Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Velice spokojená, i když na jízdy byla delší čekací doba, ale jinak super. Nemohou za to zaměstnanci autoškoly, bohužel nějaký virus.. takže pokud bude delší čekací doba, nezoufejte, nikde to neni lepší.
 • Autoškola Rozehnal (okres Frýdek-Místek) : Celkově nedoporučuji to... delal jsem A1 a učitele to co uměli je řvaní na své žáky, i když je například špatně slyšeli, žáci špatně zajeli nebo neudělali téměř žádnou chybu... Na autoškolu s autem možná to může být fajn, ale na motorku A1 určitě nedoporučuji..
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Autoškola je neskutečné kvalitní. Vozy jsou sice starší, ale pro žáky to úplně stačí. Instruktoři jsou velice pozorní, ptají se a snaží se vám co nejvíce pomoct, aby jste úspěšně prošli zkouškami. Co se týče ceny, tak ta je lehce vyšší, ale za tu zkušenost to stálo. V rámci celého výcviku jsem neměl jediný problém.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Naprostá spokojenost, mohu doporučit.
 • Autoškola Lukáš Stejskal (okres Liberec) : Pan Stejskal je dle mého psychicky nemocný člověk, který by rozhodně neměl pracovat s lidmi..natož něco někoho učit..
  Nebyly jízdy, kdy by nekřičel, nerozčiloval se..několikrát nadával po telefon své paní a tak dále..
  Parkovali jsme všehovšudy jen dvakrát, jelikož na to neměl nervy.
  Po cvičných jízdách jsem vždy dorazila domů vyloženě vydeptaná a nejednou s brekem.
  Jízdy (koncové zkoušky) jsem u něj absolvovala pětkrát! Přičemž mi to vždy zastavil on - nikdy ne zkoušící instruktor.
  Dvakrát z těchto pokusů jsem si za to mohla sama. Poté jsem přestupovala do jiné autoškoly.
  Při přestupu jinam se mi ještě vysmál do očí s větou : ...a to chcete odejít? Vždyť jste u mě nechala tolik peněz... Několikrát jsem si totiž dokupovala další jízdy.
  Velice nedoporučuji.
  Vše toto se odehrálo v roce 2017. Nyní je to dle mých informací stále stejné.
  Po dlouhé době jsem se k řidičáku vrátila a vše úspěšně a V KLIDU uspěla u paní Soprové (Jablonec).
 • Autoškola Soprová (okres Jablonec nad Nisou) : Jana Soprová je skvělý člověk. Je hodná, milá, klidná a velice trpělivá.
  Sama jsem byla již ve třech autoškolách.. Opravdu naučí, její auto se řídí skoro samo :)
  Velice doporučuji! :)
  Vozový park nevím co má být a zázemí autoškoly také ne :)
 • Autoškola Tauchman (okres Mělník) : Autoškolu nedoporučuji. Pokud Vás láká nízká cena, opravdu se vyplatí připlatit a vybrat autoškolu, která má lepší přístup a hlavně čas, který Vám věnují. Pan Tauchman nemá profesionální přístup k žákům. Hned první hodinu Vás hodí do provozu a vy to patláte, jelikož nevíte co přesně dělat.- sice dostáváte instrukce, přes interkom, ale není to úplně ideální začátek. Pan Taucham není trpělivý učitel, uslyšíte urážející, shazující, ponižující poznámky. Když pan Tauchman nemá svůj den. buďte si jisti, že to poznáte. Jezdíte 1,5hodiny, do papíru jsou však zapsány rovnou hodiny 2. Žádná teorie, žádné učení mimo motorku. Nejlepším řešením je přestup tam, kde o Vás mají zájem a rádi Vám vše v klidu vysvětlí a neutrhnou Vám hlavu za chyby, které dělá při autoškole každý.
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : V autoškole Drive Vršovice jsem udělala řidičák napoprvé. Dohlíží, aby se každý připravoval na testy průběžně. Nekřičí a nenadávají, ale jako přátelsky působící autorita vyžadují disciplínu. S paní Marcelou Krejzovou jsem se za volantem cítila bezpečně a navíc jsem si pokaždé odnesla kus její dobré nálady. Děkuji za všechno :-D
 • Autoškola Smolka (okres Opava): Vazeni žáci. Situace se od koronaviru stabilizovala. Do koncs roku se prihlasky postupne vyridi a predpokladam ze do mesice zase budeme s prihlaskami tak akorat. Problem Opavy je ale nedostatek komisaru coz vam potvrdí vsichni kdo v autoskolstvi pracuji..Cekame na terminy zkoušek, jelikoz nam mnohdy nestaci řádne, ktere máme pevne stanovene. O terminy opravnych zkousek se musime tvrde prosit. Zatim vse funguje na hrane spokojenosti. Bohužel čekací doba na zahajeni kurzu byla ted delsi nicmene uz to bude jen lepsi. Dekuji vssm za trpelivost, schovivavost protoze tento tok je opravdu narocny pro vsechny. Snad opet nedojde k nejakemu omezení a my opet najedeme do normalnich koleji. Jeste jednou dekuji vsem. Dan
 • Autoškola Dvořák (okres Praha 9) : Velice nedoporučuji!!! Klamavá reklama na autě. Láká na cenu, poté nestíhá a celkový průběh autoškoly 5-10mesicu a poté vám oznámí že vám to propadlo. Bere každého a pak nestíhá, jde mu pouze o peníze a ne o to aby jste dostali řidičsky průkaz. A o jeho výuce raději snad pomlcet, stále jezdí pouze v okruhu Hloubětín, radit vás nechá pouze do třetího stupně, parkování s vámi zkusí možná tak jednou ani to možná ne. Pokud se chcete naučit řídit u něj to určitě nebude. Nechá dělat zkoušky i po pěti jízdách., Papíry falšuje! Vozový park z minulého století. Láká na pandu která také není žádný zázrak a poté se vymlouvat že má poruchu a jezdi se dacii kde není posilovač, auto v havarijním stavu, po zemi cestují koberečky a když ho upozornite"pošle vás do háje". Rozhodně nedoporučuji. Jen otázka času kdymu někdo rozbije tlamu. Divím se že mu to vše ještě prochází a nepřišlo na něj ještě nějaké udání.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Do této autoškoly jsem se přihlásil v červenci. Bylo mi řečeno, že první volný termín bude v září a na ten se můžou přihlásit. Vyplnil jsem všechny papíry potřebné k přihlášení(přihláška, zdravotní potvrzení), naskenoval je a domluvil se, že originály přinesu k první schůzce. Řekli mi, že mi dají vědět, kdy mám přijít.
  Dnes 21.9. jsem tam volal, kdy dostanu info a oni mi řekli, že teprve učí lidi z dubna a že pro mě nemají volné místo.
  Takové jednání se mi nelíbí. Naštěstí si můžu klidně vybrat konkurenci, kteří s klientem komunikují.
  Po této zkušenosti tuto autoškolu nedoporučuji z těchto důvodů:
  Špatná komunikace, často se nejde vůbec dovolat.
  Elekronickou cestou s nimi nejde nic vyřídit.
  Evidentně jim chybí lidi, takže nejsou schopni dodržet termíny.
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Minulý týden jsem měl závěrečné zkoušky z testů a jízd. Na jízdy jsem měl přímo pana hardyna a byl jsem velice spokojený připravil mě na jízdy na 100% a proto jsem se nebál a neměl žádný problém u zkoušky ( parkování, prednosti, plynulá jízda )

  + skvělý přístup
  + připravení na zkoušky na 100%

  Doporučuju
 • Autoškola Zdeněk Halata (okres Frýdek-Místek) : Autoškolu Zdeněk Halata bohužel hodnotím velmi negativně. Před rokem mi byla doporučena jako velmi dobrá pro přípravu na zkoušky pro řidičské oprávnění sk.A, ale já mám jinou zkušenost. Až po roce, kdy jsem dělala zkoušky, jsem si uvědomila, že v této autoškole mě ničemu nenaučili....řídit jsem moto uměla jen z toho důvodu, že jsem si platila ještě jeden soukromý kurz. 90% hodin jsem projezdila ve městě a na cvičišti pouze 2, což je velmi málo. K tomu vozový park pro přípravu na zkoušky je velmi nevyhovující. Celou dobu mých jízd nefungovala kontrolka neutrál.... pro začátečníka je to velmi důležité. Přístup p.Halaty mladšího byl sice milý, ale nedošlo k žádnému vysvětlení, učení, snaze pomoci zvládnout závěrečné zkoušky. Ty taky neklaply. Chtěla jsem se na další připravovat, ale byla jsem odmítnuta s tím, že stačí pár dnů před novým termínem, že není prostor se vše znovu učit. Toto vedlo k mému odchodu k jiné autoškole. (V nové, ve FM, jsem zkoušky po týdnu tvrdé přípravy zvládla napoprvé). Doporučuji všem, co hledáte vhodnou autoškolu, kouknout na vozový park a hodnocení jiných žáků, klientů. Já to bohužel udělala pozdě.
 • Autoškola Jiskra (okres Frýdek-Místek) : Autoškolu Jiskra jsem kontaktovala po nezdařené zkoušce na motocykl A u autoškoly ve Frýdlantě nad Ostravicí. Pan Tomáš Hrozek mi i přes jeho vytížení dal možnost začít spolupracovat. Díky jeho přístupu, snaze, ochotě a pozitivního jednání jsem závěrečné zkoušky zvládla na poprvé. Autoškolu vřele doporučuji.
 • Autoškola Tauchman (okres Mělník) : Doporučil jsem tuto autoškolu sve přítelkyni po třech jízdách na motorce chodila do autoškoly ve stresu a strachu, musel se udělat přestup na jinou autoškolu. Agresivita a ponižování usoudili jsme že je asi nejakej mindrak nebo zasednudi na holky hodně mě to zamrzelo ale autoškolu nedoporučuji!
  I ta jedna hvězda je moc
 • Autoškola Ing. Milan Kubis (okres Brno) : Jsem velice spokojena, ochota,, flexibilita, ,profesionalita každým coulem. vřele tuto autoškolu doporučuji. Zkoušky jsem zvládla na poprvé :)

 • Autoškola Salva (okres Domažlice) : Dnes jsem dokončila kondiční jízdy (15x 45min). Před začátkem první jízdy jsem měla obrovský strach (nejezdila jsem cca 10 let). Pan Salva je super! Ujistil mě, že to půjde! No a měl pravdu! Na každou další jízdu jsem se těšila, projela jsem centrum Domažlic křížem krážem a parkovala jsem. A myslím, že jsem vše zvládla, jsem si mnohem jistější a do auta se těším! Takže moc děkuji!
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Dobrý den zatím nejsem úplně spokojený zaplatil jsem celkem velkou částku za rychlokurz a nepřišel jsem na jeden termín jelikož všechny jiné termíny byli na odpoledne a ten jeden na který jsem nepřišel byl ráno, a já si toho nevšimnul takže z autoškoly byli na mě protivní a další termín mi ani nedali ze až bude nějaký volný tak jsem zvědav celkově výuka probíhá rychle mají to dobře sebrané ale učitele teorie jsou většinou brigádníci jsou nepříjemni a moc vás nenauči zatím jsme jen dostávali testy během teorie a dívali se na 20 let stars videa o provozu tak nevím kde je chyba jo vlastně jsme si ještě vykládali o těch chybách co jsme měli v testech ale to je tak vše a jiné autoskole co jsem dělal na motorku jsem měl výborného učitele který byl vtipný a snažil se nás něco naučit, v Nobe to dělají tak aby jste to měli odchozeno ne aby jste se naučili ale to je asi chyba zrovna daného učitele teorie
 • Autoškola Ing. Milan Kubis (okres Brno) : Pane inženýre Kubisi, sleduji tyto stránky pravidelně už přes rok, co mi odešla z Vaší autoškoly dcerka. Nepište si sám recenze na obhajoby, nebo nenavádějte ostatní ať Vám zde píšou něco na krytí.
  Teorie jste nedělal ani před rokem a to Covid nebyl. Důkladně jsem prostudoval celý zákon čislo 247/2000 a rád Vás z něho poučím.
  Není to o videích a sezení u televize v rouškách jak píšete. Teoretická příprava má probíhat formou tzv. konzultací, kde máte svým klientům dovysvětlit co v samostudiu nechápou, případně doučit mezery a to v rozsahu min. 11 vyučovacích hodin.
  Praktická údržba vozidla má probíhat 2 x 45 minut samostatně a né ji jen fušerácky vypsat.
  Dodnes mám ofocenou kartičku dcery.
  Lidé jako Vy by vůbec neměli autoškolu provozovat.
  O tom, že dcera nebyla na 1. hodině na trenažeru ani autocvičišti ani nemluvim, nejspíš ani nevíte, že to zákon přímo nařizuje.
  Nemůžem se pak divit takové úmrtnosti a agresivitě řidičů do 25 let.
  Je mi z toho všeho zle
  vloženo: 17. září 2020
  vložil: otec M.J., emailová adresa
  ----------------
  :) To jsem se zase jednou pobavil nad tímto blábolem :)
  Předem upozorňuji, že mě pán inženýr nijak nenaváděl, jak píšete :)
  Máte taky prostudované prováděcí předpisy k 247/2000 v jejich posledních novelách? :) Kde se jasně píše, že "konzultace" můžou být prováděny i pomocí moderních technologiích, třeba i on-line ? Konzultace můžou být vedeny např. i zákazníka doma, nebo s notebookem v zahradní kavárně, nebo ve vozidlech, kde instruktor s letitou praxí vysvětlí v PRAXI nejlépe složitou dopravní situaci a že jich je počas jízd!!! To Vám nikdy žádné teoretické vysedávání na učebně nikdy nenahradí a platí to nejen v autoškolách. Nebo si snad myslíte, že instruktor ve vozidle mlčí a nic "nekonzultuje" nevysvětluje?!?
  Za další nedovedu si představit žádnou autoškolu, která by první hodinu jízdy nevzala úplného začátečníka mimo komunikace na cvičák a podobně a nevysvětlila mu úplný základy řízení a vzala ho rovnou do silného provozu :) Tomu snad nemůžete ani věřit. Jestli Vám, tak trochu dcerunka nelže.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Jelikož žiji dlouhodobě v SRN, kde skupina B vyjde po přepočtu na 70.000,- Kč, tak volba byla jasná :) Autoškola mě vyšla vždy maximálně vstříc i při mém částem dojíždění do Ostravy o víkendech.
  Byl jsem maximálně spokojený a na věčné uplakànky, kteří jsou i Německu se z vysoka vyse...:-)
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY