Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu Smolíček jsem měla vybranou už 2 roky dopředu, protože jsem na ni slyšela jen samou chválu. Sama jsem se přesvědčila, že to je skutečně tak, jak okolí hodnotí.

  Přihlášku jsem si podávala v únoru, ale kurz byl zahájen až v červnu, ale to čekání za to stálo. Pan Smolka vede teorie vtipnou a zábavnou formou, kdy si tak díky příběhům zapamatujete skoro všechny značky a dopravní situace. Teorie mě bavili a vždy byli podané tak, že udrželi pozornost.

  Na jízdy jsem měla Pana Budinu, který je neskutečně milý a pozitivní člověk. Za celou dobu, co jsme měli jízdy se nikdy nenaštval, neměl nervy a byl vždy pozitivně naladěný. Jízdy byly super. Pan Budina dokáže všechno vysvětlit tak, aby si to člověk pamatoval, co kdy a kde dělat. Techniku vysvětlil taky způsobem, který se lehko pamatoval. Na každou jízdu jsem se těšila, protože v autě panovala příjemná atmosféra. Vždy jsme se během jízd nasmáli a povykládali si. Nikdy jsem za volant nechodila se strachem nebo přehnaným stresem.

  Dále jsem byla skvěle připravená na zkoušku, kdy mi Pan Budina ještě vše zopakoval a dal mi rady a tipy co a jak dělat a nedělat u zkoušky.

  S touto autoškolou jsem byla moc spokojená. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuto, protože je opravdu kvalitní, jak výukou tak i svým milým a ochotným přístupem. Budu na ni vzpomínat jen a jen v dobrém. Lepší autoškolu jsem si vybrat nemohla.

  Všem, kteří váhají a neví, tak vřele DOPORUČUJI.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Úžasná autoškola 🤍 skvělý a přátelský jednání ,zábavné hodiny teorie, celá autoškola proběhla bez konfliktů ,naopak chci celému týmu autoškoly poděkovat za skvělou přípravu k závěrečným zkouškám🤍 ,a moje největší poděkování patří panu Smutnému který mě celou autoškolu doprovázel jako instruktor při jízdách.🤍 Děkuji mockrát 🤍
 • Autoškola Šťastná (okres Hodonín) : Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
  Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
  Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Vvelmi milí instruktoři i samotné vedení autoškoly. Moderní vybavení učebny a skvělý vozový park.
  Moc doporucuju!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Prostě bez chyby
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Výborný přístup příprava, maximální spokojenost už podruhé. Zkoušky vše bez problému.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Vřele doporučuji autoškolu BK a to i pana instruktora Františka Smutného. Dovedl mě úspěšně až na konec kurzu. Ve všem mi pomohl a byl ochotný. Tato autoškola určitě stojí za to.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Skvělá autoškola,
  důraz na testové otázky, což mi velmi pomohlo. Instruktoři jsou úžasní a dá se s nimi dobře domluvit, také dávají hodně užitečných tipů k závěrečkám.
 • Autoškola Pospíšil (okres Olomouc) : Pohodovou a ráznou výukou naučíte nejvíce. To právě autoškola Pospíšil nabízí. Opravdu se snaží vycházet vstříc a dbají na výuku. Nadávat vám také nikdo nebude když náhodou něco pokazíte
 • Autoškola Lepík-Strnadel (okres Frýdek-Místek) : Tak autoškolu hodnotím kladně. Výuka teorie byla na vysoké úrovni, jízdy byly poučné, ale určitě by bylo dobré mít více možností jezdit v odpoledních a večerních hodinách, nebo o víkendu. Na zkoušky jsem byl autoškolou připraven jak po teoretické, tak praktické stránce. Autoškolu bych všem doporučil.
 • Autoškola Lepík-Strnadel (okres Frýdek-Místek) : S autoškolu jsem byla velmi spokojená, měli perfektní přístup. Teorie probíhal bez problémů s příjemným učitelem, proto hodina utíkala rychle. Učitel všechno vysvětlil a na případné dotazy odpověděl. Jízdy taky probíhaly bez problémů. Jelikož jsem nikdy před tím neřídíla tak jsem se bála ale instruktor všechno vysvětlil i ukázal. Skvěla byla taky domluva ohledně jízd stačilo zavolat a domluvit se. Ke zkouškám jsem šla připravena moc děkuji za přípravu.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : BRNO: Minulý týden jsem úspěšně složila zkoušku z autoškoly a to díky vynikající profesionalitě instruktora pana Němce, který mi byl přidělen autoškolou NOBE a jsem za to nesmírně vděčná. Obrovský profesionál, skvělý člověk. Jízdy probíhaly v naprosté pohodě a klidu. Pan Němec vše důkladně vysvětloval, upozorňoval na chyby, kterých jsem se během jízdy dopouštěla a pochválil, když se mi dařilo. Vždy byl v dobré náladě a má na humor, což je ještě bonus navíc. Prostě frajer. K autoškole NOBE jsem přestoupila z jiné autoškoly, která mě nenaučila nic, možná tak držet volant. Testy jsem sice udělala za plný počet bodů (50) - to se odvíjí od píle uchazeče, ale první zkouška z jízdy byla katastrofa. K jízdě je důležitý dobrý instruktor a toho jsem našla až v autoškole NOBE a tím byl pan Němec. Děkuji. Chtěla bych také moc poděkovat paní Němcové na pobočce NOBE Brno, která byla nasmírně milá, vstřícná a přestup zařídila rychle a maximálně profesionálně. Smekám. Rozhodně doporučuji!!!!! Kolářová
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Super, super super. Velice vstřicný a trpělivý instruktoři. Všechno vysvětlovali do podrobna a tolikrát, jak jsem to potřebovala. Doporučuji.
 • Autoškola Václav Nedvěd (okres Tábor) : Autoškola s panem Nedvědem byla skvělá!
 • Autoškola Šťastná (okres Hodonín) : Nejhorší autoskola do které jsem mohla jít! Pri výcviku na mě neustale lektoři křičeli bez schopnosti mi cokoliv vysvětlit. Nic mě nenaucili, všechno jsem se musela ucit s rodiči, takže investice do edukace úplně zbytečná! Zkoušky mi inspektor 4x nedal kvůli naprostým hloupostem, načež jsem kvůli tomuto přístupu totálně rezignovala a řidičák nechci. Nechci už tohle zazit. Arogantní přístup a sexualni obtěžování pri výuce. Tato autoskola nema penize a proto žáky záměrně nechává nedat zkoušky, aby dostala více peněz pri opakovaném pokusu! Naprosto tristní chování všech
 • Autoškola Dvoran (okres Frýdek-Místek) : S autoškolou Dvoran jsem byla nadmíru spokojená, profesionálně vedený kurz a skvělá příprava na závěrečné zkoušky, mohu jen doporučit!
 • Autoškola Václav Synek (okres Plzeň-město) : Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
  Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
  Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
 • Autoškola VIVA (okres Uherské Hradiště) : Autoškolu "VIVA"můžu jen doporučit.Profesionalní a lidský přístup.Humor a přátelská atmosféra Vám pomůže odbourat stres.Když uděláte chybu,nikdo na Vás nekřičí,v klidu vše vysvětlí.Jedině autoškola "VIVA".
  Jana J.
 • Autoškola Brůžek (okres Písek) : Profesionální přístup, srozumitelnost výuky, naprostá dochvilnost a spolehlivost, vstřícnost.
  Upřímně doporučuji . Byl jsem nad míru spokojený. 👍
 • Autoškola Václav Synek (okres Plzeň-město) : Aktuální rok 2021
  Pan Synek nejspíše zamrzl ve výuce autoškoly v minulém století, pokud chcete moderní autoškolu, tak sem rozhodně nechodit! Učí pod tlakem a v domnění, že budeme jako diamanty....Při jízdě vás ponižuje, má různé vytáčky a výhružky a to opakovaně. A to za volantem je velmi nebezpečné... V žádném případě neexistuje, že si vybíráte čas a datum jízdy. Jede si svůj styl a nepřistupuje individuálně k žákům, velice nedoporučuji! Pěstuje ve vás strach z řízení. Kdybych si měla vybrat znovu, absolutně sem nejdu.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY