Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Kubátová (okres Frýdek-Místek) : Výborná příprava, přátelský přístup.
  Díky přístupu p. Kubátové jsem se necítila vystresovaná, milé jednání, vše vysvětleno v klidu.
  Můžu jen doporučit.
 • Autoškola Kubátová (okres Frýdek-Místek) : Výborná příprava na zkoušky, přátelský přístup. Jízdy vždy po domluvě, žádné zbytečné stresy. Učila mě p. Kubátová a přístup byl naprosto perfektní, člověk se těšil.
  Doporučuji všem!
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Tuto autoškolu vřele doporučuji. Lidé, co zde pracují, jsou určitě na svém místě. Hlavně oceňuji přátelský přístup k žákům a profesionalitu. Hodiny pro teoretickou výuku máte neomezené, k dispozici jsou užitečná videa o provozu na pozemních komunikacích a také přípravné e-testy, které se dájí dělat jak v autoškole tak i doma. To všechno skvěle připraví k závěrečným zkouškám.
  Velké děkuji panu Neubaurovi! Nikdy neztratil trpělivost a vždycky zachoval klidnou hlavu. Nebyl žádný problém se domluvit na určitém čase pro jízdy (brzo ráno, o víkendu nebo před zkouškou).
  Také děkuji pani Šulajové za užitečné rady, ochotu a velkou podporu!
  Přeju hodně úspěchů a ať se Vám daří!
 • Autoškola Kříž (okres Praha 5) : Na to, že autoškola patří spíše k těm dražším, úroveň výuky tomu naprosto neodpovídá. Učitel navrhuje termíny jízd především v dopoledních/poledních hodinách, což pro SŠ studenty není možné. Od ledna do konce května zatím jen polovina jízd, zdá se, že kurz bude celoroční. Jízdy tedy cca jednou až dvakrát měsíčně. Poslední jízda 1. dubna, myslím, že výběr této autoškoly byl aprílový vtip. Návrh další jízdy až za tři týdny, takže super, snad to do zimy stihneme, nebo se aspoň naučím jezdit ve sněhu. Naprosto tuto autoškolu nedoporučuju. Pan učitel je nervák a vůbec nemá trpělivost, no ještě aby, když po měsíčních intervalech se žák provozu bojí.
  23. května 2019 (12:50)
  -------------------------------
  Takže tomu Vašemu blábolu dáme trochu logického uvažování:
  90% žáků, co navštěvují AŠ jsou studenti SŠ. Nelukrativnější čas jízd pro tyto žáky je mezi 14 až 17 hodinou a to se projedou jen DVA žáci, když budou jezdit každý dvě vyučovací hodiny.
  Od Po-PA se projede v tento čas JEN 10 žáků, jak nemůže AŠ plánovat i dopoledních hodinách, když má v kurzu 30-50 žáků ?!? V SO a NE zase nejezdí proto, že nechtějí AŠ platit víkendový příplatek, ale sami se pak nechtěně v autě pochlubí, jakou si sehnali skvělou brigádu a ten víkendový příplatek jim tam platí :-)
  Je zajímavé, jak si mamánci stěžují, že nemůžou dopoledne jezdit a přitom je kolikrát potkáváme dopoledne zapékat za školou a mají plno zameškaných hodin. Ale tady si budou hrát na strašně uvědomělé a zodpovědné studenty :-) :-)
 • Autoškola 7 (okres Praha 4) : Musím říct že komunikace a domluva je naprosto výborná.Přišla jsem do autoškoly pro mne z neřešitelnou situací .Odcházela jsem spokojená neboť v autoškole mi ochotnè problém pomohli vyřešit jsem za to moc vděčná.Opravdu je zde vidět rodinná atmosféra.Naprosto doporučuji všichni jsou skvělí a moc všem děkuji za ochotu.Je hezké že fajn lidi ještě existují.MOC ZA VŠE DĚKUJI
 • Autoškola KETTY (okres Kutná Hora) : Autoškolu Ketty jsem si vybral vlastně náhodou. Projížděl jsem na internetu všechny autoškoly a nakonec vybral tuto, protože pro mě byla nejblíž.
  Nakonec jsem však opravdu rád, že mě náhoda přivedla zrovna sem. Jezdil jsem s paní Kettnerovou v jejím Opelu Mokka. Je to pěkné nové auto a jezdí se s ním opravdu dobře. Paní Kettnerová je velice dobrá instruktorka. Je vidět, že řízení bere vážně a že tomu rozumí. Dokáže být i přísná, ale to někdy není vůbec na škodu. Člověka to alespoň nutí se zlepšovat. Rozhodně je férová a velice trpělivá. Po celou dobu kurzu jsem měl pocit, že si také opravdu přeje, abych řidičský průkaz měl co nejdříve bez problémů a dalších kondičních jízd. A tak to má být. Myslím, že ani já ani ona jsme nečekali, že udělám závěrečné jízdy napoprvé. Nakonec se mi to však povedlo. Teoretická příprava i příprava na silnici byla velice dobrá. Určitě všem známým v okolí tuto autoškolu doporučím.
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : Výborná autoškola, mohu všem doporučit! Nezanedbává teoretickou přípravu, a proto Vás připraví nejen na zkoušky, ale i na Váš pozdější řidičský život. Skoro celý kurz jsem jezdil s úplně novým VW Tiguanem, což jsem si opravdu užíval. :-) Ještě jednou bych chtěl poděkovat panu instruktorovi Petru Saskovi za jeho profesionální a lidský přístup zároveň. Nesmím zapomenout na personál z kanceláře, který mi vždy vyšel se vším vstříc. Pro všechny, kteří ještě nemají řidičský průkaz, je Autoškola Drive Vršovice jednoznačnou volbou!
 • Autoškola Kříž (okres Praha 5) : Na to, že autoškola patří spíše k těm dražším, úroveň výuky tomu naprosto neodpovídá. Učitel navrhuje termíny jízd především v dopoledních/poledních hodinách, což pro SŠ studenty není možné. Od ledna do konce května zatím jen polovina jízd, zdá se, že kurz bude celoroční. Jízdy tedy cca jednou až dvakrát měsíčně. Poslední jízda 1. dubna, myslím, že výběr této autoškoly byl aprílový vtip. Návrh další jízdy až za tři týdny, takže super, snad to do zimy stihneme, nebo se aspoň naučím jezdit ve sněhu. Naprosto tuto autoškolu nedoporučuju. Pan učitel je nervák a vůbec nemá trpělivost, no ještě aby, když po měsíčních intervalech se žák provozu bojí.
 • Autoškola ABM (okres Praha 4) : Po zkušenosti s touto autoškolu musím reagovat.Je to jedná velká katastrofa.Přístup k žákům naprosto hrozný nic se zde nenaučíte.Syn dělá papíry na motorku rok nehledě na to že to co umí se naučil sám.Motorku zvládl díky tomu že o víkendu trénoval na chatè v lese.Pravidla na kole v autoškole mu nedali vůbec nic.Co se týká zdravovědy ,testů,teorie vůbec v téhle autoškole nefunguje.Je to opravdu na dlouhé vyprávění.Vyřešila jsem to přestupem do jiné autoškoly kde o abm mèli své informace.Nekoukejte na počáteční cenu tu sice zaplatíte ale jízdy budete dokupovat a stejně se vyšplháte na cenu která je v ostatních autoškolách .Nám už tato zkušenost nepomůže ale snad ostatním ano .Lidí opravdu zvažte zda je tato autoškola opravdu vhodná.Jinak přestup jsem řešila kůli tomu že syn má odježdèno 22 hodin základ je 13 když přišel na zkušební testy pán mu dal ústní otázku na kterou neodpovèdèl tudíž mu ani test nedal .To se opakovalo 3 když se syn ozval že chce test tak mu bylo řečeno že mu testy jsou k hovnu ať příjde zas za týden.Tudíž přestupuje.Prosím buťte rozumný
 • Autoškola RS (okres Kolín) : S Autoškoulou RS jsem byla velmi spokojená. Přátelský přístup a vše v klidu vysvětlené.
  Mohu jen doporučit.
 • Autoškola Krátký (okres Praha 2) : Po více jak 20 letech od obdržení ŘP jsem se odhodlala konečně na kondiční jízdy doslova roztřesená. Díky přístupu p. Tomáše Zelinky doufám, že opětovně sednu aktivně za volat. Ještě jednou moc děkuji za vstřícnost a hlavně za bezbřehou trpělivost, vím o čem mluvím. A rovněž děkuji za jeho přípravu mojí dcery ke zkoušce po přestupu z jiné autoškoly. Jana Č
 • Autoškola ALL, s.r.o. (okres Praha 5) : Za mne jednoznačně NEBRAT
  Po té, co jsem odeslala e- přihlášku,mi přišli hned dva registrační formuláře v časovém intervalu 20min.
  V prvním e-mailu jsem našla klasický formulář,ok. Ten druhý obsahoval pouze stručné oznámení at."AUTO S AUTOMATEM UŽ NEMÁME, ZKUSTE JINOU AUTOŠKOLU NAPŘ. AUTOŠKOLA BOHOUŠ.
  Posuďte sami. Může vůbec Pražská autoškola disponovat pouze jedním vozem, když jako jediná autoškola nabízí 16.denní extra zrychlenou verzi klasik-10.900
  Zrychlená-14.900
  Extra-19.900?
  Chybí mi tu možnost záporného hvezdickoveho hodnocení.
 • Autoškola Nobe Praha (okres Praha 2) : Skvělý osobní přístup. Důkladně vysvětlena teorie. Měla jsem ze začátku strach vůbec auto řídit, ale pod mou lektorkou jsem se ho během pár jízd zbavila. Nikdo na me nekricel, ani jsem se necitila špatně, když mi něco nešlo. Určitě doporučuji všem, co jsou na tom podobně jako já i všem ostatním. 😊
 • Autoškola Jan Skřeček (okres Opava) : Teoretická příprava v pohodě, nejasnosti vysvětlí. Praktická část v provozu s nejlepším instruktorem panem Losertem úplně nejpohodovější. :) Je trpělivý, vše vysvětlí, poradí, humorem vás zbaví nervozity a hlavně ochotně vyjde vstříc s plánováním jízd. Autoškolu mohu vřele doporučit.
 • Autoškola Jan Skřeček (okres Opava) : Teoretická příprava v pohodě, s nejasnostmi poradí, praktická část za provozu s nejlepším panem instruktorem Losertem super. :) Je trpělivý, vše vysvětlí, poradí, humorem vás baví nervozity a hlavně ochotně vyjde vstříc s plánováním jízd. Autoškolu mohu vřele doporučit, tady se nemusíte bát, že by jste to nezvládli. :)
  Jana Franková
 • HeleAutoškola (okres Praha 8) : Heleautoskolu mohu vřele doporucit..
  Jsem velmi citliva na jednani lidi a tada diky pani lektorce Helene jsem se citila moc dobre..Muj prvotni strach,me hned po prvni jizde uplne opustil..Diky jejimu pristupu jsem ostupne ziskala jak jitotu,klid a sebeduveru..Zaroven me neustale prozkusovala a pripravovala na budoucnost kdy na to budu sama..Pro ty kteri hledaji osobity pristup a meco vic nez jen strohy kurz moc doporucuji..p.Tichá
 • Autoškola Havlík (okres Tachov) : S touto autoškolou jsem byla velmi spokojená. Pan Suchý byl při jízdách trpělivý a domluva ohledně termínů byla bezproblémová. Teoretická i praktická příprava na zkoušky byla více než dostačující. Autoškolu doporučuji.
 • Autoškola Dudek (okres Teplice) : S autoškolou jsem byla velice spokojená. Bydlím v Praze, kde jsem si nechtěla autoškolu dělat a tak jsem měla možnost si domlouvat jízdy pouze na víkendy a svátky, což pro mě bylo neocenitelné. Pan Dudek je spolehlivý a klidný, takže jsem se cítila při jízdách dobře. Autoškolu mohu vřele doporučit.
 • Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi (okres Brno) : Celý kurz byl výborný, pan instruktor byl vždy velmi trpělivý a skvěle mě připravil na zkoušky. Jak domluva jízd tak i samotné jízdy byly vždycky skvělé. Všem bych tuto autoškolu vřele doporučila.
 • Autoškola Klajbl (okres Karviná) : Autoškolu hodnotím velice kladně. Byla jsem dobře připravená na teoretickou i praktickou část zkoušky. Mnoho mojich přátel dělalo autoškolu v Havířově v různých autoškolách a dle mého názoru je toto nejlepší autoškola v Havířově. Ohledně přístupu, přípravy. Naučí vás všechno, co budete potřebovat.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY