Autoškola Bičiště - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Bičiště

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bičiště < <

Jak hodnotím? Nevím, nechápu, jak píše paní před x lety, že to nedala ani na pošesté :-D To je prostě v člověku, někdo je antitalent vyloženě na řízení a někdo nemá ani základku a jezdí jak bůh :) Já jsem dělal před rokem, na plný počet a zatím tedy bez nehody, naopak, doporučuji dále i známým. Klid učitele bych někdy chtěl mít i já :-D Takže za mě největší spokojenost
vloženo: 29. června 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Přístup totálně v pohodě, p. Bičiště vyjde maximálně vstříc. Je s ním zábava a nikdy jsem neslyšel, že by na žáka křičel. Za mne absolutně top
vloženo: 27. listopadu 2017
vložil: Žák 2016, emailová adresa nezveřejněna

Nechápu, co tu někteří žáci píšou za nesmysly. Já sama jsem kurz u pana Bičiště absolvovala trval od července do září 2010 a zkoušky jsem zvládla vpohodě, test na plný počet a jízdu jsem si musela opravit. Jezdila jsem během posledního týdne každý den a nějak jsem to podle mě nedokázala vstřebat. Proto mi rodiče přikoupili 10 jízd, při druhé zkoušce jsem si věřila. Na podruhé mě komisař ještě pochválil. Prý 1 s hvězdičkou. Musím říct, že některá individua, co se mnou chodila do kurzu a pan Bičiště je i přes to dokázal naučit řídit, no nevěřila jsem vlastním očím. A taky bylo spousta těch, co to během mojí výuky udělali napoprvé, bez problému. Byla jsem naštvaná, že mě se to nepovedlo, ale nikdy jsem to nedávala za vinu učiteli! Měla jsem spoustu spolužáků a spolužaček z gymplu,co k němu chodili a všichni to u něj udělali. Myslím, že u hodně lidí nefunguje sebereflexe a hned obviňují učitele, že je to nedokáže naučit a komisaře, že si na ně zasedl, místo aby si uvědomili vlastní neschopnost a přikoupili si jízdy, které pan Bičiště nabízí ještě před dokončením výuky, aby jste si byli jistější. 28hodin jízd, (které jsou dané zákonem!!) je pro někoho prostě málo a spousta lidí by potřebovala hodin dvakrát tolik.. :D Žáci se vymlouvají, že se jim jízdy momentálně nehodí a pak se diví, že kurz jezdí rok a stojí je to další peníze. Se mnou pan Bičiště jezdil už od 4:30, protože jsem musela být v 6:30 na praxi v nemocnici FNHK. Vždy pro mě přijel až domů. Takže podle mě je ochotný až moc. Pokaždé chtěl průkazku, podepsala jsem mu vozák, takže můžu říct, že jsem vše poctivě odjezdila. Jen se obě strany musí přizpůsobit. Když se vám nechce vstávat, tak se pak nedivte, že pro vás odpoledne není místo. Dopoledne chodí všichni do školy a pak se to snaží nahnat a pomalu by chtěli, aby učitel jezdil dlouho do noci. Co vím, tak pan Bičiště jezdí v roce 2016 i rychlokurzy a žáci u něj během měsíce prospívají napoprvé. Takže v učiteli to nebude. Lidé co píšou na tuhle stránku negativní hodnocení, by se nad sebou měli zamyslet. Nechápu jak může člověk co neudělá zkoušku sednout k PC, vyhledat onu autoškolu a snažit se ještě poškodit jméno učitele. To už mi vážně hlava nebere!! Podle mě pan Bičiště zaslouží úplně jiné hodnocení a je mi to líto, že se najdou pouze lidé, kteří mu to chtějí ještě "osladit", přitom je to vážně moc hodný člověk.
vloženo: 1. srpna 2016
vložil: Kateřina Bičišťová,

Bohužel jsem nedostala řidičský průkaz ani po roce a půl, přestože jsem zkoušky z jízd dělala na šestkrát. Nemáte nic jistého.
vloženo: 14. června 2016

Katastrofa!!!v zivote uz bych tam nesel ani kdybych to mel zadarmo.Delat pres rok autoskolu,jelikoz nema pristup k lidem a zajem odjizdet hodiny.Treba cely mesic se neozval na jizdy a kdyz tak mate jednu hodinu tydne,takze nez to odjedete je to rok a apak po vas chce priplacet jizdy a jen zdime penize.Silene se zhorsil a nic vas nenauci.Nedoporucuju!!!
vloženo: 26. června 2015

vloženo: 26. června 2015
vložil: David,

Pan učitel Bičiště je dobrý,trpělivý.Při závěrečkách testy hned na poprvé v pořádku ale hrůza děs jízdy!Co se učíme ve vyhlášce tak to v praxi v provozu vůbec nefunguje!!!
vloženo: 15. května 2015
vložil: ZRZAVÝ JAROSLAV,

vážím si trpělivosti instruktora,srozumitelného vysvětlení,ochoty a na hodinu o první pomoci pozval lékaře.
vloženo: 15. listopadu 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Fakt doporučuji!!! Nejlepší učitel, co jsem kdy zažila. Je to ,,týpek" ;-) Naučil mě úplně všechno! Při jízdách se mě ptal i na různé otázky, co se týče řízení automobilu. Takže jsem učila teorii s praxí dohromady. A tak je pro mě nejlepší. Potom jsem se ani moc nemusela učit na závěrečky, protože skoro vše mi vysvětlil a řekl. Já mám řidičák skoro 5 let a učila jsem základní věci řízení i sestru, protože dělala řidičák jinde a skoro nic nevěděla. Ode mě jen to nejlepší hodnocení. Moc ráda na to vzpomínám ;-)
vloženo: 18. června 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Skvělý instruktor, jak teorie tak jízdy v klidu, bez křiku a stresování. Při testech nanečisto, co člověk zkazil bylo mu znova individuálně vysvětleno. Instruktor je při jízdách opravdu velmi trpělivý. Na zkoušky jsem šel téměř beze strachu, s pocitem že to v klidu zvládnu.
vloženo: 20. února 2011
vložil: JH, emailová adresa nezveřejněna

Nejvyšší spokojenost. :-D Výuka byla na úrovni, nikdo se nemohl flákat. Každý dostane test a musí pracovat. Na techniku jsem obdržela materiály s předstihem, které byly stručné a jasné. Krásně se mi to z toho učilo. Jízdy, to byla jedna báseň. Všechno v klidu v pohodě a přitom s veškerou úctou a na úrovni. Na jízdy jsem se těšila. S instruktorem byla fakt sranda. A to mě zbavilo veškerého mého strachu z řízení. Žádné zesměšňování nic. Ani zvýšení hlasu. A to že mi to občas fakt nešlo... :-D Prostě jsme to cvičili tak dlouho, dokud jsem se to nenaučila. (parkování). Dokonce pro mě jezdil až domů a zpátky jsem se sama odvezla. Naučil nás i tankovat u benzinky. Vyhovovalo mi, že je to nekuřák. Řidičák už mám rok a stále bez nehody. Každopádně doporučuji všem, kdo mají strach. Super instruktor. :-)
vloženo: 11. února 2011