Autoškola OK - diskuze

Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:AOK - Skvela volba

Tuto autoskolu jsem si vybral na zaklade referenci na Internetu a rozhodne nelituji. Absolvoval jsem jiz temer vsechny jizdy, cekaji me zaverecne a bez ohledu na vysledek mohu rict, ze manzele Lesnekovi Vas dobre pripravi. Rozhodne na vas nervou a nejsou sprosti, vse vam radne vysvetli, budete jezdit obytnymi zonami, ulickami, centrem mesta, trenovat parkovani (i podelne). Pristup je opravdu pratelsky. Pisi tuto recenzi z duvodu, ze pokud nekdo jako ja nemel nekoho, kdo delal autoskolu v Brne, tak chci pomoci pri rozhodovani (jako jsem dal na reference i ja predtim a rozhodne nelituji).
Jedine male minus co me napada je, ze jizdy musite planovat nejlepe 2-3 tydny dopredu. Maji narvano (ale chapu duvod :)). Tomas (23)

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.

Autoškola OK - navigace