Autoškola OK, Milan Lesnek

612 00, Brno - Královo Pole
web: http://www.aok.cz

kontaktní údaje

MottoSluníčko když svítí, vítr fouká nejlepší je jízda s autoškolou OK

Popis autoškoly

Provádíme výuku a výcvic sk.B. Každému žákovi se věnujeme v maximální míře, individuálně a bez stresu prostě v pohodě. Vaše pohodová autoškola OK.

Vozový park osobní automobil:
  • Volkswagen Polo (rok výroby 2008) [benzín] (Klimatizace,posilovač,palubní počítač a další...)
  • Volkswagen Polo (rok výroby 2009) [benzín] (Klimatizace,posilovač,palubní počítač a další...)
  • Volkswagen Passat (rok výroby 2004) [nafta] (8x airbag,vyhřívané sedačky, klimatizace,dešťový senzor, parkovací asistent a další...)
  • Volkswagen Golf (rok výroby 2013) [benzín] (Klimatizace, posilovač, palubní počítač a další ...)
  • Volkswagen Passat (rok výroby 2016) [nafta] (Parkovací senzory včetně kamery,klimatizace,adaptivní tempomat a další...)
  • VW UP! (rok výroby 2019) [benzín] (Výbava HIGH LINE)
  • VW Polo (rok výroby 2022) [benzín]
Autoškola OK byla doposud ohodnocena 19krát s průměrným počtem 4.84 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola OK - navigace