Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Tuto autoškolu jsem si vybral hlavně kvůli ceně, to nebudu lhát. Ale už po prvních hodinách teorie jsem věděl že jsem si vybral sakra dobře. Moje první zkušenosti jsem hned zkonzultoval s kamarádama co už tuto zkušenost měli za sebou a děkoval jsem bohu že jsem narazil zrovna na autoškolu Hardyn. Možná se vám ude zdát že na vás moc tlačí nebo jejich nároky jsou přehnané ale nebýt toho nikdy bych neodcházel od zkoušky s úsměvem. Na vše vás dokonale připraví a to hlavně před zkouškou kde mi i dodali onu jistotu že bych to snad mohl udělat. Pro lenochy mam jenom radu... nedá se to obejít jak písemky ve škole takže se na to nevykašlete. Jsem velmi rád že jsem si vybral tuto autoškolu a s klidným srdcem doporučuji všem.
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Autoškolu jsem si vybrala diky pozitivnim recenzim.A dobře jsem udelala.Instruktorka pani Andrea je uzasna.Z profesionalniho i lidskeho hlediska.Celej kurz se mi plne venovala,vse pečlive vysvetlila,nikdy se nestalo ze by byla neprijemna.I kdyz jsem zkoušky neudelala napoprve-diky vlastni zbrklosti a nesoustredeni se,Andrea si našla čas a absolvovala se mnou dalši jizdy kde se mi snažila ješte jednou všechny situace vysvetlit,co se ji nakonec povedlo a řidičak mam.Za mne nejlepši autoškola na Kladne.Ivana
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Na tuto autoškolu jsem se přihlásil přes školu. Byl jsem velice spokojen. Skvělý přístup k žákům. Tuto autoškolu mohu vřele dopuručit! :)
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Autoškolu jsem dělal od školy a byl jsem velmi spokojen. Skvělý přístup k žákům, profesionální úroveň učitelů a se vším vám dokáží poradit. Rozhodně doporučuji!:)
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Nejlepší autoškola. Doporučuji.
 • Autoškola Pavla Vítovcová (okres České Budějovice) : Nespolehlivá autoškola. 3x mi špatně vyplnila papíry u zkoušek - na všechny skopiny, co jsem dělal. Arogantní syn
  ------------------------
  Tuto službu jste si připlácel, jako i přistavení vozidla k Vaši zkoušce a samotnou zkouškovou jízdu ???
 • JM autoškola (okres Brno-venkov) : Byla jsem donucena okolnostmi udělat si na mateřské a při částečném úvazku řidičák, proto jsem vybírala opravdu pečlivě a obvolala několik autoškol. Na tuto autoškolu jsem dostala doporučení a sama mohu jen doporučit.

  Hodiny teorie opravdu přínosné s možností určit si, na co se chce člověk zaměřit. Obzvláště oceňuji perfektní procvičení křižovatek.

  Sekretářka vyhrazena čistě pro plánování jízd považuji taky za velké plus s mými velmi omezenými časovými možnostmi.

  Největší díky směřuje panu Malíkovi, který mě nejen naučil výborně řídit, ale naučil mě hlavně všímat si veškerého dění kolem a včas předvídat možný problém. Ke konci výcviku mi pak už často automaticky šla noha k brzdě nebo ruka k řadící páce, protože jsem vnímala vše okolo a s naprostou přirozeností reagovala. Z panické hrůzy z řízení se stala radost a hlavně klid na duši, že vím, co dělám a proč to dělám. Motto této autoškoly je: "Neděláme řidičáky ale řidiče.". Plně s tím souhlasím.

  Kapitola sama pro sebe je nesmyslná buzerace komisařů v Brně. Mně se pan Foltynek snažil opravdu intenzivně vyhodit, dokonce si po mém podélném zaparkování vystoupil z auta, aby to zkontroloval a velmi nešťastně musel uznat, že parkuju správně.

  Takže pokud se chcete naučit řídit OPRAVDU dobře, zvolte tuto autoškolu.

  Ještě jednou moc děkuji a doporučuji.
 • Autoškola Oldřich Pater (okres Ostrava) : MÁ CESTA K ZÍSKÁNÍ ŘIDIČSKÉHO PRŮKAZU nebyla krátká ani jednoduchá pro mě ani pro autoškolu Olda. Ve svých 57 letech jsem získala svůj první řidič. průkaz sk B – na automat.
  Opravdu bez poctivé přípravy na mé straně a trpělivého, nadstandartního, přátelského a perfektního přístupu učitelů – ( p. Dolenka, Bregina, Praise, Trubače, Juřici), trpělivosti, empatie a porozumění pí Lenky Páterové a zejména jejího manžela – majitele autoškoly p. Oldřicha Pátera – nadšence pro tuto práci - bych svého cíle asi nedosáhla.
  Autoškolu jsem dělala 2x – ano, nestydím se to nahlas přiznat. Naopak, tím jsem se stále zdokonalovala jako řidička. Že první autoškola nevyšla - (teor. zkouška na poprvé, praktická zkouška - 8x v Hlučíně), to mě však neodradilo i když mě to mrzelo – hlavně ty penízky za zkoušky, ale stále jsem věřila, že jednou to přijde a tak jsem v píli neustávala. Časem jsem pochopila, že na zkouškách nejde o zkoušení typu (vyjde – nevyjde), ale že je cesta k úspěchu na praktické zkoušce tkví v tom – být na ni velmi dobře připravená.
  Mé poznání: jděte na zkoušku až ve fázi, kdy víte, že znáte…. . Pak je to jen otázka času… a psychické vyrovnanosti žáka… Využívala jsem při přípravě hodně i videa natočené p. Páterem.
  Takže - móooooc, opravdu moc jsem vděčná této autoškole – jejímu vedení a jejím učitelům za přístup ke mně a za jejich poctivou výuku. Vždy zde existovala vůle najít pro mě optimální řešení i podporu.
  ZA PÁR LET URČITĚ SVĚŘÍM SVÉHO SYNA těmto skvělým profesionálům. Jinde bych prostě už nešla!

  K pánům inspektorům v Hlučíně – oba dva jak p. Bílý, tak p. Matýsek jsou opravdu spravedliví, skvělí a vězte, že Vás budou chránit před Vámi samotnými a nedopustí riziko, že byste šli do provozu nepřipraveni. Je jen na vás, kdy budete schopni jít do provozu…
  Takže si jich za jejich neoblomnost a mnohdy psychicky těžkou práci opravdu vážím. Svou práci dělají opravdu poctivě … a hlavně zodpovědně k žákům i ostatním účastníkům silničního provozu!
  Nikdy jsem neměla pocit, že si vyhazov nezasloužím a taky musím říci, že jsem si svých chyb při zkoušce byla vědoma a prohry jsem přijímala vcelku poklidně. Vždy mě to posunulo o kousek dále.
  Doučila jsem to, co mi na zkoušce nešlo.
  .
  Slzy mi ukáply, až když jsem zkoušku udělala…. TAKŽE S OLDOU TO PŮJDE… na to pamatujte, když jsem i já to dala…..))))). MOJE DVĚ DOSPĚLÉ DCERY JSOU NYNÍ NA MÁMU HRDÉ, ŽE I PŘES TOLIK NEÚSPĚŠNÝCH POKUSŮ to nevzdala a DALA TO…))))))
  Manžel, ten se jen usmíval a bral to jako mou dražší dlouhodobou zábavu.
  Nezbývá mi zopakovat slovo …. DĚKUJI A DOPORUČUJI TUTO AUTOŠKOLU VŠEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ing. Pavlína Ranostajová


 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu Smolíček vřele doporučuji. Autoškolu mi doporučili kamarádi, kteří hodnotili přístup i výuku velmi kladně. A měli pravdu, jízdy i teorie byli vždy něčím zajímavé, dost naučily i zábava nechyběla. Oceňuji pozitivní přístup pana učitele, rady a hlavně velkou trpělivost. A tímto bych chtěla moc poděkovat za vzornou přípravu k závěrečným zkouškám. :)
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Nejlepší autoškola v Opavě, není si na co ztěžovat! :)
 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : V Autoškole pana Mazala si řidičský průkaz dělalo několik lidí v mém okolí a stejně jako oni i já ji vřele doporučuji. Na rozdíl od konkurence se studenty nezachází jako s bezduchými zdroji výdělku, ale přistupuje k nim velmi lidsky, což shledávám nedocenitelným. Nedočkal jsem se bezohledného nadiktování termínů jízd (což je prý jinde běžné), na každé lekci jsme se domlouvali tak, aby to co nejvíce vyhovovalo oběma stranám. Samotné hodiny probíhaly skutečně bez stresu a ačkoliv se to zdá k nevíře, často byly obohaceny i o jistou dávku humoru, takže na ně dodnes rád vzpomínám.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : K NOBE jsem se přihlásil především kvůli lokalitě a možnosti kurzu na míru, ale opravdu mě nenapadá nic co bych mohl vytknout. Já na časy v autoškole budu vzpomínat jen v dobrém.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : O této autoskole jsem dozvěděla od přítele, který byl nadmíru spokojený a já nemůžu jinak než souhlasit. Teoretické hodiny byly zábavné, pořad jsme se smáli a mnoho věci tak lehce zapamatovali. Největší hrůzu jsem měla z jízd, které však byly taky úžasné. Pan Budina byl klidný, trpělivý a velice hodný. Moc vám děkuji za skvělou přípravu a super strávený čas. Díky vám mě řízení baví a za volantem se citim jistě a v pohodě. Doporučuji vás všemi deseti všem co znám, kteří hledání autoškolu.
  Jste skvělí.
 • Autoškola Kukla (okres Praha 5) : Jsem osoba sluchově postižená a velmi ráda bych touto cestou poděkovala panu Zdenkovi Kuklovi za jeho slušnost, ohleduplnost a profesionalitu při mém absolvování kondičních jízd v autoškole. Všem vřelé doporučuji. Eva S.
 • Autoškola Hanes (okres Kladno) : Tuto autoškolu mohu všem jen a jen doporučit. Byla jsem s ní maximálně spokojená. Vyhovovalo mi, že výuka zahrnovala i hodiny teorie, díky kterým jsem se dozvěděla mnoho praktických informací, které jsem později mohla zúročit při jízdách.
  Co se týče samotných jízd, panovala během nich vždy velmi příjemná a přátelská atmosféra, která zmírňovala moji nervozitu. Při plánování jízd se mi zároveň vždy snažili maximálně vyjít vstříc.
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Děkuji panu učiteli panu Moravci za bezvadnou přípravu ke zkouškám. Zvádla jsem je na první pokus. Aneta
 • Autoškola Pospíšil (okres Olomouc) : Autoškolu Pospíšil mohu vřele doporučit. Úžasné chování jak ze strany pana Pospíšila, tak i ostatních instruktorů. Vždy vám vyjdou vstříc. Na všechny otázky věcně a v klidu odpoví.
  Moc si cením velice milého a přátelského přístupu. Ježdění s nimi mě moc bavilo. Výběrem této autoškoly jsem nemohla udělat lépe.
 • Autoškola Pavla Vítovcová (okres České Budějovice) : Nespolehlivá autoškola. 3x mi špatně vyplnila papíry u zkoušek - na všechny skopiny, co jsem dělal. Arogantní syn
 • Autoškola Ing. Šimek (okres Plzeň-město) : V době, kdy se akutně řeší kvalita autoškol v ČR, kde oproti ostatním státům jsou zde velice levné autoškoly, a to na úkor kvality, je tahle autoškola hotový zázrak. Lidem z této autoškoly totiž opravdu záleží, abyste byli dobrými řidiči. První dvě jízdy byly na cvičišti, dále už se jelo v provozu a ve městě. Dělal jsem od listopadu sk. B a jako instruktory jsem měl Petra Šimka s Vildou, a oba naprosto perfektní. Velice klidní, dokázali vysvětlit každou chybu a snažili se o to, abychom řídili dobře. Moc se mi na konci každé jízdy líbilo, že jsme dostali i zpětnou vazbu. Nikdy se nestalo, že by na nás zvýšili hlas, nebo že by byla jízda nějak výrazně zkrácená. Na to, že jsem se autoškoly děsil, jsem díky nim získal v řízení velikou důvěru, klid a cenné zkušenosti. Mohu vřele doporučit.
 • Autoškola Petr Kříž Flegel, s.r.o. (okres Praha 9) : Dobrý den všem, autoškolou mě provedl pan Smejkal, ochotný, dochvilný, spolehlivý a velice zkušený učitel s dlouholetou praxí v oboru. Výuka praktických jízd probíhala s pozitivní náladou a trpělivostí. Pan učitel mě důkladně připravil na nástrahy provozu, všechny druhy parkování, nájezd a též výjezd ze silnice pro motorová vozidla, rozjezd v kopci, atd. Za skvělou teoretickou přípravu vděčím panu Duškovi, který podrobně vysvětlil základy teorie a zdravovědy.
  Závěrečné testy i jízdy proběhly na první dobrou.
  Paní sekretářka mě taktéž potěšila vstřícným přístupem a ochotou se vším poradit.
  S autoškolou jsem byl spokojen a můžu vřele doporučit.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY