Autoškola Bičiště - služby a ceník

Poskytované základní služby

Poskytované doplňkové služby
  • prodej učebnic
  • vypůjčení učebnic po dobu výcviku
  • možnost úhrady ve splátkách (s navýšením)
  • výcvik v cizím jazyce

Bližší informace o poskytovaných službách

Pozor nyní NOVOROČNÍ AKCE!! Platí do konce února 2015. Platba na 2. splátky: 1. splátka 5000 Kč při nástupu do kursu
2. splátka 3000 Kč až po úspěšném složení závěrečné zkoušky

Takže máte jistotu, že s námi opravdu získáte řidičské oprávnění.

Pro nástup do kurzu je nutné vyplnit "Žádost o řidičské oprávnění" a "Potvrzení zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel".

(Druhý dokument - "Potvrzení zdravotní způsobilosti k řízení motor. vozidel" je nutné si nechat potvrdit od lékaře)

Po vyplnění stačí předat mě osobě (stačí telefonicky sdělit Vaší adresu) nebo zanechat ve schránce (Korneliova 39, Nový Bydžov) a poté s Vámi bude kurz do několika dnů zahájen.

Oba dokumenty naleznete na stránkách MD (Ministerstva dopravy - viz oba odkazy níže)

Pokud by se Vám nepodařilo dokumenty stáhnout nebo vytisknout, ochotně Vám je poskytnu:

E-mailem:

mail e-mail (1) : Bicistova.Katka@seznam.cz

mail e-mail (2) : LubosBiciste@seznam.cz

mail e-mail (3): Hladikova.Katka@seznam.cz

Na adrese: Korneliova 39, Nový Bydžov 504 01 - označeno cedulí na dveřích i na domě (v kteroukoli denní hodinu)

Nebo na učebně v DDM (V Domě Dětí a Mládeže Nový Bydžov - Dr. K. Englera 195, Nový Bydžov - každé úterý a

pátek od 15:30 - 17:00)

Mizerova 123, Železnice 507 13

Nebo po domluvě na tel. čísle: 604 124 814 (oba dokumenty přivezu na Vámi zvolenou adresu)

smiley Těším se na Vás smiley

Žádost o řidičské oprávnění

Dokument má platnost 18 měsíců. To znamená, že od chvíle, kdy se přihlásíte do kurzu, máte 18 měsíců na to, abyste vykonali závěrečnou zkoušku. Pokud si budete dokument tisknout, vytiskněte jej oboustranně pouze na jeden list papíru.

Potvrzení zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel

Dokument má platnost 3 měsíce. To znamená, že od chvíle, kdy vám jej váš praktický lékař potvrdí, máte 3 měsíce na to, abyste nastoupili do kurzu. Tento dokument, si můžete stejně jako ty ostatní stáhnout z našich stránek právě zde, ale vydat by vám jej měl právě i váš praktický lékař.

Pro vybodované řidiče:

Před nástupem do kurzu je pro !vybodované řidiče! nutné mít vyřízené vyšetření od psychologa!

Seznam míst, kde je možné se nechat vyšetřit:

PhDr. Jiří Klaban Silnice Jičín a.s. Hradecká 415, 506 33 Jičín tel.:604 748 658 e-mail: j.klaban@email.cz

PhDr. Mgr. Drahomíra Baštová Wildová Ambulance klinické psychologie pro děti a dospělé

Laboratoř dopravní psychologie Jablonského 634, 280 02 Kolín 5 tel.:321 728 246

Mgr. Bohuslava Hájková U Jednoty 162/6, 500 03 Hradec Králové

PhDr. Miroslava Němečková Bezručova 518, 500 02 Hradec Králové tel.:728 224 137 e-mail: nemmir@seznam.cz

Ceník
SlužbaBěžná cenaKondiční jízdy
Skupina B 18000 500

Poplatky autoškole za opravné zkoušky
  • provoz na pozemních komunikacích: neuvedeno
  • praktická jízda: neuvedeno