Autoškola Bičiště - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Beruška Nedoporučuji
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Bičiště, Nový Bydžov

Autoškolu pana Bičištěho nedoporučuji,stálo mě to dost peněz a řidičský průkaz jsem nedostala ani po roce a půl a sedmi zkoušek z jízd. A to mám středoškolské vzdělání.

Vloženo 31. července 2016 (14:04) uživatelem Beruška z IP adresy 77.78.XX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: Ondřej Bartoš RE: Nedoporučuji

Vloženo 1. srpna 2016 (07:34) uživatelem Ondřej Bartoš z IP adresy 78.80.XXX.XXX
      • Od: Beruška ( ) RE: RE: Nedoporučuji
        Dobrý den pane Bartoš, jak která autoškola si v úspěšnosti u zkoušek vede jsem si zjistila přímo na dopravním odboru, ale jiného města.A buďte si jist, pokud řidičský průkaz dostanu, tak tu autoškolu vychválím všude až do nebes.Nejsem jenom člověk,který všechno kritizuje. Kdybyste byl na mém místě a připlácel si pořád jízdy nebo zkoušky, tak by se Vám životní úroveň taky snížila, zvlášť když svůj plat přirovnáváte k platu prodavačky supermarketu.

Vloženo 3. srpna 2016 (16:08) uživatelem Beruška ( ) z IP adresy 77.78.XX.XXX
        • Od: Kateřina Bicistova ( ) RE: RE: RE: Nedoporučuji
          Mila berusko, skoda ze jste si nezjistila úroveň výuky pana Biciste, kdyz uz mu tady delate takovou ostudu. Tam by jste totiz tvrdé narazila. K němu totiž chodí lide, kteří to právě nikde nemohli udělat.. Ma 30 letou praxi a za sebou spoustu úspěšných žáků. Učí porad stejně.Nic tak výrazného se za ty léta nezměnilo. Jen lidská hloupost, ta se tedy násobí několikrát!! Když mu do výuky přijde člověk který, dokonce neumí ani číst, tak takové "experty" opravdu těžko ucit.když už u něj člověk neudělá zkousky ani po te co si při platí alespoň 10 hodin, tak to zprominutim musí byt tedy "extrablbec", který nemá pro řízení automobilů vlohy!!

Vloženo 5. srpna 2016 (00:23) uživatelem Kateřina Bicistova ( ) z IP adresy 86.49.XXX.XXX
          • Od: beruška RE: RE: RE: RE: Nedoporučuji
            Milá paní nebo slečno, ostudu dělám snad sama sobě, když jsem, tak negramotná a bez jakýkoliv vloh k jízdám v autě. Když pan instruktor je tak dobrý, tak ho přece nemusíte tolik bránit, když to nějaká negramotná holka nezvládne a ještě se tím pochlubí.

Vloženo 5. srpna 2016 (16:28) uživatelem beruška z IP adresy 77.78.XX.XXX

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Bičiště prosím klikněte zde.

Autoškola Bičiště - navigace