opravná jízda

• Od: Pavel Horák opravná jízda
    Dobrý den,

dneska jsem neprospěl v první závěrečné jízdě, můžu se zeptat za jak dlouho bych měl dostat termín na opravnou zkoušku? Myslím že to je do 14 dnů ale nejsem si jistý.

Děkuju.

Vloženo 17. června 2020 (18:04) uživatelem Pavel Horák z IP adresy 88.102.XXX.XXX
    • Od: odpověď RE: opravná jízda
      Dobrý den,
      trochu se divím, že "VAŠE" autoškola s vámi tuto skutečnost nekonzultuje neboť každá slušná autoškola se o své žáky postará i v případě jeho neúspěchu nebo pak je chyba na straně žáka, který si myslí že ho autoškola povede za ručičku. Tohle si zhodnoťte sám, každopádně budu citovat zákon "Jestliže žadatel o řidičské oprávnění neprospěl v některé zkoušce, může zkoušku opakovat. Každá opakovaná zkouška může být provedena nejdříve za pět pracovních dní ode dne konání neúspěšné zkoušky.", z toho vyplývá kdy může na opakování zkoušky nejdříve jít. Druhá věc je momentální vytíženost zkušebních komisařů v pocovidové době a termíny zkoušek mají autoškoly plně vytížené. Z tohoto důvodu záleží na přidělení místa ke zkoušce i na autoškole a také případně na domluvě ohledně realizace nějakého doučení nebo jízdy.

Vloženo 17. června 2020 (22:22) uživatelem odpověď z IP adresy 62.245.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek opravná jízda v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.