Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » poradna / diskuze

Poradna / diskuze 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Stížnost 
 • Od: Ing. Milan Kubis ( ) Stížnost
  Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Ing. Milan Kubis, Brno- Veveří

  Neseriózní majiteli stránek Všechny autoškoly, žádám Vás, aby jste okamžitě stáhl z mých stránek lživé a podlé obvinění, že tyto příspěvky si píši sám. Vy dobře víte, že to není možné, moje IP adresa je uložena a Váš program to pozná. Ja nemám za potřeby si nějaké příspěvky psát, pokud je žák spokojen s mojí autoškolou, tak to na tyto stránky napíše. Váš problém je to, že jste z těchto stránek udělal jednu žumpu, kde každý může na každého anonymně házet špínu, vymýšlet si, je to typické pro Vaši osobu, Vy tady taky na mně házíte špínu, vymýšlíte si a obviňujete mně, jedna žumpa jste Vy a Vaše stránky.
  Vážený přátelé, majitel těchto neseriózních stránek je jeden studentík z Prahy, který chtěl na těchto stránkách zbohatnout, udělal stránky, nechal je, ať se tam zaregistrují autoškoly a stránky se ve vyhledávačích dostanou na dobré místo a potom chtěl tyto stránky prodat s tučným ziskem. Nejdřív nechal prezentace autoškol na stránkách zdarma a teď chce po autoškolách nemalé peníze. Na tyto stránky může kdokoliv beztrestně anonymně psát pomluvy, může se jednat i o nekalý konkurenční boj autoškol. Na majitele těchto stránek jsem podal v Brně trestní oznámení za nekalou soutěž, pomluvy, za hanobení dobrého jména. Majitelé autoškol, nenechejte si špinit vaše firmy, tímto podlým, arogantním studentíkem a spojte se se mnou, společnými silami poženeme tohoto parazita k odpovědnosti a zastavíme hanobení naších firem, které léta budujeme a snažíme se svojí práci dělat poctivě.
  S pozdravem Váš Ing. Milan Kubis

  REAGOVAT
  Vloženo 29. listopadu 2011 (07:32) uživatelem Ing. Milan Kubis ( ) z IP adresy 94.112.XX.XXX
  Tento příspěvek vložila Autoškola Kubis, Jevišovka - http://www.autoskola-kubis.cz/
  • Od: studentík z Prahy ( ) Reakce provozovatele webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz
   Vážený pane Kubisi,

   Vaše sdělení opět obsahuje tolik omylů, nepravd a urážek, že ani nevím, kde začít. Text jsem přesunul do Diskuze, abych se k němu mohl lépe vyjádřit a případně se mohli zapojit i další.

   Neustále mi podsouváte věci, které nejsou pravda. Na začátku jste se domníval, že celý tento web je dílem konkurence a vznikl jen proto, aby Vaši autoškolu bylo možné očerňovat. Z tohoto scénáře ve stylu Akta X jsem Vás při našem prvním telefonickém hovoru před několika lety vyvedl s tím, že jsem student, který rozhodně nemá nic společného ani s konkrétní autoškolou ani s Brnem. Od té doby jsem pro Vás "studentík z Prahy". Ano, každý kdo chce vystudovat, musí být nejprve studentem, tedy pokud si vybere studium na standardní škole. Mimochodem, vysokou školu mám už relativně dlouho za sebou, jen získaného "inženýra" nepovažuji za vůbec nic mimořádného, takže titul prakticky nepoužívám. Ale chápu, že pro Vás zůstanu studentíkem - a vlastně mi to ani nevadí. Myslím, že vytvořit nejnavštěvovanější web o autoškolách v zemi je na studentíka dobré.

   Stručně k dalším Vašim omylům: projekt jsem nikdy nechtěl a do budoucna ani nemám v úmyslu prodávat. Neživí mě - na to mám řadu dalších aktivit.

   Nevím přesně o jakých trestních oznámeních se v textu zmiňujete - zatím vím jen o tom několik let starém, které, jak mi potvrdili vyšetřovatelé, nemělo žádnou šanci na úspěch. Poté jste mi vlastně vyhrožoval ještě "hromadnou žalobou" a dalšími nesmyslnými kroky - vše jen proto, že je na tomto webu prostor vložení názoru. Přesně ten prostor, který Vy zneužíváte - dlouhodobě ovlivňujete Hodnocení své autoškoly. Místo abyste při prvním odhalení takového jednání zanechal, tak raději tuto aktivitu ještě zintenzivníte a "zdokonalujete". Nechápu.

   Jsem přesvědčen, že i ostatní si po přečtení tohoto Vašeho textu a třeba i Vašich reakcí na hodnocení Vaší autoškoly udělají obrázek... Budu rád, když se do Diskuze případně zapojí i ostatní.

   Váš studentík z Prahy.

   REAGOVAT
   Vloženo 29. listopadu 2011 (12:32) uživatelem studentík z Prahy ( ) z IP adresy 94.113.XX.X
   • Od: rebel ( ) RE: Reakce provozovatele webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz
    Ahojky tak třeba já jsem nespokojenej s autoškolou P. Patočky v Litomyšli nebot tento majitel si nechal platit u skoušek nesmyslné častky jako například 400kč za použití auta autoškoly při zkouškách ,tak tomu já říkam zlodějna ,nebot jsem opakoval pouze jízdy ,ale místo toho abych zaplatil pouze zkoušky s komisařem ,tak jsem platil celkem 800kč,proto jsem od takové autoškoly dal ruce pryč a přešel jsem do jiné autoškoly nebot na skryté poplatky já nejsem zvědavej a pronájem auta v autoškole mi připadá trochu víc nepřijatelné tím spíš když člověk dělá závěrečné zkoušky,takovou zkušenost mám s autoškolou Patočka v Litomyšli.

    REAGOVAT
    Vloženo 6. prosince 2013 (08:18) uživatelem rebel ( ) z IP adresy 213.19.XX.XX


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek Stížnost v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace: