Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Stella (okres Kroměříž) : Paní učitelka je hodná milá a umí dobře naučit
 • Autoškola Beetle (okres Karlovy Vary) : Uplna levarna, nedoporucoval bych ani nepriteli. Na zaver byl komisar uplnej debil co pousti 1/20 lidi. Fakt borci jste. Celkove pristup uplne nahovno. Domluva tragedie. Instruktor taky tragedie.
 • Autoškola Horázný (okres Praha 3) : Celkově autoškola nejhorší, proč nechtějí člověka pustit dodělat poslední jízdy . Chování instruktoru neskutečný . Člověk dá tolik peněz a na nic, dělá to pomalu 6 měsíců jak je to možné. Tuhle autoškolu určitě nedoporučuji nikomu, Jednání s člověkem je hrůza. Jen lžou.
 • Autoškola Wyrwolová (okres Praha 5) : Maximálně doporučuji tuto autoškolu! Skvělá domluva a přístup.

  Dělala jsem skupinu B manuál.
  Co jsem slyšela od mých přátel, kteří měli autoškolu již za sebou, tak jsem měla velké obavy a to hlavně z instruktora. Na doporučení kamarádky jsem si vybrala tuto a měla jsem velké štěstí, že se mi věnoval přímo majitel. Vše proběhlo v klidu, na jízdy jsem se těšila, pokud mi něco nebylo jasné, tak nebyl absolutně žádný problém se zeptat.
  Testy i závěrečné jízdy jsem zvládla napoprvé a to i přes velký stres, ale i na závěrečných jízdách byla skvělá atmosféra.
  Za mě velkou výhodou byl rozhodně na začátku trenažer, protože jsem si vše mohla v klidu vyzkoušet.
  Příprava byla bezesporu velice intenzivní a důkladná, což mohu zpětně posoudit i vzhledem k tomu, že jsem si řidičák vyzvedla, jak nejdříve to bylo možné a první den jsem již měla k dispozici vlastní auto, se kterým jsem vyrazila hned do provozu. První samostatná jízda i doposud všechny ostatní jízdy probíhají naprosto v pořádku, až na můj občasný stres, ale i přesto jsem schopna nějaké náročnější situace vyřešit díky dobré a klidné přípravě v autoškole.
  Já osobně jsem velice ráda, že jsem se ukvapeně nehnala do nejbližší autoškoly hned jak to bylo možné, protože jsem přesvědčena, že bych nebyla tak spokojená, jako jsem byla s touto.
 • Autoškola Sládek (okres Plzeň-město) : Díky Alešovi a Romanovi za super přístup a učení,díky kluci Jarda
 • Autoškola 19 (okres Praha-západ) : Přijatelná cena, příjemní učitelé, dobrá příprava na zkoušky i do běžného provozu, naprostá spokojenost.
 • Autoškola Hanzl (okres Liberec) : Dělal jsem v Autoškole Hanzl řidičák už dvakrát. Poprvé už v roce 1998. Na jízdy jsem měl paní Panchartkovou a na teorii pana Hanzla. Oba byli super se skvělým přístupem a perfektně mě vše potřebné naučili. Zkoušky jsem udělal hned na první pokus. Nyní 26. resp. 29. září jsem dělal řidičák znovu po zákazu řízení. Díky panu Hanzlovi, kterého jsem měl tentokrát i na jízdy, jsem se perfektně naučil, jak teorii, tak i jak řídit. Protože, co si budeme, u zkoušek je potřeba řídit super korektně a komisaři mají své vychytávky, místa po městě, kde snadno studenta nachytají a pak neprojdete. Pan Hanzl mi všechna taková místa ukázal a u zkoušek jsem prošel na první pokus. Navíc mi pan Hanzl pomohl s veškerou administrativou a velmi brzy mi našel místo u zkoušek. Dokonce jsem přišel pozdě na magistrát k teorii, takže jsem nestihl svojí skupinu. Musel bych čekat na další termín a to dva týdny. Pan Hanzl osobně zavolal komisaři a zařídil mi místo hned v další skupině. Nakonec jsem měl řidičák zpět super rychle, a to za dva týdny všechno komplet. Autoškolu Hanzl mohu vřele doporučit a ještě panu Hanzlovi velké díky, jak všechno klaplo.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Jsou sice levnější autoškoly, než je právě Drive v Letňanech, ale za utracenou částku (tehdy cca 19 000,-) se mi dostalo velmi kvalitního výcviku. Jezdil jsem v novém a udržovaném VW Tiguan, takže ovládání bylo bezproblémové. Mým instruktorem byl pan Saska. Sice mi přišlo, že jsme si prvních pár jízd nerozuměli, nicméně jsem si ho časem velmi oblíbil a vděčím mu za to, že jsem zkoušky zvládl na první pokus. Obzvláště oceňuji jeho důslednost a trpělivost, i když to se mnou nebylo vždy jednoduché. Pokaždé, když jsem něčemu nerozuměl, tak mi to vysvětlil, případně ukázal (např. nákresy, jak parkovat).

  Stejně tak nebyla vůbec podceněná teorie. Velmi se dbá na pravidelné vyplňování testů, takže 50 bodů ze závěrečného testu byla jistota. Všechny hodiny teorie mi určitě pomohly se zdokonalit ve vnímání provozu a pravidel, hodina techniky mi konečně pomohla pochopit, jak auto udržovat. Co ale musím z této oblasti extra vyzdvihnout, byla hodina zdravovědy se zdravotníkem, panem Kameníkem. Dlouho jsem neslyšel tak zajímavou, upřímnou, ale zároveň užitečnou přednášku.

  Plánování jízd i hodin teorie probíhá elektronicky a s termíny nebýval ze strany autoškoly problém. Dokonce se i někdy sami ozvali, když jsem si nestihl naplánovat jízdy a nějaký termín se uvolnil.

  Autoškolu Drive mohu tedy ohledně kvality výcviku a vstřícnosti určitě jen doporučit. :)
 • Autoškola Görner (okres Plzeň-město) : Musím se vyjádřit k negativním komentářům, protože jsou spojované s mým jménem. Jelikož jsem se po více jak 9 letech vrátil do komerčního autoškolství a v květnu 2022 opět založil novou Autoškolu HMG 97, ostře se vymezuji proti spojování s touto autoškolou. Jde pouze o shodu jmen. V období od května 2013 do května 2022 jsem žádnou autoškolu neprovozoval ani v žádné komerčně nevyučoval. Kvalitní výuka pod mým vedením byla vždy na prvním místě.

  Miroslav Görner
  www.autoskolaHMG97.com
 • Autoškola Dostálová (okres Liberec) : Tuto autoškolu můžu jedině doporučit. S paní Dostálovou byla skvělá spolupráce a domluva. Při jízdách byla uvolněná atmosféra, žádný křik a při nejasnostech vše v klidu vysvětlila. Těšil jsem se na každou jízdu a celý kurz byl zakončený úspěšnou zkouškou na první pokus. Co víc si přát.
 • Autoškola Škrlant & Kubánek (okres Rakovník) : Dnes jsem úspěšně složila zkoušku u této autoškoly, nikdy bych autoškolu nevyměnila, když jsem šla do autoškoly bála jsem se, že tam na mě budou nepříjemný nebo dokonce i zvyšovat hlas, avšak u této autoškoly se to ani jednou nestalo pan Kubánek je velice hodný a pohodový chlap a na zkoušku vás úžasně připraví, takže jestli do autoškoly tak jedině sem!
 • Autoškola Milan Vlach (okres Hodonín) : Spokojenost celkova
 • Autoškola Stella (okres Kroměříž) : Velmi vstřícná a milá paní učitelka , vždy vyhověla dle potřeby. Vše jasně a zřetelně vysvětlila. Můžu vřele doporučit
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Naprosto bezkonkurenční autoškola v Opavě. Velice si vážím osobního přístupu, časové flexibility, moderního vozového parku a i přístup učitele, který Vás naučí nemožné. Zkušenost s autoškolou byla velice pozitivní, ráda doporučuji dále. Vše na 1*. Kvalitní příprava na zkoušky, jak už na testy, cvičiště nebo na část zkoušky v provozu. Ještě jednou moc děkuji!!!
 • Autoškola Kříž (okres Praha 5) : Už od prvních dnů studia se mi líbilo, že je k dispozici teorie - můžete chodit na přednášky 2x týdně nebo se učit doma pomocí knihy nebo videolekce ve svém profilu. Vždy v praktických hodinách učitel jasně vysvětlil chyby, kterých jste se dopustil, a pomůže vám zvládnout teorii v praxi. Učitel je u zkoušky velmi podporující a nápomocný, hned je zřejmé, že jeho cílem je, aby se žák naučil správně a bezpečně řídit a získal průkaz. Doporučuji všem!
 • Autoškola Kříž (okres Příbram) : Doporučuji všem, kteří se chtějí naučit řídit. Kurzy teorie a praxe jsou vždy šité na míru vám! Od prvních dnů se učitel snaží poskytovat maximum informací a při zkouškách vás učitel podporuje a pomáhá. Jsem velmi ráda, že vybrala právě Vaši společnost, testy a skousky udělala napoprvé!
 • Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi (okres Brno) : Tuto autoškolu opravdu mohu každému s naprosto čistým svědomím doporučit. Oba dva instruktoři jsou trpěliví a na zkoušku dovedou skvěle připravit. Kromě toho se mi obě dvě auta, která autoškola používá, jakožto začátečníkovi dobře řídila. Ale jestli mohu něco doporučit těm, co tuto autoškolu zvažují, tak je dle mě o něco lepší začínat jízdy s panem Krátkým (který o něco více do jízdy zasahuje a tím i studentům pomáhá) a dokončovat je s panem Petrem (mnohem více nechává v řízení volnou ruku a zasahuje o něco méně). Samozřejmě oba dva instruktoři jsou skvělí a neměla jsem s nimi žádný problém. Nemluvě o tom, že jsem nikdy neměla žádný problém, co se týče komunikace s autoškolou. Tedy mohu akorát za tuto skvělou zkušenost poděkovat.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Tuto autoškolu bych doporučila všem lidem. U hodin teorie jsem se nikdy díky pana Smolky nenudila a hodně se toho naučila. Ze začátku mi moc pomohl trenažér, kterým je autoškola vybavena. Také na jízdy s panem Budinou jsem se vždy těšila, byl trpělivý, hodný, klidný a vždy dokázal uklidnit a rozesmát. Všechny učební materiály jsem měla přístupné už od začátku a byly velmi podrobné, takže jsem ke zkouškám byla stoprocentně připravena. Lepší autoškolu jsem si vybrat nemohla a budu na ni vždy v dobrém vzpomínat. ❤
 • Autoškola Ladislav Čičmanec (okres Jablonec nad Nisou) : Instruktoři jsou všichni perfektní. Ani při hrubé či nebezpečné chybě nejsou hrubí nekřičí a neurážejí. Všechno vám vysvětlí a jezdí skoro všechny situace. Troufám si říct že mě tam bez nervů naučili dost dobře řídit. Cena je super. S braním hodin to bylo trošku horší: stylem kdo se první hlásí, ten to má. Ale jinak spokojenost. Musím pochválit pana Putze za fakt skvělý přístup, a pana Čičmance za pomoc a vysvětlení čehokoliv co jsem nechápal, navíc vám vždy jízdu/teorii připomene, takže se nemusíte strachovat zda-li jste něco zapomněli. Super.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Velmi oceňuji naprosto profesionální, lidský a přátelský přístup mého instruktora pana Pepy Budiny. Zkoušky jsem složil úspěšně napoprvé a už teď vím, že přátelská a humorná atmosféra během jízd, na které jsem se vždy těšil, mi bude chybět. Bez váhání Autoškolu Smolíček všem doporučuji!
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY