Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola SBS (okres Šumperk) : Dobrý den, kurz hodnotím velmi dobře. Pan Stejskal dokáže žáka zaujmout a danou látku dobře vysvětlit. Jízd jsem se velmi bála, jsem stresař ale s panem Richterem se jezdilo dobře, každou jízdu jsme probrali jinou dobravní situaci. Vše vysvětleno srozumitelně. Autoškolu SBS doporučuji.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Dobrý den,
  Ohledne řízení jsem byl amatér všech amatérů,ale díky autoskole nobe muzu říct,že jsem seznámen se vším,od jízd až po teorii.Ted jen dokončit zkoušky.
  Každopádně celkový přístup byl profesionální a vstřícný.
  Mohu doporučit.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Jsem už staršího data vydání a na autoškolu měl asi i nejvyšší čas. Ale, energie pana Smolky Vás nakazí. Výuka teorie - paráda, jízdy - velká pohoda, budete se na ně těšit. Díky tomu mi závěrečná zkouška uběhla ani nevím jak.
  Díky tobě Danku i paní Šárce.
  Petr
 • Autoškola Nobe Havířov (okres Karviná) : Dobry den,minuly tyden jsem uspesne dokoncil kurz autoskoly NOBE v Havirove,cena byla velmi prijatelna,a zvlaste pak bych ocenil pristup meho instruktora Romana Chmiela,ktery me velmi dobre pripravil na praktickou zkousku,celkove velka spokojenost a autoskolu doporucuji.S Hansel Havirov
 • Autoškola Petr Procházka (okres Brno-venkov) : Celkově v pohodě pán se kterým jízda není nudná, pobaví se s váma snaží se naučit vás, hold pokud jste jantar a má to s vámi složité tak mu nervy povolí což se nedivím když mu jednu a tu samou kravinu uděláte několikrát za sebou. dnes jsme odjeli poslední jízdu a mohu říct že pan Procházka má velmy pevné nervy, a naprosto chápu že mě asi dva krát za celou dobu plácnul po pravé ruce která zůstávala na řadicí páce když měla být na volantu nehednalo se o žádné drastické mlácení jen plácnutí pač bych jinak bych si to asi netapamatoval. Mohu říct že je to správny pán se kterým se dá dobře i pobavit. dobře mě naučil jak přične tak i hlavně podélné parkování. jen je škoda že nedělá i autoškolu na skupinu C pač do budoucna plánuji rozšíření a rád bych se vrátil k němu. Dobře a zřetelně upozornuje na situace které by jste třeba ani nečekali. na zkoušky si myslím že mě připravil více než dostatečně. ted už je to jen na mě jak obstojím u zkoušek.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškola Smolíček je nejlepší autoškola naučili mně všechno co jsem potřeboval a testy jsem zvládl na 1. pokus.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Všem doporučuji, tato autoškola je opravdu velmi dobrá, nejen vzhledem k výuce, naučení atd. podle mě hlavně záleží na učiteli. Pan Smolka je opravdu férový chlap, všechno Vám řekne narovinu a dokáže Vás skvěle připravit ke zkoušce. V autoškole jsem se toho hodně naučil, nejen o řizení atak, ale taky do života. Děkuji Autoškolo Smolíček.
 • Autoškola Viki (okres Brno) : Dobrý den,autoškolu Viki jednoznačně doporučuji.
  Nebudu se dlouze rozepisovat,stačí říct jen že se snaži naučit bez zbytečných nervú a bezesných nocí.
  Nová auto jsou příjemná změna
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Jsem ráda, že jsem absolvovala autoškolu právě zde. Skvělý přístup, překvapila mne rychlost jakou jsem se učila. Mohu jen doporučit. :)
 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : Udělání řidičáku jsem se vyhýbala jak čert kříži. Měla jsem velký strach i kvůli tomu, že jsem zažila celkem vážnou dopravní nehodu. Když už jsem se rozhýbala, byla mi doporučena autoškola Zdeňka Mazala a jsem za to hodně vděčná. Vše bylo opravdu bez stresu, pan Mazal byl vždy trpělivý a uměl se přizpůsobit jednotlivci. Jízdy se domlouvaly v danou situaci, jak to vyhovovalo oběma a snažil se mě připravit na všechny situace. Ještě jednou moc děkuji a vřele všem DOPORUČUJI!
 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : Udělání řidičáku jsem se vyhýbala jak čert kříži a měla jsem z toho velký strach, protože jsem zažila celkem vážnou nehodu. Když už jsem se rozhýbala, byla mi doporučena autoškola Zdeňka Mazala a jsem za to moc vděčná. Vše probíhalo opravdu bez stresu, vždy byl trpělivý a uměl se přizpůsobit jednotlivci. Jízdy se domlouvaly tak, jak to v tu danou situaci oběma vyhovovalo a snažil se mě připravit na všechny možné situace. Ještě jednou děkuji a vřele DOPORUČUJI všem!
  Lenka Kuběnová
 • Autoškola ZAPA (okres Ostrava) : Kurz jsem dělala v roce 2007, takže hodnotím s odstupem. Úroveň přípravy dost spoléhala na samostudium a v hodině bylo vždycky přezkoušeno a dovysvětleno. Mi to vyhovovalo, nikdy jsem neměla ráda, když mi někdo opakuje něco, co jsem už četla. Při praktické výuce byli trpěliví a nikdy po mě nekřičeli. Zkoušky jsem udělala na poprvé a ani moji známí neměli problém. 12 let jezdím denně přes 60 km + nárazově trasy k 1000 km a bez nehody. Takže spokojenost a děkuji, že jste mě naučili řídit!
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : Celou autoškolu hodnotím velmi pozitivně. Autoškola vychází ve všem vstříc a není problém se na čemkoliv domluvit. Na lekcích, na jízdách, placení. Má dobré zázemí a učitele. Z lekcí jde poznat, že jim skutečně záleží na tom, abyste vše pochopili a bylo vám vše jasné.
 • Autoškola Vlasta Tichá (okres Ostrava) : Autoškolu Vlasty Tiché vřele doporučuji. Celý kurz probíhal naprosto bezproblémově, profesionální přístup učitelů, jak v autě i při výuce teorie. Cena kurzu odpovídá kvalitě, takže za mě určitě spokojenost.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Autoškolák mi vyšel vstříc s termíny jízdy, hezky to naplánoval před závěrečnou zkouškou, abych jezdila i těsně před ní. Jakoukoli otázku jsem měla v průběku jízdy, tak byla zodpovězena.
  Před závěrečnou zkouškou jsem si nebyla vůbec jistá, strašně jsem stresovala a bála se, ale autoškolák mi věřil a uklidnil, že to zvládnu. Obě zkoušky jsem udělala napoprvé.
  DOPORUČUJI!!!
 • Autoškola Nobe Praha (okres Praha 2) : Velmi neformální přístup k žákům (při teoretických hodinách i na jízdách), pokud Vám vyhovuje, budete se při výcviku cítit v pohodě.
 • Autoškola Nobe Praha (okres Praha 2) : Skvělá Autoškola . Vše bez chyby!
  Skvělý přístup a vysoká kvalita výuky . DOPORUČUJI ! 👌
 • Autoškola BAMI (okres Ostrava) : Zkoušky jsem zvládla napoprvé. Jsem velmi spokojena.
 • Autoškola Anna Krešlová (okres Liberec) : Jsem velmi rád, že jsem absolvoval kurz v této autoškole. Byl jsem na prvních dvou hodinách teorie s panem Hanušem,pak díky tomu že jsem je nestíhal, tak jsem se zákony a teorii učil jen z knihy, ale všem hodiny teorie s panem Hanušem doporučuji. Paní Krešlová je velmi hodná, milá a chová se k člověku lidsky a dokáže se vždy vcítit do jeho situace. Jako velký stresář jsem měl z kurzu trošku obavy, ale po první jízdě jsem věděl, že nemám mít z čeho strach. Za celý kurz jsem udělal pár chybiček, ale i při těchto situacích byla paní Krešlová stále v klidu a ani nezvyšovala hlas, což mě dost uklidňovalo. Na každou jízdu jsem se moc těšil, protože i když jsem se například špatně vyspal, tak mě paní Krešlová její pozitivní náladou povzbudila a vše bylo super. Připraví Vás k závěrečné zkoušce a i k tomu, aby jste byli v budoucnu dobrými řidiči. Doporučuji si pár týdnu před závěrečnou zkouškou zakoupit knihu Autoškola 2019, kde naleznete všechny potřebné věci k tomu, aby jste složili teoretickou závěrečnou zkoušku. Co se týče závěrečné jízdy, tak vás p.Krešlová na vše připraví, projede s Vámi každou část Liberce několikrát. Jsem moc rád za tuto zkušenost a všem doporučuji.
 • Autoškola Irena Hnátová (okres Plzeň-sever) : Stylová autoškola, až se mi z ní nechtělo odcházet. Nic víc už asi není třeba.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY