Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Slezská (okres Ostrava) : Autoškolu Slezská nemůžu nic jiného než doporučit. Čistá učebna, příjemné zacházení, skvělá a jednoduchá domluva. Pan Fusek je nejlepší instruktor, kterého jsem si mohla přát. Vše srozumitelně vysvětlí, v autě je příjemná a pohodová atmosféra. O jeho dovednostech jako učitel svědčí fakt, že jsem zkoušku zvládla na první pokus. 10/10 doporučuji.
 • Autoškola Irena Hnátová (okres Plzeň-sever) : Řekl bych nejlepší autoškola kam bych mohl v okolí Plzni jít ,skvěle auto všechno , a hlavně skvělá instruktorka
 • Autoškola Kukla (okres Praha 5) : Autoškolu Kukla jsem si vybral za základě pozitivních recenzí.
  Oceňuji velmi seriozní a profesionální přístup všech pracovníků autoškoly.
  Velmi dobrou teoretickou výuku i praktické jízdy ve všech situacích.
  Jízdy od malých vesnic až po centrum Prahy. Pan Kukla je profesionál ve svém oboru. Není problém se na všem domluvit.
  Na závěrečné zkoušky jsem byl dobře připravem a zkoušky jsem zvládl na první pokus. Doporučuji a děkuji za přístup.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Na výběru autoškoly mi velmi záleželo, nechtěla jsem investovat tolik peněz do něčeho z čeho budu nervózní, a nebo mít strach. Recenze skoro nikdy nepíšu, ale jelikož si myslím, že u autoškoly na recenzích velmi záleží, tak jsem se rozhodla podělit se i o svoji zkušenost. Měla jsem nějaká doporučení od kamarádů a známých, a dokonce mi i řekli, do jakých autoškol rozhodně nechodit, za což jsem byla velmi vděčná. Kupodivu jsme si ale vybrala autoškolu P+R na základě recenzí z internetu a také se mi líbila přehlednost jejich stránek, které na mě působily sympaticky. A jsem strašně ráda, že jsem tak učinila. Tato autoškola byla skvělá, učitelé byli přátelští a vyučovací hodiny byly kolikrát i zábavné. Velké díky bych chtěla říci svému učiteli Josefu Smolovi, který se mnou měl trpělivost a ani jendou na mě nezakričel a věřte, že v nějakých situacích jsem se sama divila;)) Těch pár měsíců v této autoškole jsem brala jako spíše koníček než nějakou povinnost, což je podle mě to nejdůležitější. Dekuju za všechno.
 • Autoškola Fajn (okres Olomouc) : S výcvikem ve FAJN autoškole jsem byla velmi spokojena a mohu ji tedy jedině doporučit. Do této autoškoly jsem přestoupila po půlce výcviku odjinud a musím říci, že předčila moje očekávání. Lektoři jsou velice vstřícní, trpěliví, s profesionálním přístupem, a díky nim na jízdách vždy panovala velmi uvolněná a přátelská atmosféra. Tato autoškola mě naučila vše, co bylo na zkoušku potřebné, a na zkoušce mě poté nic nepřekvapilo. Lektoři se mi také vždy ve všem snažili maximálně vyjít vstříc (frekvence a počet jízd, termín zkoušky, místo, kde jsem s jízdami začínala a končila... ).
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Jsem velmi spokojená, celou dobu jsem se cítila super a na zkoušku mě připravili dobře. Oceňuji jednoduchý a snadno přístupný systém plánování a dobrou komunikaci kdykoli bylo něco potřeba. Rozhodně můžu doporučit.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Autoškola je naprosto super. Jelikož jsem přestupoval z jiné autoškoly velmi jsem se bál že znova budu mit smůlu na instruktora ale opak byl pravdou. Po své první hodině jsem byl nadšený, přístup instruktora Libora byl úžasný. Jízdy jsem si užíval a věřím že jsem se opravdu naučil jezdit a dávat pozor. Celý přístup byl fajn a plánování jízd naprosto bez problému. I touto cestou chci poděkovat všem v autoškole a hlavně Liborovi.

  Martin Fiala
 • Autoškola SBS (okres Šumperk) : Pokusím se na rozdíl od ostatních popsat konkrétně jak to v této autoškole funguje, co se mi líbí či nelíbí a koho jsem měl/neměl. Co se týče vyučujících: doporučuji pana Richtera či pana Mertu, pan Richter měl v době mého výcviku vždy plno, protože se chová vždy dobře a slušně, a většina z nás to zvládla právě díky němu (včetně mě). Pana Mertu také doporučuji, sice má trošku specifický styl jízdy a rád si při řízení povídá (což se ale hodí na zkoušku, na ní učitel s komisařem mluví furt) ale opět se chová většinou slušně a dokáže naučit, což cením. Naopak silně nedoporučuji pana Stýskala, na jízdy jsem ho neměl takže nemohu soudit, ale jeho hodiny teorie (které jsou povinné) byly otřesné. Ať už co se týče výuky samotné, kde vás bude zkoušet z učebnice (jako dobrá, měli bychom to znát, ale stejně si to nikdo všechno nepamatuje, a ke zkoušce vám je to téměř k ničemu) až po jeho chování, které bylo jednak hulvátské a vůči ženám až často velmi hnusné. Vím, že to nyní vypadá, že proti němu něco mám, ale opravdu je to jen má osobní zkušenost, pokud se cokoliv změnilo nebo se mýlím tak klidně svůj osobní názor napište pod ten můj. Jinak co se týče vybavení a ceny tak je to takový průměr/lepší průměr, rozhodně si na to nemůžu stěžovat.

  Závěr: Doporučuji tedy tuto autoškolu, opravdu vás toho můžou hodně naučit a vybavení je OK, jen ženám bych doporučil poptat se někde jinde. Pokud se mě budete chtít na cokoliv zeptat napište to prosím níže, díky.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Byla jsem velice spokojená. Pan Smolka všechno hezky vysvětlil, dokonce jsme se i zasmáli, ale i v praxi všechno vysvětlil.Mohu jen doporučit😊
 • Autoškola Pospíšil (okres Olomouc) : Tuto autoškolu moc doporučuju. Instruktoři, se kterými jsem měla možnost jezdit byli vždycky trpěliví, příjemní, a i když jsem jsem byla z jízd trochu ve stresu, tak to určitě nebylo kvůli nim. Jízdy byly pohodové, zábavné, v příjemné a uvolněné atmosféře a vždycky se mi vždy snažili vše vysvětlit, abych věděla co (ne)dělat a co zlepšit. Na zkoušky jsem byla ze strany autoškoly dobře připravená a cítila jsem podporu až do konce. Musím říct, že mi ty jízdy teď budou dokonce chybět, a kdybych si měla autoškolu vybírat znova, tak svou volbu nezměním.
 • Autoškola Janouš (okres Louny) : Za mě nejlepší autoškola v Lounském okresu. Lektoři velmi přátelští, trpělivý a zkušení. Pan Janouš je flexibilní a velmi jsem ocenil když byla z mé strany potřeba změna termínu a bylo mi to umožněno. Určitě doporučuji.
 • Autoškola Janouš (okres Louny) : Přístup byl vřelý, lektoři příjemní a kamarádští. Doporučuji👍
 • Autoškola Wyrwolová (okres Praha 5) : Do autoškoly Wyrwolova jsem nastoupila v březnu 2023. I když z počátku vše vypadalo v pohodě, a první jízdy šly naplánovat v tzv online systému, behem května jsem nemohla sehnat termín jízdy a původní domluva, že budu mít RP B do července 2023, šla vinou autoškoly "do kopru". Nyní je únor 2024, a já stále RP sk. B nemám, neboť jak termíny přednášek, tak jízdy nejde naplánovat. V autoškole Wyrwolova postrádám naprosto jakykoliv individuální přístup, a nikomu ji nemohu doporučit. Zřejmě výuku a zkoušky dokončím v jiné pražské autoškole. Z volby autoškoly Wyrwolova jsem velmi zklamaná.
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Tragédie.
 • Autoškola Vacek (okres České Budějovice) : nejhorsi skola co existuje v CB
 • Autoškola Vacek (okres České Budějovice) : nejhorsi autoskola ever
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu Smolíček hodnotím velice pozitivně. Jízdy jsem měla s panem Budinou. Je to klidný, trpělivý člověk s přátelským přístupem, který mě kvalitně připravil ke zkoušce. Takového instruktora bych přála všem nastávajícím řidičům.
 • Autoškola Bečvář (okres Praha 10) : Super ve všem
 • Autoškola Bečvář (okres Praha 10) : Autoškolu Bečvář mohu jen doporučit, syn byl spokojený .
  Vše proběhlo na profesionální úrovni.Mohu jenom doporučit.
 • Autoškola Bečvář (okres Praha 10) : Perfektní přístup p. Bečváře jak ve výcviku ovládání vozu , tak lidský přístup.
  Autoškolu Bečvář mohu jen doporučit.

  Simona Zapletalová
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY