Vzkaz pro pana Kubiše

• Od: Bára Vzkaz pro pana Kubiše
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Ing. Milan Kubis, Brno- Veveří

Pane Kubiši,

autoškolu si zatím vybírám a o vaší autoškole jsem díky příznivé ceně taktéž uvažovala. Po projití příspěvků jsem tuto variantu nevratně zavrhla. Důležité pro vás je však proč.

Ve vaší autoškole nechci studovat díky vašemu neuvěřitelnému projevu ve vašich příspěvcích, kde všechny nespokojené studenty z patra označujete jako liné, arogantní, neschopné, DEMENTNÍ blbce atd. Nejste ochoten uznat sebemenší chybičku - vše je vina studenta a ačkoliv se podepisujete hrdě jako ING, ani neumíte pořádně pravopis. O "názorech", teoriích, postojích hodných neandrtálce raději nemluvě. A proto, pane INŽENÝRE, nestojím o spolupráci ani se s Vámi nechci blíže seznámit. To, co Vás poškozuje, jste jen a jen vy sám. Gratuluji.

Bára z Brna

Vloženo 7. září 2012 (13:54) uživatelem Bára z IP adresy 89.103.XXX.XX
    • Od: AS PETRA ( ) RE: Vzkaz pro pana Kubiše
      Libi se mi "reakce" sl. Bary,....,-:)
      ...jsem ucitel a majitel AS a po precteni tech romanu,....,s ni musim SOUHLASIT, jako zak bych reagoval podobne,...

Vzkaz pro vsechny budouci, potencialni zaky, nehledte na cenu, ale na celkovy servis.

Nejlepsi je "reference" od kamaradu /ek/, m.j. sem taky ing., ale titul pouzivam velmi, velmi malo. Pod podobne prispevky bych ho asi nepsal, ale to je jiste veci vkusu kazdeho cloveka.

Zadny titul a absolv. VS neznamena -patent na rozum-,

p.Kubise neznam, nic proti nemu nemam, jen rad reaguji na prisp. sl. Bary a preji at vybira a vybere TU nej AS a preji /pohodoveho/ kantora a hodne km bez nehody-:)

Vloženo 13. září 2012 (23:20) uživatelem AS PETRA ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Vzkaz pro pana Kubiše v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.