste muž a jedete s Edou tak toto neplatí).
Na závěr chci poděkovat celé autoškole a hlavně panu Pagáčovi za skvělý kurz a za pomoc při závěrečných zkouškách.
vloženo: 7. listopadu 2013
vložil: Hynek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Viki bych rozhodně doporučila novým řidičům. Několik let jsem se odhodlávala k řídičáku a až letos se mi to zadařilo a musím poděkovat instruktorům (p.Pagáč, p.Veselý a p.Eda-bohužel neznám příjmení). Ráda bych okomentovala příspěvek o p.Edovi. Měla jsem s ním sice jen 2 jízdy, ale pokaždé se choval mile a zdvořile, žádný problém jsem s ním neměla.

Co se týče jízd, jezdívali jsme po Brně, jak v okrajových částech, tak i v centru v provozu. Z vlastní zkušenosti nevím, jak jsou na tom ostatní autoškoly. Ale řada lidí okolo mě si stěžovala na arogantní instruktory, kteří deprimují žáky. V autoškole Viki takoví instruktoři rozhodně nejsou. Jsou přátelští, ochotní a vstřícní, v autě panovala pohodová nálada, stres z řízení ze mě nakonec vždy opadl. Na chyby jsem byla vždy upozorňována a doteď vím, na co si dávat pozor (a tak by to mělo být). Kdykoliv mě nebylo něco jasného jak z teorie, tak i praxe, okamžitě mě to vysvětlili. Za to bych jim moc ráda poděkovala.

Doporučuju chodit na teorii, kterou vyučuje pan Pagáč. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, ale taky jsem se dobře pobavila :-) a hlavně jsem byla ráda, že to nebyly ty nudné teoretické přednášky, co známe ze školy!

Když se mě známí zeptají, jakou autoškolu bych jim doporučila, neváhám a jsem pro autoškolu Viki, se kterou mám výborné zkušenosti. Doufám, že je v dalších silničních provozech nezklamu a budu řídit tak, jak mě to naučili ;-)

vloženo: 16. října 2013
vložil: Veronika Sochová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Od: Dradra drak ( wowprofi@email.cz )Spokojenost.
Dnes jsem dodělal zavěrečné zkoušky v autoškole VIKI, musím autoškolu pochválit.. vyjdou vám vstříc, cena je suprová a při zavěrečkách vás ani učitel co sedí vedle vás nenechá ve štychu.
( nebudu rozebírat, ale snad mi rozumíte)

Při jízdách panuje dobrá nálada, ještě aby ne když si můžete vybrat místo kde budete zahajovat jízdy a kolikrát i čas co se vám hodí, po jízdách vás ve většině připadů hodí učitel tam kam potřebujete nebo alespoň poblíž.

Dvě auta jsou starší výroby, tedy bez klimatizace, ale pokud se budete přihlašovat teď, tak v tomto už klidnějším počasí to ani není třeba.
Další dvě auta klimatizaci mají.
Abych jen nechválil, jako strašné mínus mi přišel brigadník, pravým povolaním řidič autobusu.

Je ve většině případů arogantní, musí si skoro každou jízdu odskočit na velkou kde je 10 minut, končí jízdy o 10 min dřív, neumí odpovědět ani na pozdrav jako je dobrý den a nashledanou.
Vtipné to je obzvlášt když dojezdíte a vyzvednete další žakyni, která to s chlapa umí, to je pak pan Brigadník v uzkých a celou cestu se culí a doufá, že ze situace něco vytěží. Nejlepší by bylo kdyby ho vyhodili, protože mi jako jediný kazil dojem ze super autoškoly a asi nebudu sám komu tento arogantní chlap vadil.

Ostatní dva učitelé, tedy pan Pagáč a druhý Chlápek jsou naprosto v pohodě, hodně se zasmějete, nestresují vás a dokáží naučit, často, skoro každou jízdu jezdíte trasu co máte na zavěrečky, takže se to opravdu hodí.
Pokud vám není něco jasné, můžete volat učitely na mobil a v 99% připadů vám to zvedne a vyhoví, což je narozdíl od ostatních autoškol kdy zavoláte po páté hodině a nikdo vám to nezvedne dost dobré.

Tímto chci popřát autoškole hodně uspěchů a určitě ji teď budu všem doporučovat.
Doufám že touhle kritikou pomůžu lidem co se rozhodují do jaké autoškoly v brně jít, já říkám VIKI. :)
vloženo: 23. srpna 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když sem hledal autoškolu tak jsem vybíral podle ceny a nečekal jsem žádný zázrak, ale už po prvních pár jízdách jsem pochopil že jsem si snad nemohl vybrat lépe... instruktoři jsou velmi vstřícní a ochotní v každém směru. Naloží a vysadí vás kde chcete a pro mě bylo velkou výhodou že jezdí až do večera a o víkendech. Mohu jedině doporučit. Dnes jsem zdárně složil zkoušky na poprvé a tímto moc děkuji.
vloženo: 6. srpna 2013
vložil: Viliam K.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím že autoškola VIKI mě moc příjemně překvapila!
Velice kvalitní přístup ke studentům, forma vysvětlování při jízdach byla vynikajici a na hodiny teorie v podání pana Pagáče nikdy nezapomenu! Výborně vysvětleno a zábavnou formou podáno tak že si člověk opravdu odnesl spoustu zajímavých a cenných informací! A taky nesmím zapomenout, že cena je taky pohodová! S pozdravem řidič Ivo Prachař :)
vloženo: 31. července 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Děkuji a hodně štastných kilomerů, PS: nemáte náhodou u sebe kartičku...postrádáme ji :-) :-)
S pozdravem Jiří Pagáč


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím že autoškola VIKI mě moc příjemně překvapila!
Velice kvalitní přístup ke studentům, forma vysvětlování při jízdach byla vynikajici a na hodiny teorie v podání pana Pagáče nikdy nezapomenu! Výborně vysvětleno a zábavnou formou podáno tak že si člověk opravdu odnesl spoustu zajímavých a cenných informací! A taky nesmím zapomenout, že cena je taky pohodová! S pozdravem řidič Ivo Prachař :)
vloženo: 31. července 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, myslím si, že doba minulého režimu, kdy si někteří instruktoři léčili komplexy ponižováním žáků, kteří se teprve učili a instruktoři měli nad nimi téměř absolutní moc skončila, ale mýlil jsem se. Stejně tak jsem se mýlil, že když se firmě zaplatí nemalé peníze, bude mít instruktor alespoň snahu, když né povinnost, žákoví být nápomocen...
Zkušenosti jsou velmi špatné, zejména se jedná o chování majitele pana Pagáče, který se od samého počátku jízdy tváří velmi znuděně a od prvního zakolísání žáka deptá a ponižuje. Je to k neuvěření,že takový mladý floutek, který v životě pramálo dokázal si nechá zaplatit a deptá lidi, kterým nikdy nebude dosahovat ani po kotník.
Ostatní instruktory této autoškoly možno hodnotit pozitivně, některé dokonce na výbornou.
Každopádně pokud vám to finanční situace dovolí, nenechéjte se nalákat na nižší cenu, pocity ponížení za to nestojí... p.s. do uvaděného auta škoda octavia s největší pravděpodobnosti usednete až při závěrečné zkoušce.
vloženo: 30. července 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den paní (pane :-) Z.....,
ve svých 30 ti si doby komunismu opravdu pamatujete neralisticky, tudíž Vaše srovnání je ve fázi fantazie. Spíše se zamyslete nad svými schopnostmi a příjměte prosím rady kolektivů učitelů naší autoškoly,včetně majitele, kteří jsou tu jen pro to,aby každého naučili řídit vozidlo.
Bohužel někteří žadatelé nesnesou sebekritiku a chybu hledají všude okolo hlavně zde na Freewebu.
A to anonymně bez kontaktu.
Na 15.jízdě nedat 10x přednost je podle Vás zajisté chyba auta nebo učitele.
Komentáře uchazečů níže mluví za vše a výsledky u zkoušek ze 16.7 , 22.7 a 29.7 2013 také. Ze 15 ti uchazečů pouze tři neprospěli. Možno ověřit na MMB Brno Šumavská 31/33 - ODSČ.
Mimochodem na závěrečných zkouškách máte k dispozici auto které si sama vyberete.
S pozdravem
Jiří Pagáč
POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu všem vřele doporučit. Kurz jsem začal koncem května. Nikdy předtím jsem za volantem neseděl a ani nevěděl, k čemu je jaký pedál. Dnes jsem napoprvé úspěšně složil obě části zkoušky a za 3 týdny mám řidičák. Z výcviku mám velmi dobrý pocit, instruktoři jsou na vysoké úrovni. Jsou vždy tolerantní a vstřícní. V přidělovaných termínech jízd mi bylo vždy maximálně vyhověno, mnou určené místo zahájení a ukončení je velkou výhodou. Jednání se žadatelem je vždy férové. Teoretické hodiny probíhají formou konzultace, takže jsou do maximální míry ochotně vysvětleny všechny věci, které jsou žákům nejasné. Výuka probíhá záživným způsobem. Cena kurzu je výhodná.
vloženo: 2. července 2013
vložil: Petr Bednařík,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Viki ....
Velmi určitě mohu doporučit !!!!!!
Sami si zvolíte místo odjezdu a i místo kde budete končit jízdu....Zkoušky to už je jen osud a záleží jen a jen na vás jak se budete šrotit já měl testy na 100% a jízdy jsem udělal na podruhé...Učitelé 100%
vloženo: 2. června 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dodělala jsem nedávno autoškolu a můžu říct, že jsem byla max. spokojená. Zkoušky na poprvé, učitelé hodně naučí a neodfláknou Vás. Velmi jsem využila toho, že nabízí odjezdy z míst Vámi určených - to málokterá AS má. Takže doporučuji!!!!
S pozdravem Daniela K.
vloženo: 27. května 2013
vložil: Daniela,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dodělala jsem nedávno autoškolu a můžu říct, že jsem byla max. spokojená. Zkoušky na poprvé, učitelé hodně naučí a neodfláknou Vás. Velmi jsem využila toho, že nabízí odjezdy z míst Vámi určených - to málokterá AS má. Takže doporučuji!!!!
vloženo: 27. května 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Viki osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Viki < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Viki - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje