Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Autoškolu určitě doporučuji! Mají opravdu profesionální a rodinný přístup! Naprostá spokojenost!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Tato autoškola? Nejlepší rozhodnutí nemám, co jiného dodat. Skvělý přístup od pana Smolky na teoriích, vždycky to nějak zábavně podal a jeho historky ze života, ty byly prostě k nezaplacení. Děkuji i jeho ženě za trpělivost při trenažéru a při vyřizování přihlášky a dceři za lekci zdravovědy.
  Teď samozřejmě nesmím zapomenout na Pepu Budinu, díky němu vím, kde najdu spojku, brzdu a plyn. Nejlepší učitel, kterého jsem mohla dostat, byl hodný a všechno dokonale vysvětlil, je to vtipálek, takže každé jízdy byly zábavné a těšila jsem se na ně. Ani jsem se nenadála a bylo po zkouškách.
  Moc děkuji všem, je to super pocit, být řidička a tuto autoškolu doporučuji všemi deseti!
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : Naprostá spokojenost, nemám jedinou výtku. Přátelský přístup jak ze strany učitelů, tak i ze strany pana komisaře, ale hlavně těch učitelů :)
  Pan učitel Kašpar při jízdách nevytváří stres, naopak podporuje, uklidňuje, chválí, je ochotný, vše bezvadně vysvětlí a ještě k tomu stíhá vtipkovat. Po celou dobu výcviku jsem se necítila jako zákazník, prostě bomba atmosféra.
  A bonus - supr poznání Bohumínu v rámci jízd, projeli jsme ho snad všudy :)
  S úsměvem budu vzpomínat. Mockrát děkuji :)
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Autoškola byla přínosná a instruktoři byli vcelku milí, dokud nedošlo k dokupování dalších jízd. Připadala jsem si lehce tlačena do koupě dalších jízd, pochopím dokoupení jedné nebo druhé jízdy, ale později jsem si připadala jak dojná kráva. Chápu, že jde o peníze, ale co je moc to je moc. Pokud to mam shrnout, autoškolu jsem úspěšně dokončila, ale myslím si, že člověk v Praze najde lepší autoškolu za rozumnější peníze..
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Autoškola pana Hardyna byla nejlepší volba kterou jsem udělala.

  Měla jsem paní instruktorku Andreeu T.
  Je velmi vstřícná, hodná, trpělivá, poradí, vše vysvětlí a hlavně naučí😊

  Mohu říci, že jedno velké DĚKUJI patří této paní instruktorce, která mi každou chybu vysvětlila a byla se mnou trpělivá když mi to někdy nešlo, a pořádně mě připravila ke zkouškám, které jsem dnes udělala na 1. Pokus.
  Doporučuji tuto autoškolu.
 • Autoškola Mrovec (okres Opava) : Autoškolu samozřejmě nemůžu porovnávat, ale pana Mrovce můžu jen a jen doporučit. I v této nelehké době nebyl problém s výcvikem a s domluvou jízd (vždy mi vyšel vstříc). Jízdy probíhaly v klidu a i když je pan učitel někdy přísný, naučí opravdu hodně a zažijete dost srandy 😀 zkoušku jsem udělala až na podruhé, ale jenom kvůli mojí blbosti. Takže super 👍👍👍
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Do této autoškoly jsem šel na doporučení kamaráda a nelituji toho ani trochu.
  Teorie byly vždy pochopitelné, a když někdo nevěděl, odpověď mu byla vždy a srozumitelně podána. Jízdy byly klidné a nikdo na nikoho nekřičel. Pan učitel byl vstřícný a snaživý. Tuto autoškolu mohu jen doporučit.
 • Autoškola Lepík-Strnadel (okres Frýdek-Místek) : Autoškolu jsem si vybrala na doporučení známých a já sama ji taky vřele doporučuji. Lekce mě dostatečně připravily, ať už skrz srozumitelnost výkladu, tak i díky vtipným a zajímavým poučkám pana učitele.
  Na jízdy jsem vždy chodila moc ráda, protože mě tam čekala pohodová atmosféra. Pán učitel byl za každých okolnosti velmi klidný, trpělivý a vstřícný k plánování jízd. Autoškola Lepík-Strnadel mě na závěrečnou zkoušku velmi dobře připravila.
 • Autoškola Radovan Stratil (okres Kroměříž) : Skvělá zkušenost. Jezdila jsem pod Panem Blešou a lepšího učitele jsem si nemohla přát. I když někdy zvýší hlas, je to jen pro vaše dobro a určitě to nemyslí osobně. Určitě se s vámi pátrat nebude a rozhodně nechodí kolem horké kaše, takže vám vše řekne přímo. Určitě doporučuji ;)
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Hnus , po tom co jsem si kurz zaplatil mi volali že to v tom městě už nedělají a dělalo jim problém vrátit mi peníze
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Super autoškola. Na jízdy jsem se těšil. Pan Hodač mi vždy vše v klidu vysvětlil a pomohl dobře zvládnout zkoušky. Doporučuji.
 • Autoškola AB - STŘED (okres Ústí nad Labem) : Pan Tomáš Buchl ml. je naprosto úžasný,přátelský a klidný profesionál který Vás provede celým kurzem.Doporučuji vsem kdo chce kvalitní služby.
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Pan Lukeš nás nejprve kvalitně a lidsky provedl pravidly silničního provozu a potřebnými znalostmi. Pak mi byla jako lektorka přidělena paní Kuchařová, která byla vážně úžasná. Rázná, ale trpělivá, ochotná a vstřícná. Když mi něco nebylo jasné, mohly jsme to vždycky probrat, když mi něco nešlo, trénovaly jsme to tak dlouho dokud se to nepovedlo :) Tuto autoškolu a hlavně paní Kuchařovou mohu rozhodně doporučit každému, kdo se chce skutečně naučit dobře řídit.
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Velice příjemná autoškola. Vstřícní, snaží se vše vysvětlit, chtějí abyste zkoušky dali. I termínově celkem ochotní. Rychle to máte za sebou (za cca 4 měsíce), nejsou nutné žádné zdlouhavé hodiny teorie (jen 2krát 1,5 hod filmy). Velice doporučuji
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu jsem si vybrala na doporučení známých a já sama ji taky vřele doporučuji. Lekce mě dostatečně připravily, ať už skrz srozumitelnost výkladu, tak i díky vtipným mnemotechnickým poučkám pana učitele. Na jízdy jsem vždy chodila s nadšením, protože mě tam čekala pohodová atmosféra a profesionalita. Autoškola Smolíček mě na závěrečné zkoušky a hlavně na všechny následující cesty připravila přesně tak, jak jsem si to představovala - perfektně.
 • Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi (okres Brno) : Perfektní
 • MB Autoškola Most (okres Most) : Super průběh kurzu, nemám nic co bych vytknul. Na zkoušky jsem byl dobře připraven, a to jak na teoretickou část tak na praktickou. Všem určitě doporučuji!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Z osobní zkušenosti můžu jen doporučit.
  Teorie byly vždy pochopitelné a dbalo se na to, aby vše pochopil každý žák nehledě na to, že byly také velmi zábavné a uvolněné.
  Z řízení jsem byla velmi nervózní, ale ukázalo se, že klid a zkušenosti pana učitele veškerou nervozitu zahnaly. Řízení jsem si začala velice užívat, pan učitel byl trpělivý, za každých okolností klidný a velmi otevřený, zábavný a upovídaný. Patří mu veliký dík, bez něj bych řidičák neudělala!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : S autoškolou jsem velmi spokojená. Do autoškoly jsem přišla na doporučení v rodině, protože starší bratr zde autoškolu také prošel.
  Učitelé jsou velmi spolehliví, trpěliví a se vším vyjdou vstříc.
  Jízdy probíhaly také v pohodě. Pan učitel byl hodně trpělivý, a také hodně věci vydrží.
  Kdybych si měla vybrat autoškolu, u které bych chtěla dostat řidičský průkaz, určitě neváhám a vybírám si právě autoškolu Smolíček.
 • Autoškola Jan Valenta (okres Prostějov) : Tuto autoškolu rozhodně nedoporučuji!Studenti jsou nuceni do nekonečného opakování zkoušek v případě neúspěchu,jedná se s nimi jako s nesvéprávnými a jako bonus si pan Valenta od studentů účtuje ,,motivační poplatek",výše se odvíjí zřejmě podle obličeje či momentální nálady či sympatií pana Valenty!
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY