Autoškola OK - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Dorota ( ) NELITUJI
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola OK, Brno - Královo Pole

Tuto autoškolu vřele doporučuji. Velmi příjemní lidé, vše se dá vyřešit a vyjdu vstříc. Opravdu mne naučili a všem tuto autoškolu doporučuji. Žádný řev, nadávky, apod., ale vše v klidu vysvětlí, dokud si nejsou jisti, že všemu rozumíte. Sídlo je také ideální. Doporučuji!!

Vloženo 26. května 2016 (21:19) uživatelem Dorota ( ) z IP adresy 89.102.XXX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

• Od: Tomas (to****de@se****.cz) AOK - Skvela volba
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola OK, Brno - Královo Pole

Tuto autoskolu jsem si vybral na zaklade referenci na Internetu a rozhodne nelituji. Absolvoval jsem jiz temer vsechny jizdy, cekaji me zaverecne a bez ohledu na vysledek mohu rict, ze manzele Lesnekovi Vas dobre pripravi. Rozhodne na vas nervou a nejsou sprosti, vse vam radne vysvetli, budete jezdit obytnymi zonami, ulickami, centrem mesta, trenovat parkovani (i podelne). Pristup je opravdu pratelsky. Pisi tuto recenzi z duvodu, ze pokud nekdo jako ja nemel nekoho, kdo delal autoskolu v Brne, tak chci pomoci pri rozhodovani (jako jsem dal na reference i ja predtim a rozhodne nelituji).
    Jedine male minus co me napada je, ze jizdy musite planovat nejlepe 2-3 tydny dopredu. Maji narvano (ale chapu duvod :)). Tomas (23)

Vloženo 27. května 2013 (04:00) uživatelem Tomas (to****de@se****.cz) z IP adresy 192.128.X.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola OK prosím klikněte zde.

Autoškola OK - navigace