Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Stella (okres Kroměříž) : Autoškolu hodnotím velmi kladně. Ochotná, trpělivá milá a hodná paní učitelka, která naučí a dovede k úspěšné závěrečné zkoušce. Má velice výborný přístup k lidem a umí velice dobře naučit. Vždy vyhověla s časem a byla s ní moc dobrá komunikace a domluva. Za mě, můžu doporučit. Jinou autoškolu, bych si nevybrala a neměnila svůj výběr. Za mě, jí patří velké díky.
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Ahoj všem tuto autoškolu bych všem jen a jen doporučila byla jsem sní velice spokojena a to jak s panem Hodačem tak i s panem Holanem jsem moc ráda že jsem byla u této autoškoly .. všem doporučuji ... Kristyna
 • Autoškola Trio (okres Praha 8) : Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
  Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
  Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat....
 • Autoškola Mariánek (okres Olomouc) : Skvělý přístup k žákům, na všem se dá domluvit, příjemný pan instruktor ( pan Klimek) a v neposlední řadě příprava ke zkouškám výborná. Zvládla jsem to i já na první pokus.
  Svobodová Soňa
 • Autoškola Trio (okres Praha 8) : Túto autoškolu neodporúčam. Vidím, že zmizli aj nové recenzie, ktoré mali rovnaký názor ako ja.
  Môj inštruktor neraz po mne kričal (aj keď som mu povedala, nech to nerobí) a bol vyslovene nepríjemný. Za volantom som sa necítila s ním dobre a po prestupe na inú autoškolu som zistila, že ma naučil len veľmi málo.
  Test som urobila na prvýkrát (ale to vďaka mne a mojej príprave), prvú jazdu už nie. Druhú skúšobnú jazdu som urobila hneď už u inej autoškoly.
  Čudujem sa popravde, že táto autoškola stále funguje. Určite vám za tie peniaze nestojí a oplatí sa pridať o hlúpych 2 000 - 3 000 na viac, ktoré by ste možno aj tak dali za pár kondičných jázd tu, keďže býva problém s plánovaním skúšky blízko k vašej poslednej jazde a kondičná jazda tu vychádza na 1100,-/90minút.
  URČITE NIE a NIKDY VIAC. Z prístupu celej autoškoly cítiť iba to, ako ide po peniazoch a to, či vás niečo naučí, ju naozaj nezaujíma.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Vybrať si túto autoškolu sa naozaj oplatí :) Na vlastnú kožu som sa presvedčila, že všetky kladné recenzie podo mnou neklamali.
  Prestupovala som z autoškoly Trio (ktorú neodporúčam, a kde sa mi podarilo urobiť test, ale jazdu už nie). Mala som v autoškole P+R pár kondičných jázd a do autoškoly sa tešila. Veľká vďaka patrí Liborovi Pištěkovi (!), s ním boli jazdy jedna veľká paráda a doteraz (po 2 mesiacoch už reálneho jazdenia), si často naňho spomeniem.
  Jazdenie v tejto autoškole a príprava na skúškovu jazdu nie je žiaden stres, nikto na vás nekričí - naopak je to odľahčujúce a príjemné, a mnohokrát bola za volantom aj sranda. Za mňa 1000/10 :) ! Ďakujem.
 • Autoškola Stella (okres Kroměříž) : Autoškolu hodnotím velmi kladně. Ochotná, trpělivá milá a hodná paní učitelka, která naučí a dovede k úspěšné závěrečné zkoušce. Má velice výborný přístup k lidem a umí velice dobře naučit. Vždy vyhověla s časem a byla s ní moc dobrá komunikace a domluva. Za mě, můžu doporučit. Jinou autoškolu, bych si nevybrala a neměnila svůj výběr. Za mě, jí patří velké díky.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Poctivost. Přísnost. Vstřícnost. Toto jsou 3 slova která mě automaticky napadnou když se řekne AŠ Smolka.
  Ačkoliv hodiny teorie nebyly nejkratší, byly v podání pana Smolky zábavné a vždy jsem si z nich něco odnesl.
  Pan Smolka na mě byl při jízdách přísný, ale jsem za to velmi vděčný, protože bez toho bych teď nepsal tuto recenzi jako absolvent, a necítil se na silnici bezpečně.
  Tuto autoškolu mohu jen chválit.
  Děkuji panu a paní Smolkovým. Autoškolu navštívím do budoucna znovu.
 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : Autoškolu pana Mazala mohu jen doporučit.Pan instruktor je velký kliďas,velmi přátelsky a během jízd se baví,aby člověk nebyl tolik nervózní.
  Dobrá domluva na jízdy,vždy mi vyšel vstříc.Když jsem něco neuměl tak jsme se více tomu věnovali a vše mi pořádně vysvětlil.Dají se dokoupit kondiční jízdy a ty jsem vždy před zkouškami dokoupil.
  Za mě spokojenost a můžu jen doporučit.
  Bohumil
 • Autoškola Šrejbr (okres Litoměřice) : První schůzka s panem Eichlerem v 16:30, přesun na cvičnou plochu, 20 minut vysvětlení základních pravidel ohledně provozu vozidla a pak už začíná těžko uvěřitelné jednání. Po dvou rozjezdech dcery pan " ŠKOLITEL " prohlásil ať si dcera najde jinou autoškolu, že by jí to stálo 20 tisíc za kondiční jízdy navíc. Další cenná rada byla aby si udělala autoškolu na automat, když mají rodiče auto s automatem, pak se zeptal, jestli už někdy řídila, tak odpověděla, že jezdila na letišti dodávkou s naftovým motorem, následovala další užitečná rada, ať si najde autoškolu, kde mají auta s naftovým motorem. Toto se skutečně odehrálo, navštívil jsem proto kancelář autoškoly, kde jsem celý zážitek popsal a po telefonátu s panem Eichlerem mi to potvrdili a ještě mi doporučili, kde je lepší autoškola. Pro mě naprosto nepochopitelné jednání. Podotýkám, že za 30 minut včetně přesunů na cvičiště a odvozu dcery domů, což bylo asi jediné pozitivní byl výcvik ukončen. Tuto autoškolu doporučuji pokud chcete zažít to co jste ještě nikdy nezažili. Nuvěřitelné a nepochopitelné jednání.
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Dělala jsem Autoškolu Profi a jsem maximálně spokojená. Přístup učitelů byl suprový, pan učitel Ščigel byl hodně trpělivý, když jsem něco nechápala vysvětlil mi to. Doporučuji tuhle autoškolu.
 • Autoškola Zebra (okres Svitavy) : Instruktor je klidný, vstřícný, profesionální a přátelský. Všechno vám v klidu vysvětlí, pomůže vám a poradí. Součástí autoškoly je i cesta do Hradce Králové, jízda po městě a vyzkoušení víceproudých silnic a světelných křižovatek které právě Hradec nabízí. Díky tomu se nemusíte bát že až po řidičáku pojedete do velkého města, že byste byli zcela zmatení.
  Už je to nějakou dobu co jsem v autoškole řidičák dokončil ale s instruktorem Romanem Drahošem se bavíme dodnes, a podotýkám že hodnocení nepíšu ze známosti, protože jsem pana instruktora viděl v autoškole poprvé v životě, naopak právě díky příjemným chvílím které jsem strávil za volantem jeho autoškolního auta se dodnes bavíme.
  Autoškolu mohu doporučit všemi deseti.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Tak za všechno muže p.Hajek ,který mi doporučil tuhle super autoškolu .Nebylo to vůbec jednoduche a musím se přiznat,že jsem chodila i s pláčem domů ,že to ukončím.Ale s krásným přístupem a velkou ochotom,jsem to dala a už patřím mezi Vás .Moc moc děkuji Dane a tvé skvělé manželce Šárce ,jste proste top AUTOŠKOLA ,třeba se ještě vrátím.Pa Kača
 • Autoškola Herc (okres Třebíč) : Prostě nejlepší autoškola v okolí.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Autoškolu bych určitě doporučila. Přístup zaměstnanců je vstřícný a příjemný. Jízdy i teorie vás skvěle naučí.
 • Autoškola Neumann (okres Trutnov) : Mohu jen doporučit, byla jsem velmi mile překvapená, milý přístup, moc hezky vše vysvětlené a moderní výuka, připravení na závěrečné zkoušky na 100% byla jsem velmi spokojená
 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : Jedna z nejlepších autoškol co znám běs stresu vše v klidu vše visvetly naučí a pomůže doporucuju všem
 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : Jedna z nejlepších autoškol co znám běs stresu vše v klidu vše visvetly naučí a pomůže doporucuju všem
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Vstřícnost, ochota, přátelský a výborný přístup.
  Stále obnovovaný vozový park, bezkonkurenční autoškola
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Neskutečně skvělá autoškola. Skvělý přístup, flexibilita,…
  Nejen skvělý výklad teorií pane Smolkou, díky jehož historkám si člověk hodně zapamatoval, ale mé velké díky patří panu Budinovi. Skvělý člověk, neskutečně trpělivý, se vším pomohl a na vše odpověděl, vše do detailu vysvětlil a de facto i naučil. Díky němu mám zkoušku napoprvé.
  Rozhodně mohu jen a jen doporučit.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY