Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • JM autoškola (okres Brno-venkov) : Dobrý večer, chtěla bych poděkovat p.Novotnému ( učebna Kyjov) za jeho ochotu a trpělivost.Díky němu jsem zvládla zkoušky na ŘP. Autoškolu doporučuji, vždy dobrá komunikace při plánování jízd i při výuce. Děkuji a přeji ať se i nadále daří Lucka
 • Autoškola CooL (okres Brno) : Autoškolu Cool jsem zvolila na základě výborných recenzí na internetu - a bylo to nejlepší rozhodnutí. Absolvovala jsem zde výcvik skupiny B (automatická převodovka) Podle mého na fungování autoškoly nelze najít ani jednu negativní věc.Opravdu jen chválit a chválit. Po celou dobu výcviku vládne pohodová atmosféra a přednášky nejsou zásluhou pana Železníka jen nudnou teorií.

  Nikdy nebyl problém s domlouváním termínů jízd - všichni učitelé mi v timto vycházeli maximálně vstříc. Počáteční jízdy jsem absolvovala s panem Železníkem, který mi trpělivě vysvětloval zákonitosti silniční dopravy. Ze začátku to pro mě rozhodně nebylo jednoduché. Přece jenom mě jako začátečníci poněkud znepokojovala představa, že se budu pohybovat v husté dopravě přímo v centru Brna. Ale postupem času tyto obavy naštěstí zmizely.

  Další jízdy jsem již absolvovala s panem Báčou, kterému bych tímto chtěla poděkovat, za všechno, co mě naučil. Jen těžko si lze představit lepšího učitele autoškoly. Na jízdy s ním jsem se opravdu těšila. Před každou jízdou se mě ptal, jestli je něco na co se chci zaměřit ( např. parkování, jízda v tunelu, atd) I když jsem udělala nějakou chybu, tak mě na to sice upozornil, ale nikdy jsem nezažila, že by na mě křičel nebo něco podobného. Vždy jsme to všechno vyřešili v naprostém klidu a při jízdách jsme se i dost nasmáli.

  A pak nastal den zkoušek. Musím popravdě říct, že jsem se jízd hodně obávala. Ale díky panu Železníkovi, který Vám u zkoušek opravdu hodně pomůže, jsem přestala být nervózní a zkušební jízdu jsem absolvovala napoprvé úspěšně. Byl to krásný vánoční dárek jelikož jsem zkoušku dělala 21.12 :)

  Ještě jednou bych tímto ráda všem v autoškole za všechno poděkovala. A všem, co zvažují, jakou autoskolu v Brně zvolit, bych ráda řekla, že autoskola CooL je ta nejlepší volba :)
 • Autoškola Vlasta Tichá (okres Ostrava) : Hrozne, nedoporuci nikomu, nalakaji na cenu, nakonec zaplatíte mnohem víc!!!
 • Autoškola ÚAMK (okres Praha 6) : Autoškola UAMK Praha 4, Na Strži.
  Budu mluvit z vlastní zkušenosti, kterou bych nikdy nikomu nepřála. Do autoškoly jsem se přihlásila na konci srpna 2017. Dva měsíce jsem strávila teorií, první sednutí do auta probíhalo na parkovišti mezi sídliště, absolutně mi nikdo neukázal, jak se vozidlo ovládá. Auto silně zapáchalo, špatně fungovala ruční brzda, pedály byly brutálně vyšlapané (do kopce auto vůbec netáhlo), zrcátka jsem musela ovládat pěstí, protože páčka na ovládání nefungovala. Pan instruktor Petřík se mnou prakticky nekomunikoval a když už z něho něco vypadlo, byly to sprosté nadávky a řev. Styděla jsem se říct si o pomoc, myslela jsem, že řve jen na mě, protože jsem neschopná. Na druhé opravné zkoušce jsem však od ostatních zjistila, že nejsem jediná, kdo má tento problém a několik lidí na něj již podalo stížnost. Vedoucí autoškoly, pan Kunc, je milý a ochotný pán, ale očividně je toho na něj moc a kvalita výcviku je mizerná, v termínech je zmatek, možnost oprav je malá (dlouhé čekání na nový termín - vím, může za to magistrát, ale měl by to vyřešit). Je naprosto normální dělat zkoušku na čtvrtý pokus, žáci jsou nepřipraveni a i přes dokoupení (předražených) kondičních jízd zkoušku neuděláte. Výcvik jsem dokončila v prosinci 2018 v úplně jiné autoškole, na čtvrtý pokus (po třech pokusech v UAMK). Pan Kunc jako "omluvu" se mnou odjel dvě poslední kondičky zadarmo a tyto dvě jízdy pro mě byly přínosnější, jak 28 jízd s panem Petříkem. Už nikdy nechci pana Petříka vidět a pevně doufám, že uchráním nejednoho chudáka od stejného zážitku, kterým jsem si musela projít já a soustu dalších žáků pana Petříka. Přestože je cena poměrně nízká, na opravných zkouškách a kondičních jízdách zaplatíte skoro jednou tolik...
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Hodnocení autoškoly je na 1.Individuální přístup, lidský přístup, pochopení, klidné vysvětlování. Klidně i pět krát dokola tu samou věc a pořád v klidu.Vybrala jsem dobře.Díky doporučení kamarádky. Vše je naprosto skvělé a pan Hodač je úžasný člověk. Jen bych zavedla že zákona více hodin výuky praxe a dražší řidičák.😁 Za tu dřinu si zaslouží víc.Co si budeme povídat je to hodně namahavá práce ve všech směrech.I víkendová bohužel což je opravdu náročné.Snad to jednou zákon schválí a přitvrdí i pro žadatele o řidičský průkaz s psychologickým testem.Aby bylo na silnici bezpečněji. Mnoho šťastných kilometrů všem a mockrát děkuji za vše. 😊Ráda vzpomínám jste fajn. 😊 Kamila
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Přitelkyně i ja jsme absolvovaly autoškolu pana Hodače , musim hodnoťit jednině kladně , klidný profesionální přistup vše probíhalo s naprostou spokojeností neni si naci stežovat ani vytknou na všem co sme si domluvily platilo , co se tyče vysvětleni i na potřeti pan hodač zachoval klid a vždy ochotne vysvětlil , moc mu s přitelkyní děkujeme oba dva sme zkoušky udělaly na poprvé 👍👍, autoškolu určitě doporučuju
 • Autoškola ABM (okres Praha 4) : Maximalne neprofesionalny pristup majitela pana Katzinca a instruktora pana Vokouna. Iba jedna hodina teorie, ktora nestaci ani na zaklady. Prva jazda hned v centru Prahy, ziadne parkovisko alebo kužely. Kazdodene vykyvy nalad, nohy ven oknem a rvani na mlade holky na ulici pana instruktora, taktiez nepomahaju k stresu mladeho cloveka. Skracovanie 45min jazd na 25-30min bolo na dennom rezime. Ked clovek zrusi jazdu min nez 24h predem tak sa plati 800 (to je i v podminkach), ale ked to zrusi nekolikrat instruktor, tak to je „v pohode“. Pan Katzinec Vam stale odklada terminy skousky treba i o mesic, aby ste si doplacali kondicne jazdy mezi tym a cuca z vas penize. Kondicne jizdy by mali taky trvat 60min a su bezne 35-40min. Pred pisomnym testom mi pan Katzinec napsal sms aby som si priniesla Ocanku a 800kc za test. No ked som dorazila na miesto, tak spravil an chodbe neskutocnu scenu pred vsetkymi ziakmi autoskoly, ze preco nemam poukaz o prechodnom pobyte (som slovenka), na ktoru ma mal upozornit davno pred tym, jelikoz mi bolo receno jen Obcanka a penize. Rval na me jak na 5 rocne decko a povysoval se. Velmi neprofesionalny pristup. Prihlasila som sa na tuto autoskolu, lebo vychadzala kolem 7 000 kc ale ve finale som im tam nechala neco kolem 12 000kc!!!!! Je to firma ktora okrada studenty, tam kde to ide a s velmi hlupimy vymluvami, s ktorymi i tak nic nenadelate, lebo ste do toho uz vela investovali. NEDOPORUCUJU!!!
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Nemůžu jinak, než ohodnotit velice kladně. Díky této autoškole jsem se zbavila strachu z řízení a to jen díky skvělému přístupu pana Hodače. Je velice hodný a milý ke studentům. Vše skvěle vysvětlí a naučí. Takže tuto autoškolu můžu vřele všem doporučit. Kristýna Mixánová.
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Začal jsem jako úplný začátečník a bál jsem se první jízdy. Pan Hodač mě vzal na odlehlé místo a vysvětlil mi co je třeba. Průběh celého kurzu probíhal v přátelském duchu a každou hodinou jsem se něco naučil. Dle mého názoru je kvalita této školy nadprůměrná. S výcvikem jsem neměl žádné problémy.
 • Autoškola ABM (okres Praha 4) : Autoškolu by som doporučula iba kôli nízkej pôvodnej cene. Inak prístup neprofesionálny,prvá jízda rovno v centre Prahy, žiadne parkovisko a už vôbec nie kužely. Jízdy ktoré mali trvať 45min trvali bežne 25-30. Doplatené kondičné hodiny ktoré mali trvat 60min trvali taky cca 30min. Ak žiak zruší hodinu míň než 24h dopredu musí platiť 800kč pokutu, ale ak to zruší instruktor nekolikrát, tak je to “prý v pohode”... a rôzne iné neprofesionálne prístupy a výkyvy nálad instruktora.. po druhé by som si určite vybrala inú autoškolu.
 • Autoškola ABM (okres Praha 4) : Autoškolu by som doporučula iba kôli nízkej pôvodnej cene. Inak prístup neprofesionálny,prvá jízda rovno v centre Prahy, žiadne parkovisko a už vôbec nie kužely. Jízdy ktoré mali trvať 45min trvali bežne 25-30. Doplatené kondičné hodiny ktoré mali trvat 60min trvali taky cca 30min. Ak žiak zruší hodinu míň než 24h dopredu musí platiť 800kč pokutu, ale ak to zruší instruktor nekolikrát, tak je to “prý v pohode”... a rôzne iné neprofesionálne prístupy... po druhé by som si určite vybrala inú autoškolu.
 • Autoškola Eliáš (okres Brno) : Na stránkách autoškoly slibují upravení hodin výuky teorie a jízd dle individuálních potřeb žáka. Pro mě tato možnost nebyla. Když jsem neměla možnost přijít na hodinu teorie, nebyla možnost to individuálně domluvit i přes to, že mi žádný ze stanovených termínu nevyhovoval kvůli výuce ve škole.
  Jízdy si každý žák zapisuje sám. To je výborná možnost.

  Během jízd jsem byla několikrát zmatená, co mám dělat. Instruktor mi dával nejasné požadavky, např.: Nejezděte tak blízko ke středové čáře. - po chvíli, co jsem upravila jízdu - Nejezděte tak blízko ke kraji silnice, jsou tam kanály. - po chvíli, co jsem upravila jízdu - Snad jsem vám řekl, že máte jezdit u kraje!

  Na předposlední jízdě před zkouškou mi instruktor oznámil, že já v žádném případě nemám šanci autoškolu udělat. Řidičský průkaz jsem získala ještě ten týden na první zkoušce.

  Musím ale konstatovat, že na zkoušku jsem se cítila jak z teoretického, tak z praktického hlediska připravená. Jenom jsem byla pod velkým stresem, kvůli zážitkům s instruktorem, který mě několikrát rozplakal. Ale po těchto zážitcích byla zkoušková jízda jedna z nejpříjemnějších, co jsem měla.
 • Autoškola Štajner (okres Beroun) : Pan Štajner byl velmi milý a přátelský.Měl ke mně výborný přístup a vždy vše dokázal ochotně vysvětlit.Myslím si že nebýt jeho tak ani svůj ŘP nemám.Panu učiteli patří moje veliké díky za to všechno co mě naučil.
 • Autoškola Petr Němec (okres Cheb) : Pristup i vyuka v perfektnim stavu. A pristup ucitele vynikajici,dekuji za tuto autoskolu,vrele doporucuji
 • Autoškola Skála (okres Olomouc) : Byl jsem spokojen.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Autoškola Nobe předčila mé očekávání. I když to zní, jako klišé, je tomu opravdu tak. Měla jsem z jízd docela strach, ale díky panu Kovalčíkovi a přístupu celé autoškoly vše dobře dopadlo :) Díky!

  Veronika
 • Autoškola Vlasta Tichá (okres Ostrava) : Tuto autoškolu mohu jen doporučit.
  Výuka a jízdy porběhly bez problému s velmi příjemnými a milými instruktory.

  Při písemných testech a jízdní zkoušce a nebyl sebemenší problém.

  Upřímně nechápu tyhle negativní až nenávistné recenze. Neschopnost a nadutost některých jedinců se neslučuje s kvalitou autoškoly.
 • Autoškola Nobe Opava (okres Opava) : Celkově vše v pořádku, jeden učitel po celou dobu výuky. Uměl vše vysvětlit a naučit.
 • Autoškola Miroslav Polidar (okres Kladno) : Tuto autoškolu jsem si našel na internetu a vřele ji doporučuji všem! Jezdil jsem s panem Polidarem mladším a jako instruktor je trpělivý a velmi příjemný. Dokonale mě připravil na závěrečnou zkoušku, kterou jsem udělal napoprvé, ale domácí priprava a vlastní iniciativa je nutností jako všude. Vždy se snažil přizpůsobit mým časovým možnostem i dostupností.Při jízdách jsem nebyl nervózní, pokecali jsme si a i zasmáli. V neposlední řadě je příjemná i cena výcviku, která na Kladně zatím nemá konkurenci. Automobil je moderní a udržovaný.
 • Autoškola Libor Karel (okres Rakovník) : Celkový přístup pana učitele byl na jedničku, pokaždé vše v klidu vysvětlil a dokonce jsme se i někdy zasmáli.
  Mohu jen doporučit, cena, přístup, auto vše OK. :) Terka Káťa
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY