Pane Kvapile

• Od: Opravník Pane Kvapile
    Teď se do Vás musím pustit opravdu tvrdě, ale jste amorální neslušný hulvát.
    Konkrétně k příspěvku pod autoškolou Student. Ta Vaše profláknutá Autoškola Student splňovala do minulého týdne vše co předepisují stránky ombudsmana a abecedy autoškol (zázemí, nová auta, velký park, mnoho recenzí, historii několika let). Měla klasické recenze, které Vy tu často hájíte a s panem Vlkem sprostě odsuzujete jejich autory. Takže posmívat se tady lidem, je opravdu nehorázné a možná by majitel webu měl s podobnými jako Vy a pan Vlk něco dělat.
    Možná by bylo dobré pouvažovat o zákonné úpravě autoškol pouze na fyzické osoby, aby se něco podobného dít nemohlo, ale to se nehodí velké části členů asociace? Kdo dopadne takhle jako AŠ student a před 4 lety Aš Fresh další? Která z s.r.o. autoškol to zabalí a zmizí?

Vloženo 13. prosince 2018 (12:13) uživatelem Opravník z IP adresy 77.111.XXX.XXX
    • Od: :) RE: Pane Kvapile
      Pan Kvapil si evidentně potřeboval někde ulevit :) Uráží lidi, kteří do autoškoly šli. Nenapdne ho například skutečnost, že jsou i tací, kteří se pro tuto autoškolu rozhodli na základě mnoha doporučení a cena autoškoly není v porovnání s ostatními levnější. Přeji mu, ať si své osobní problémy úspěšně vyřeší a svůj čas zužitkuje lépe. Pěkný den

Vloženo 19. prosince 2018 (10:50) uživatelem :) z IP adresy 85.207.XX.XX
    • Od: anonym RE: Pane Kvapile
      Vzdyt ma p.Kvapil pravdu. Netvrdim ze ucitele by byli spatny, urcite se nasli i ucitele kteri meli vsechny plus ale pristup o nicem. Dukaz kdy kamarad delal vraceni rp a vubec ho nepripravili takze nedal prvni test nez sem mu to musel vysvetlit jak se na strankach md naucit o necem svedci, stejne jako si chtel zaplatit jizdy a jeho rovnou poslali na zkousky a na jizdy nemeli cas je teda strasne profesionalni. To ze na magistrate autoskole neda test z deseti lidi sedm je taky dobra vizitka a to nemluvim o tom jak se do autoskoly tesili zkusebni komisari (ironie). Jedine to zachranovali slecny na recepci, kde aspon tam ten pristup byl velmi pozitivni spolecne s pristupem nekterych ucitelu. Co dal je profesionalniho na tom ze soused se prihlasil pred pul rokem, stezi si odchodil teorii a tri mesice cekal na jizdy ktere mu nebyli umozneny at z duvodu vytizenosti ucitelu a mesic zpet asi z duvodu predpovidani teto situace kdy aniz by informovali zaky o situaci prodeje mu zrejme zamerne jizdy odmitali. To mi neprijde fer. Bohuzel naivne soused sel za cenou a reklamou takze si ted drbe hlavu. Z recenze pana Kvapila sem pochopil jedine to ze ac to je napsane dost drsne ze lidi to tady nezachrani a sam sem sousedovi radil at se spoji s lidmi a podaji hromadne trestni oznameni.

Vloženo 14. prosince 2018 (10:26) uživatelem anonym z IP adresy 84.242.XX.XXX
      • Od: opravník RE: RE: Pane Kvapile
        Můj příspěvek byl spíš o té amoralitě pánů, kdy tady pánové "Vlk", "Kvapil" a anonym neustále píši každému, na jakoukoliv negativní recenzi, sprosté urážky, recenzenta zesměšňují, velmi často šovinisticky, jak jsou neschopné/í, jak si musí anonymně vylévat zlost, atp. Takže obhajují i autoškoly, o kterých je třeba i veřejné tajemství v kuloárech autoškol, že opravdu šidí, nebo nepřipravují žáky dobře. A nakonec, když do takové autoškoly přijdou lidi, tak se jim vysmějí, že měli vybrat lépe.

Vybrat dobře po zásahu do této diskuse zmiňovanými, kdy má člověk pocit, že tady píší recenze jen lháři, neschopné/í a konkurence, není možné. A tak se člověk uchýlí k dojmu z autoškoly po návštěvě. Tady opakuji, AŠ Student do začátku prosince splňovala do puntíku všechna kritéria Asociace autoškol. Příjemné dámy, trvalé recepce, mnoho učitelů s dobrými recenzemi, nová auta, několik poboček, rozumné ceny (ani málo ani hodně), množství nabízených služeb, moderní webové stránky. Takže je trošku na hlavu postavené a velmi vulgární, se pak nebohým klientům smát, když na tom také teoreticky mohou mít část vinny nebo nesouhlasíte?

Pravděpodobně to byl i potom případ Vašeho známého, kdy tady čte jak jsou všichni tupci dle pana Kvapila, Vlka a spol a prostě vybere podle hezké slečny na recepci. Tak se mi nedivte, že se pouštím do takových a vyzývám k zamezení přístupu takových individuí.

Vloženo 18. prosince 2018 (18:15) uživatelem opravník z IP adresy 77.111.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Pane Kvapile v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.