Závěrečně zkoušky

• Od: Petra ( ) Závěrečně zkoušky
    Dobrý den, chci se zeptat zda je obvyklé, že při závěrečných zkouškách vyhodí komisař žáka, když si neodbrzdí ruční brzdu při rozjezdu. Nebo když odůvodní neúspěšnou zkoušku tím, že špatně řadí, když do té doby nikdo jiný tuto skutečnost nekritizoval?

Vloženo 15. června 2020 (12:25) uživatelem Petra ( ) z IP adresy 78.102.XXX.XXX
    • Od: Zdůvodnění RE: Závěrečně zkoušky
      Dobrý den, závěrečná zkouška je státní zkouška kde je komplexně hodnoceno více věcí a to nejen znalost pravidel silničního provozu. Jízda by měla být plynulá, ekonomická a hlavně bezpečná. Odbrzdit ruční brzdu by mělo být samozřejmostí a spadá do ovládání vozidla neboť jet se zataženou ruční brzdou může mít vážné důsledky vlivem zahřívání brzd a tím i možnosti zahoření brzd při delší jízdě. A špatné řazení, no neumět řadit má taktéž zásadní vliv na bezpečnou jízdu neboť projíždět například zatáčku na vyšší převodový stupeň je nebezpečné, rozjíždět se například na druhý převodový stupeň když dáváte přednost při vjezdu na frekventovanou komunikaci také, když tam vjedete a dojde k zastavení motoru je vlastně nesplnění povinnosti dát přednost. Těch příkladů by se dalo najít hodně a teď už je na Vás si sáhnout do svědomí a plnohodnotně k tomu přistoupit.

Vloženo 15. června 2020 (19:56) uživatelem Zdůvodnění z IP adresy 62.245.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Závěrečně zkoušky v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.