Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Naprosta spokojenost neni co vytknout ne nadarmo se řika že je to nejlepší autoškoal v Opavě a teď to mužu prohlasit i ja :)
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Skvělý přístup, učitelé i příprava na zkoušky!
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Autoškola BK je skvělá a velmi ji doporučuji. Pan instruktor Smutný je ochotný všechno zopakovat a má pevné nervy. Testy, které jsou povinné, jsou hodně užitečné k závěrečným zkouškám. Cely systém autoškoly je moc šikovný. Děkuji za přípravu.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : S touto autoškolou jsem byla velice spokojená. Instruktor byl velice trpělivý.
 • Autoškola Sprint (okres Zlín) : S panem Macháčkem byla super domluva,již od prvního telefonického rozhovoru. Rychlé a hlavně spolehlivé jednání z jeho strany. Vždy byl vstřícný a bylo to celkově o vájemném porozumění a sladění času. Byl mi vždy schopen vyhovět, jízdy nerušil a vždy byl všude na čas. Celkově to bylo absolutně bez stresu. Doporučuji i těm, kteří se za volant bojí.
 • Autoškola Smart (okres Praha 4) : Autoskolu Smart velmi doporucuji! Absolvoval jsem zde kondicni jizdy a vse probihalo v pohodovem a profesionalnim prostredi. Projeli jsme vsechny mozne situace, od malych ulicek, centra mesta, az po dalnici, vse bylo vzdy poradne vysvetleno. Vsem doporucuji!
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Vše probíhalo bezvadně, užasní instruktoři co naučí, domlouvání termínů bylo jednoduché a flexibilní
 • Autoškola Smolka (okres Opava): Vážení přátelé, žáci, kamarádi. Moc Vam všem dekuji za recenze. Jelikož to je to, co nás drží. Kdo v autoskolstvi pracuje ví, že pro peníze vse tohle delat neda. Mám tuto praci velice rád, dělám ji rad a snad ještě nějakou dobu dělat budu 🤗 Tahle stránka je výsledek. Děkuji Vám všem moc 😘
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Tuhle autoškolu jsem si vybral v podstatě na slepo a rozhodně bych jí s chutí doporučil.Jsou tam v pohodě instruktoři, dobře připraví na zkoušky mají velice přátelský přístup a hory trpělivosti když naučí řídit i takového tupce jako jsem já.
 • Autoškola Antonín Kvapil (okres Vsetín) : Předem bych chtěla moc poděkovat panu učiteli i Bednaříkovi a panu metnarovi jste super dále bych jen poradila co jsi budete dělat řidičák že pan kelnar ke vhodný jen na první dvě jízdy na ten začátek.jinak vše super
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě autoškolu Foltyn. Učitelé mě skvěle připravili na teoretickou i praktickou část zkoušky. Se vším jsem byla moc spokojená a autoškolu můžu doporučit.
 • Autoškola Dufek (okres Brno) : S autoškolou jsem strašně moc spokojená. Plánování jízd probíhá přes telefon v daný čas a nikdy se mi nestalo,že bych nebyla spokojená s výběrem jízd. Většinou jsem jezdila s panem Benešem nebo Strouhalem a oba dva všechno dobře vysvětlí,pobavíte se. Pan Dufek je pro otrlejší povahy nebo pro povahy,kteří dokážou dobře snést kritiku. S klidným srdcem ale můžu říct,že se Vám bude snažit pomoct na závěrečných zkouškách jak jenom to jde. V autoškole jsou dvě auta,Rapid a Oktávka a většinou se to střídá. Za mě jsem strašně moc spokojená s výběrem autoškoly a všem ji doporučuji všemi 10.
 • Autoškola BESKYD (okres Frýdek-Místek) : Tuhle autoskolu muzu jen doporucit.Vycvik pod vedenim pana Hory je super. Je velice ochotny se prizpusobit vam a vasemu casu. A jestli jsi nekdo stezuje ze na zkousky cekal dlouho, myslim ze by ta stiznost mela byt mirena uplne jinym smerem. Terminy zkousek urcuji komisari ne ucitele. Ja jsem se diky pana Hory naucila jak ovladat auto( a uprimne nebylo to semnou vubec jednoduche) a hlavne jsem se naucila postupne zvladat stres za volantem. Takze za me, muzu jen doporucit ! S panem Horou bych jezdila i rally ;-) ne vsude se sejde ochota , trpelivost a profesionalita v jednom...
 • Autoškola Nobe Frýdek-Místek (okres Frýdek-Místek) : Autoškolu Nobe ve F-M mohu jen doporučit. Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě jejich dlouholetých zkušeností a velmi kladných recenzí. Přihlášku jsem podala elektronicky, do pár dní se mi z autoškoly ozvali a dostala jsem veškeré potřebné informace prostřednictvím emailu. Komunikace probíhala vždy bez problémů. Vzhledem k tomu, že mám doma půlročního syna, zvolila jsem rychlejší, ale o to intenzivnější kurz. Teoretická příprava probíhala svižně a srozumitelně, vyplatí se však koupit učebnici a prostudovat si ji doma. Člověk se pak lépe připraví na testy. Praktická výuka proběhla rovněž bez problémů. Autoškola mi poskytla zkušeného instruktora p. Šlauera, který se mi vždy na 100 % snažil s plánováním jízd vyhovět. Pan instruktor je velmi vstřícný a lidský. Když jsem potřebovala tak mi poradil a vysvětlil, jak se v dané situaci zachovat. Na každou další jízdu jsem se těšila :). Závěrečné zkoušky jsem zvládla na poprvé. Cena autoškoly odpovídá kvalitě. Za mně spokojenost a všem moc děkuji :).
 • Autoškola Nobe Frýdek-Místek (okres Frýdek-Místek) : Autoškolu Nobe ve F-M mohu jen doporučit. Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě jejich dlouholetých zkušeností a velmi kladných recenzí. Přihlášku jsem podala elektronicky, do pár dní se mi z autoškoly ozvali a dostala jsem veškeré potřebné informace prostřednictvím emailu. Komunikace probíhala vždy bez problémů. Vzhledem k tomu, že mám doma půlročního syna, zvolila jsem rychlejší, ale o to intenzivnější kurz. Teoretická příprava probíhala svižně a srozumitelně, vyplatí se však koupit učebnici a prostudovat si ji doma. Člověk se pak lépe připraví na testy. Praktická výuka proběhla rovněž bez problémů. Autoškola mi poskytla zkušeného instruktora p. Šlauera, který se mi vždy na 100 % snažil s plánováním jízd vyhovět. Pan instruktor je velmi vstřícný a lidský. Když jsem potřebovala tak mi poradil a vysvětlil, jak se v dané situaci zachovat. Na každou další jízdu jsem se těšila :). Závěrečné zkoušky jsem zvládla na poprvé. Cena autoškoly odpovídá kvalitě. Za mně spokojenost a všem moc děkuji :). S pozdravem Minarčíková
 • Autoškola Eliáš (okres Brno) : Jízdy jsem si užil. Rodina Eliášová mi pomohla se připravit ke zkouškám a jízdy jsem zvládl naporvé. Každý s instruktorů mi ukázal něco nového a jsem za tuto autoškolu moc rád. Měl jsem na začátku strach, ale v Brně už se jezdit nebojím.
 • Autoškola Beskyd (okres Frýdek-Místek) : Tuhle autoskolu muzu jen doporucit. Vycvik pod vedenim pana Hory je velice profesionalni.Je velice ochotny se prizpusobit vasemu casu a pozadavkum. A jestli jsi nekdo stezuje ze na zkousky se ceka dlouho, myslim ze by ta stiznost mela smerovat uplne jinym smerem.terminy zkousek davaji komisari ne ucitele!diky tehle autoskole jsem.se naucila ovladat auto ( a uprimne nebylo to se mnou vubec jednoduche) a hlavne jsem se naucila zvladat stres za volantem. S panem Horou bych jezdila i Rally. ;-) takze za me velika spokojenost. Ne vsude se sejde profesionalita , ochota a trpelivost v jednom.
 • Autoškola Miroslav Polidar (okres Kladno) : Dle mého názoru skvělý přístup a výborná domluva.Pan Polidar st.je profesionál,který opravdu naučí a skvěle připraví na závěrečnou zkoušku.
 • Autoškola Chládek (okres Znojmo) : Super autoškola se skvělým přístupem k žákům. Myslím si že pan Chládek mě naučil řídit dobře. Zkoušky jsou udělala napoprvé bez problému. Určitě doporučuji.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Asi jako skoro každý, jsem se i já na začátku Autoškoly velmi bála, ovšem už po prvních jízdách s panem Budinou se mé obavy vytratily. Nikdy jsem při jízdách nebyla nijak nervózní, necitila se nepříjemně, spis naopak, na každé jízdy jsem se velmi těšila. Autiškolu Smolíček bych mohla jen vřele doporučit :)
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY