Autoškola/závěrečné jízdy

• Od: Petan123 Autoškola/závěrečné jízdy
    Dobrý den,
    dne 5.8. Jsem měl první závěrečné zkoušky v autoškole, testy jsem zvládl na první pokus, ale jízdy bohužel ne. Při první jízdě po mě komisař chtěl, abych jel prvním výjezdem na kruhovém objezdu, tak jsem učinil i blinkr včas hodil, jenže se za mnou vyřítila houkající se sanitka, které jsem udělal bezpečný průjezd tím, že jsem zajel ke kraji, dle komisařovo slov jsem ztratil kontrolu mezi jízdními pruhy i když jsem uhýbal sanitce=první pokus neúspěšně. Druhý pokus byl nejdřív v pořádku, komisař mě nechal dořídit celou trasu, určoval mi kudy jet, potom abych zaparkoval…po zaparkování mi bylo řečeno, že jsem prý jel v zatáčce( kde byla přednost zprava) zbytečně pomalu a prý na první stupně dle jeho slov, což bohužel nebyla úplně pravda, měl jsem zařazeno na druhý stupeň a jel jsem 40km/h místo 50km/h abych popřípadě stačil dát přesnost. Závěrečný jízdy nás dělalo celkem sedm a bohužel ze sedmi lidí to zvládl pouze jeden. Mohl by mi někdo poradit, zda se dá podat nějaká “stížnost”?

Vloženo 31. srpna 2022 (16:20) uživatelem Petan123 z IP adresy 185.200.XXX.XXX
    • Od: Učňovské středisko Psota s.r.o (ucno*********disko@psot*******o.cz) RE: Autoškola/závěrečné jízdy
      S rozhodnutím komisařů můžeme nesouhlasit, můžeme proti němu protestovat, ale to e asi vše, co s tím můžeme dělat, abych citoval klasika. Nicméně je zde ještě možnost, pokud je na úřadě více komisařů, požádat autoškolu, zda by vás na zkoušku nezařadila k jinému komisaři. Třeba u nás je to možné.

Vloženo 12. října 2022 (07:58) uživatelem Učňovské středisko Psota s.r.o (ucno*********disko@psot*******o.cz) z IP adresy 90.182.XXX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Učňovské středisko Psota, Znojmo - https://www.psota-znojmo.cz/ucnovske-stredisko/autoskola
    • Od: zk RE: Autoškola/závěrečné jízdy
      Dobrý den.

Můžete se obrátit na Ministerstvo dopravy, které provádí státní dozor nad zkušebními komisaři.

Při každé zkoušce z praktické jízdy se pořizuje Záznam o zkoušce z praktické jízdy. V tomto záznamu jsou uvedeny důvody, proč jste byl hodnocen stupněm Neprospěl. Bohužel záznam zkoušce nemáme, takže nelze zodpovědně komentovat rozhodnutí zkušebního komisaře.

Vloženo 1. září 2022 (11:01) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola/závěrečné jízdy v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.