Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Celý život jsem odmítala řídit. Až po třicítce jsem se rozhodla, že to zkusím. Na doporučení rodinného příslušníka jsem se rozhodla pro Autoškolu Profi. Na to, že jsem neuměla ani značky a o autě věděla jen to, že má volant a 4 kola to dopadlo skvěle. Pan Skácel i pan Ščigel během teoretického vyučování byli skvělí!
  Pan Ščigel mě měl na jízdy a profesionál každým coulem! Kolikrát mě musel uklidňovat a dodávat sebevědomí, že to opravdu zvládnu.
  Trpělivosti měl na rozdávání! Všechno hezky vysvětlil (každou mou přiblblou otázku, která mě napadla během řízení).
  Autoškola Profi mě připravila na zkoušky skvěle. 100% úspěšnost při testu a jízdy na poprvé. Pánové, děkuji moc! Určitě doporučuju tuhle autoškolu!!!
  Lenčová Kateřina
 • Autoškola Ivo Suchý (okres Brno) : Bohužel, mrzí mě to, ale tato autoškola nebyla dobrou volbou. Pan Suchý asi není zlý člověk, nicméně své emoce absolutně nezvládá kočírovat a člověk si tak z každé jízdy odnese hrozný zážitek. Řekl bych, že to je způsobeno osobními problémy, jelikož recenze z dřívějška jsou výrazně lepší, než ty aktuální.
 • Autoškola Hanes (okres Kladno) : Po dlouhém vybírání autoškoly jsem si zvolila prave tuto a nelituji. Nikdy dřív jsem za volantem nesedela, takže jsem mela strach. Ten ale hned při prvním hodine vymazal milý,usměvavý a vstřícný mladý instruktor Jiří. Vše mi vždy vysvětlil a mel se mnou velkou trpělivost. Většinu jizd jsem jezdila prave s ním a nemohu si ho vynachválit. Za mě 👍
 • Autoškola Irča (okres Uherské Hradiště) : K autoškole Irča jsem se dostala přes kamarády a jejich doporučení. Po vlastní zkušenosti doporučuji i já!
  Zkušenost jsem měla jak s paní Růžičkovou, tak s paní Slovákovou, a to jen tu pozitivní. Obě dvě jsou velké sympaťandy, co skvěle naučí jízdu v provozu a perfektní strategii k parkování. Pan Růžička naopak výborně vysvětlí teorii,kterou obohatí o své zkušenosti, a jistě perfektně naučí žáky jezdit na motorce.
  Hlavně žádný strach! Se mnou to taky vypadalo velmi bídně, ale zkoušky jsem, s překvapením všech, dala na poprvé díky skvělé přípravě :)
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Autoskolu jsem si vybrala na zaklade dobrych referenci. Moje ocekavani zcela naplnila.
  Moc mily pristup od vsech v autoskole. Kladl se velky duraz na to, aby zaci byli plne pripraveni na praxi v provozu.
  Osobne bych rada podekovala panu uciteli Martinkovi, ktery me velmi dobre pripravil na zkousky.
  Natalie
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Jsem naprosto spokojená, učitel je skvělý, klidný, trpělivý.
  Je moc dobře,že jezdíme po celou dobu stejným autem a stejným učitelem.
  Příprava na zkoušky je důsledná ,ale možná by mohlo být víc hodin jízd, protože v současném čím dál hustším silničním provozu je stávajících jízd málo na to, aby žák udělal zkoušky zdárně pokud možno napoprvé.
 • Autoškola Prchal (okres Jihlava) : Skvělá autoškola !!! Trvale bydlím v Německu, kde stojí skupina B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na krátký čas domů a dělat řidičák tady.
  Autoškola mě vyšla vždy vstříc i o víkendu a to bez příplatku, což je v Německu nevýdané :-)
  Asi nejsem žádný retard a dřevák, protože jsem zkoušky dal na poprvé a v rekordním čase.
  Ještě jednou děkuji za skvělý a finančně nenáročný přístup :-)
 • Autoškola Jiskra (okres Frýdek-Místek) : Špatná autoškola, malá úspěšnost žáků a více než dost nekvalitní poskytování potřebného výcviku. Pochybuju že některé z těchto "kladných" hodnocení psal nějaký skutečný žák a né pan Hrouzek, kdo by se obtěžoval sem jít psát kladné hodnocení...
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Autoškolu P+R mohu jen a pouze doporučit!

  Od první hodiny až po závěrečné zkoušky probíhalo vše v klidu, bez zbytečného stresu a s opravdovým zájmem mě naučit řídit. Mým učitelem byl pan Smola o kterém můžu napsat jen to nejlepší.

  Pane Smolo, děkuji.
 • Autoškola Prchal (okres Jihlava) : K panu Prchalovi jsem se dostal přes poukázky, které se v Jihlavě přijímají jen výjimečně. Bohužel to ale byla snad největší chyba mého dosavadního rozhodování.
  Zprvu Prchal vypadal celkem normálně, nebyl to sympaťák, ale normální chlap ano.

  Vše už ale začalo na kurzech v učebně. Bazíroval na nepodstatných věcech ve videích, která jsou jeho jediným učebním materiálem, (např.: že se v jednom záběru změnilo tričko a na druhém bylo jiné, opravdu na takových věcech, které nemají s dopravou nic společného). Další jeho oblinou bylo pouštění videí z YouTube, nejlépe řidičů z Ruska a bloňďatých řidiček z Ameriky, kterým to tedy opravdu nešlo... ale stále by to do výuky patřit nemělo, zmiňuji to kvůli tomu, že je zde opět zřetelné, jak si liboval ve shazování lídí. Dále jsme často sledovali ČS má talent. Neměli ani jsme žádnou zdravovědu.
  Do autoškoly jsem se přihásil začátkem října 2019, do auta jsem si poprvé sedl v lednu 2020,
  První jízda probíhala tak, že mě dovezl na kraj Jihlavy, tam jsme se prohodili a začal mi říkat, co všechno jeho auto umí. Zbytek času jsem na jendičku jezdil kolem pole. Zoušeli jsme zastavovat a rozjíždět se. Zpět do JIhlavy jsem neřídil.
  Druhou hodinu jsme opět jeli k poli, tam jsme se prohodili a já už mohl jezdit dvojkou, opět pouze kolem pole. Zpět do Jihlavy jsem neřídil
  Od třetí jízdy mě vždy dovezl za mětso, tam jsme se opět prohodili, ale už jsem jezdil 40km/h do některé z vesnic za Jihlavou a zase zpět, celou hodinu a půl. Jezdil jsem pouze na trojku, Nemohl jsem si přibrzdit, když jsem chtěl. Nemohl jsem přidat plyn, když jsem chtěl. Všechno bylo zbytečné, buď auto zpomalí samo do kopce, nebo samo zrychlí z kopce. Akorát jsem se vezl a držel volant, většinou mi i sám přidával a brzdil. A běda, jak jsem přesáhl 40km/h - řval. Takže když jsme jeli z velkého kopce, chtěl jsem přibrzdit, aby jsme nepřesáhli 40km/h, abych se vyhnul řevu. Opak byl ale pravdou, nejadnou začal řvát, proč brzdím, že je přece jedno, když pojedeme víc než 40.
  Takto jsme jezdili asi do 5. jízdy, vždycky mě dovezl za město, tam jsme se prohodili, já jezdil do vybrané vesnice a zpět před Jihalu 40km/h. Vše, co jsem udělal, bylo špatně, či zbytečné.
  Od 5. do 8. jsem mohl řídit už i z Jihlavy a zpět do Jihlavy, stále jsme nepřesáhli 40km/h.
  8. jízdu jsme se poprvé vydali do města, horší jízdu jsem nezažil. Celou dobu řval a každou chvilku mi připomněl, že nikdy nejsem schopný dát řidičák. Teprve 8. jízdu jsme jezdili po městě. Není to trošku pozdě? Co myslíte?
  Od 8. do 10. jízdy jsme jezdlili po městě, spíše teda po okrajích města, ale lepší než nic. Já jsem byl i rád, protože ve větším provozu znervózněl a začal řvát, většinou zbytečně, ale jeho řvání dokázalo perfektně vydeptat člověka, takže jsem pak už dělal úplně banální chyby, takže řval ještě víc. Přišlo mi, že ho to baví. Po městě jsem mohl jezdit pouze 40km/h.
  11. jízdu jsme poprvé vyjeli na přivaděč, kde jsem měl poprvé zařazenou čtyřku a pětku a také poprvé jel více než 40km/h. Pak jsme se vrátili zpět do Jihlavy a jezdili po Jihlavě.
  12. jízdu jsme jeli do Pelhřimova, kterou jsme projeli, ale celou dobu jen řval a připomínal mi, že řidičák nikdy nedám. Na konci jízdy jsem se ho zeptal, zda mám teda vůbec zkoušet závěrečné jízdy, odpověděl, že za pokus nic nedám.

  Den zkoušek
  15. 6. 2020, téměř 9měsíců od nastoupení do autoškoly (v době Covidu19 mohli autoškoly na jaře jezdit). Testy jsem napsal na 100%. Ale než jsme vyjeli, tak si nás, skupinka asi 7 lidí, vzal k auto a zeptal se, jestli každému řekl vše o autě, tzn. brzdy, světla, kapaliny atd. Tři jsme se přihlásili, že ne. Rozčílil se a v rychlosti vysvětlil, takže jsme z toho stejně nic nevěděli. Naštěstí jsme si vše stihli dohledat na internetu. Světe div se, 6 ze sedmi nás to nedalo. Jediný, kdo to dal, byl pán, který o řidíčák přišel, takže podstupoval autoškolu podruhé.

  Domluvili jsme se na další jízdy, chtěl dvě. Vzal jsem si dvě. Obě dvě jízdy jsem jezdil po Jihlavě, obě bez chyby, ale stejně řval. Uvedu dva příklady.
  První, odbočoval jsem, dával jsem blinkr. Blinkr jsem dal dvoumi prsty, začal řvát, že blinkr se musí dávat jedním prset.
  Druhá, pokud to znáte v Jihlavě, tak před Dělnickým domem je přechod na semafor. Já jel z kopce k semaforu, podotýkám, že samofory jsou na pravé i levé straně a jsou uplně stejné, tzn. že značí stějně. Na semaforu skočila červená, zastavil jsem a podíval jsem se na semafor na levé straně, pan Prchal začal řvát, trvalo to minimálně 5 minu a důvod? Bylo špatně, že jsem se podíval na semafor na levé straně, když je semafor na pravé.

  Druhé závěrečné jízdy jsem opět nedal a pak Prchal požadav, ať si u něj vezmu opět dvě jídzy. Na otázku, zda by jsme nemohli jet do Pelhřimova, odpověděl: "Když umíš jezdit po Jihlavě, musíš umět jezdit všude!"

  Přetoupil jsem do Třeště, kde jsem se setkal se zcela jiným přístupem. Autokšolu v Třešti můžu jenom doporučit. Přeučovali mě jezdit, ale už jsem tam nejezdil v nervu a závěrečky jsem dal.

  Pan Prchal je velice zakomplexovaný člověk, myslím si, že v životě nic nedokázal, proto si vysloveně užívá, když se může povyšovat nad jeho svěřenci. Správně by ani neměl autoškolu provozovat, protože má pouze "učňák." Ale kvůli desetileté promlčovací lhůtě na něj už zákon nemůže. Každá jízda byla stresující zážitek a věřte mi, i když jezdíte bez chyby a myslíte si, že na Vás nemůže za nic řvát, on si důvod vždycky najde :-). Při jízdách jsem dělal všechno špatně, od řazení, zatáčení, po rychlé posouvání sedačky v autě a na konci autoškoly jsem dokonce i špatně z auta vystupoval. I když Vám to může přijít jako extrém, je to pravda!

  Omlouvám se, za tak vyčerpávající recenzi, ale i kdyby to mělo jen jednomu čověku pomoci vyhnout se Prchalovi, stálo to za to. Pokud mi nevěříte, běžte si to sami vyzkoušet, ale nezapomeňte nám dát sem vědět, jak to dopadlo. Také prosím ostatní, kdo prošel jeho autoškolou, aby se podělili o své zažitky. Pomůžeme více lidem!

  Odpusťte mi, zda se v textu vystkytují hruby nebo překlepy, nechci už si to číst podruhé a znovu si to připomínat. Snažil jsem se o zhodnocení bez emocí, ale na jazyku mám plno vulgarismů.

  Svou výpověď uzavřu tím, že se chystám po době covidové podat na pana Prchala stížnost na odboru dopravy a vyzývám Vás k tomu samému! Děkuji.
 • Autoškola Salva (okres Domažlice) : Autoškolu jsem si vybrala na doporučení kamarádky a byla jsem maximálně spokojená - oceňuji hlavně vstřícný přístup při plánování jízd na FB a (nesmírnou) trpělivost instruktora. i tak nenadaného žáka, jako jsem byla já, dokázali připravit na úspěšné složení zkoušek na poprvé. Všude chválím. :) Pavla P.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Autoškola Drive Letňany je výborná! S tohle autoškolou jsem byla spokojená. Všichni jsou milí a profesionální. Celkova atmosféra zde je přátelská a velmi příjemná. Přístup k žákům a příprava ke zkouškám jsou kvalitní. Tady vás naučí vše, co budete potřebovat.
  Jsem moc vděčná učitelům!
  Autoškolu Drive Letňany mohu jen doporučit!
 • Autoškola Zdeněk Šefr (okres Jablonec nad Nisou) : Jestli jste jako já, potřebujete v autoškole přátelský přístup, podporu a ochotné vyučující. A přesně takoví jsou Zdeněk Šefr s Honzou Bajgarem. Zapomeňte na autoškoly, kde se každá jízda rovná zkoušce odvahy bungee-jumpingem.

  Na 11 teoretických hodinách s vámi Zdeněk probere veškerá důležitá témata a vysvětlí vám cokoliv, co by vám mohlo dělat potíže. Čeká vás taky 28 jízd, které začínají opatrným oťukáváním na okruhu a končí jízdou ve městě. Celou dobu vám budou Zdeněk i Honza oporou, udrží vás v klidu a případnou chybu lidsky vysvětlí, nebo vám, pokud chcete, i odcitují přesné znění zákona. A že jste pracovně vytížení? Nevadí. Buďte si jistí, že Zdeněk udělá maximum, abyste měli jízdy dávkované pravidelně a v termínu, který vám vyhovuje.

  Řidičské kurzy jsou stále dražší, proto vám může být útěchou, že tady za svoje peníze dostanete maximum: teoretickou i praktickou přípravu, technickou hodinu, hodinu se zdravotníkem, a hlavně dva profesionály, kteří vás to všechno naučí. Jestli chcete rychlořidičák, běžte jinam. Chcete-li se naučit řídit, Autoškola Šefr je místo pro vás.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Tuto autoškolu jsem si vybrala nejen díky skvělým recenzím, ale také na doporučení kamarádky. Svého rozhodnutí nebudu nikdy litovat. Teorie byla v podání pana Smolky zábavná a velice naučná. Mé tisíceré díky patří panu Budinovi, který je velice přátelský, klidný a hlavně trpělivý, vždy mi vše vysvětlil a se vším mi pomohl. Je to člověk na správném místě, který naučí řídit snad každého.
  Tímto chci poděkovat manželům Smolkovým za výborný přístup na teorii a u trenažeru a ještě jednou panu Budinovi. Věřte, že široko daleko nenajdete lepší autoškolu.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Autoškolu Drive Letňany mohu jen doporučit. Přístup učitelů na přednáškách byl skvělý vše bylo vysvětleno, řečeno a když jsme náhodou něčemu nerozuměli bylo nám odpovězeno a vysvětleno. Také přístup samotné kanceláře autoškoly byl skvělý bez problému jsme vyřešili veškeré problémy v rámci studia. Jako poslední bych chtěl pochválit svého učitele praktických jízd pana Josefa Martínka díky kterému mám svůj řidičský průkaz a jsem úspěšným absolventem autoškoly drive Letňany. Ještě jednou díky celé autoškola drive Letňany a svému učiteli panu Martínkovi. Pro ty z vás kteří chtějí mít učitele který naučí vysvětlí tak mohu jen doporučit pana Josefa Martínka.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Byla pro mě radost učit se v této autoskole. Nejvíce vděčím panu učiteli J. Martinkovi má skvělý přístup, zlatou trpělivost vše pečlivě vysvětlí a na jízdy se těšíte.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Byla pro mě radost učit se v této autoskole. Nejvíce vděčím panu učiteli J. Martinkovi má skvělý přístup, zlatou trpělivost vše pečlivě vysvětlí a na jízdy se těšíte. Mockrát vám dekuji. Prostě jste nejlepší autoskola :-)
 • Autoškola Kudýnek (okres Blansko) : Jsem ráda že jsem si vybrala tuto autoškolu. Děkuji panu Kudýnkovi za vstřícný a přátelský přístup, velkou trpělivost, ochotu a smysl pro humor.
  Autoškolu pana Kudýnka můžu všem vřele doporučit. Rozhodně nejlepší autoškola v okolí.
 • Autoškola Maršík (okres Jičín) : Pan Maršík měl skvělí přístup,při jízdách vše vysvětlil když jsem něco potřebovala vědět všechny mé otázky zodpovedel. Co se týče času výuky jízd vždy se přizpůsobil tak aby mi to vyhovovalo . Za mě určitě můžu doporučit
 • Autoškola Helena (okres Praha 9) : Výcvik probíhal skvěle, rozhodně se nasmějete. Helena dokáže situace příjemně odlehčit. Jízdy byly přínosné po všech stránkách. Profesionální a individuální přístup. Pokud se chcete naučit řídit bez zbytečného stresu, tak vřele doporučuji.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY