Nespokojenost v autoškole

• Od: uzridicka Nespokojenost v autoškole
    Když jsem si vybírala autoškolu hodně jsem koukala po penězích, ale zároveň i recenzích. Tuto autoškolu jsem měla doporučenou od 2 známých a vzhledem k poměrně nízké ceně jsem se pro ni rozhodla. Ovšem byla to chyba. Nejdřív se jevila jako dobrá volba, i když s časovými možnostmi paní Soroori (žádná hodina po 17h, v pátek po 15h a víkendy už vůbec ne) byl trochu problém. Také prakticky na každou hodinu přijela nejméně o 5 minut později a skoro vždy jsme končily dříve.
    Zároveň mi připadalo neprofesionální, že věčně telefonovala a já měla pocit, že se mi vůbec nevěnovala. Poté po covid karanténě se ze mě snažila vytáhnout co nejvíce peněz. Nejdřív se pokusila mi odečíst naplánované hodiny, které se zrušily kvůli karanténě. Poté při opakovaném pokusu teoretické části zkoušky, když jsem se podivila, že mám znovu platit 700 jak za celou zkoušku, tak mi řekla, že musím zaplatit i její čas, který tam ona stráví. Před zkouškou jsem peníze předala jí, ale od magistrátu jsem dostala účtenku pouze za 100 Kč. A aby toho nebylo málo, tak hodinu před zkouškami mě i mou kamarádku schválně nervovala a najednou začala říkat chyby, které prý byly závažné a nikdy předtím nezmínila a řekla, že mě předtím tím nechtěla stresovat.

Vloženo 16. června 2020 (20:46) uživatelem uzridicka z IP adresy 217.30.XX.XXX
    • Od: ODPOVĚD RE: Nespokojenost v autoškole
      Chápu Vaší nespokojenost, ale nechápu přístup v dané věci. Už to že jdete za levnější cenou je předpoklad kde bude problém a opakuje se to stále dokola. Ale co je zarážející, tak předpokládám Vaší plnoletost a tudíž snad svéprávnost v jednání, ozvat se přeci s problémy přímo dané instruktorce, sdělit že neakceptujete telefonování při hodinách výcviku, krácené hodiny je jenom to co můžete udělat "VY"!!! Takže jestli v tomto setrváte až do zkoušek je jen chyba na vaší straně a dokavaď se žáci nejsou schopní ozvat, bude tento trend pokračovat. Brečet zde toho moc neřeší. Doufám že si rozumíme a děkuji za pochopení.

Vloženo 16. června 2020 (22:18) uživatelem ODPOVĚD z IP adresy 62.245.XXX.XXX
      • Od: uzridicka RE: RE: Nespokojenost v autoškole
        Obávám se, že si nerozumíme. Tento příspěvek jsem napsala jako recenzi a ne z potřeby tady “brečet” jak jste uvedl/la. Chtěla bych předejít tomu, aby někdo měl stejně nepříjemnou zkušenost z autoškoly, to je vše.

Vloženo 16. června 2020 (23:18) uživatelem uzridicka z IP adresy 217.30.XX.XXX
        • Od: reakce RE: RE: RE: Nespokojenost v autoškole
          Právě že si nerozumíme, recenzi musíte psát ke konkrétní autoškole a ne v sekci diskuze. Pak se nedivte, že to zde vypadá jako slepý výkřik ve tmě :). A to že jste tolerovala přístup instruktorky a nepřešla do jiné autoškoly nebo to neřešila je jen a pouze vaše selhání. Já můžu jen popřát hodně kilometrů bez nehody.

Vloženo 16. června 2020 (23:39) uživatelem reakce z IP adresy 62.245.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Nespokojenost v autoškole v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.