Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Hanes (okres Kladno) : Autoškolu Hanes sídlící Kladně doporučuji všem, kteří si chtějí udělat řidičský průkaz. Zde k Vám budou všichni přístupní a ohleduplní. Domluva po stránce telefonické i osobní je bez problémů. Autoškola Hanes mi byla doporučena mými kamarády, kteří si zde řidičské průkazy dělali a všichni zde byli maximálně spokojení a já se k nim moc ráda přidávám. Díky přístupu k lidem jsem sem velmi ráda chodila a to jak na teoretické hodiny tak i později na samotné jízdy, které musím především vyzdvihnout. Zde jsou velice milí instruktoři, se kterými se vážně nikdo nemusí bát jezdit a kteří vás připraví co nejlépe jak ke závěrečným zkouškám tak především do provozu v běžném životě. Při samotných jízdách v provozu stačí jen naslouchat rad a řídit se jimi, protože se nám všem opravdu později budou hodit. Mluvím z vlastních zkušeností, tato autoškola mi toho dala hodně a to jen v dobrém, nikdy na to nezapomenu. Byla to opravdu moc dobrá zkušenost a jsem ráda, že sem ji využila a řidičský průkaz jsem si zde udělala.
  Takže pokud kdokoli chcete nastoupit do autoškoly a nebo jen váháte kam, neváhejte, autoškola Hanes je pro každého z vás určitě to nejlepší řešení, za které se můžu sama zaručit. Věřte, že zde se o vás postarají a pečlivě vás připraví. Neváhejte a utíkejte se přihlásit ať už jste muž či žena v neurčitém věkovém rozmezí. Hodně štěstí. :)))
  K. V.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Skvělá autoškola a úžasný instruktor pan Smutný, mohu jen doporučit.
 • Autoškola Horázný (okres Praha 3) : Dnes jsem úspěšně absolvovala zkoušky, a to na první pokus :) Velké díky zlaté paní Hofmannové - bez ni bych to nikdy nedala! Je mi velice líto, že jsem s ní odjela jenom část kurzu - na začátku jsem měla jiného učitele a myslela jsem si, že se prostě řízení vzdám.

  Teď rozhodně nikoho nechci urazit, jelikož jak vím, tak už ten učitel v autoškole nepracuje, tím pádem nebudu tady zbytečně uvádět jméno, jen sdílím svoji zkušenost pro poučení ostatních - pokud nejste s učitelem spokojeni, rozhodně si zažádejte o jiného, jinak riskujete nejen neudělat zkoušky, ale i úplně ztratit chuť na řízení.
  Ten pan na mě byl na začátku docela milý, ale každá maličkost ho mohla rozčilit tak, že na mě řval ještě několik minut a vůbec nevysvětloval, co jsem udělala špatně a jak se to má dělat správně. Nikdy nekomentoval to, co se děje na silnici, pokud jsem se ptala, tak odpovídal jen "ptáte se dobře, ale pozdě". Několik jízd jsem absolvovala tak, že on hodinu a půl strávil na telefonu s kamarádem a jen ukazoval, kudy mám jet. A pořád po mě chtěl, abych jela rychleji "ať nezdržujeme provoz", ale pak se rozčiloval, že jsem se nestihla všimnout značky (a to říkám o mých prvních hodinách za volantem).

  Tady zdůrazním - je to moje chyba, že jsem to včas nenahlásila a nezažádala jsem o jiného učitele. Rozhodně za to nemůže autoškola!

  Pak naštěstí přišel lockdown a dlouho jsem nejezdila. A když to znovu povolili, tak mi zavolali z autoškoly, že mi dají jiného učitele. Paní Hofmannová mě opravdu zachránila! Vždy byla klidná, vysvětlovala všechno, co se v provozu děje, odjezdila jsem s ní menší část kurzu, ale za tu dobu mi dála neuvěřitelně moc znalostí. A hlavně jsem získala chuť na řízení, zbavila jsem se zbytečné paniky a stresu a získala jsem zdravou sebejistotu za volantem. Moc děkuji ještě jednou a přeji ji hodně úspěchu!

  Z autoškoly odcházím s příjemným pocitem a jsem velice vděčná každému, kdo mi na cestě za řidičákem pomáhal :)
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Super přístup, na všem jsme se vždycky dohodli. Moc slušnej pan učitel. Doporučuju.
 • Autoškola Kyjovský (okres Vyškov) : Pan Kyjovský se chová velmi povýšeně, autoškola musí být na prvním místě, jelikož je to v jeho očích nejdůležitější věc na světě. Jakmile je ve skupině žena, silně k ní přilíná, má sexuální narážky, je oplzlý. Postupně ho rozvážíte po místech, kam se mu hodí, když na ulici uvidí nějakou ženu, co zná, musíte zastavit, aby s ní polaškoval. Pro ženy v žádném případě nedoporučuji, je to na hraně sexuální obtěžování. Pro muže ok, pokud je pro vás snesitelný jeho paternalistický a nadřazený přístup, který je možná myslí dobře, ale úplně příjemný není. Co se však týče aut či řízení, je to samozřejmě profesionál.
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Tuto autoškolu mohu každému jen maximálně doporučit. Kéž by takových autoškol bylo u nás v České republice více. Po celou dobu jsem jezdil s panem Lukešem, opravdovým profesionálem, od pečlivé výuky, přes přátelský a férový přístup k lidem, až po rychlou a vstřícnou komunikaci. Na panu Lukešovi je prostě vidět, že Vás opravdu chce něco naučit a záleží mu na svých žácích. Nikdy s ničím nebyl problém. Pokud tedy hledáte kvalitní pražskou autoškolu, Autoškola Lukeš je skvělá volba.
 • Autoškola Koubovský (okres Plzeň-jih) : Autoškolu Koubovský vřele doporučuji. Hned na začátku jsem dostal velmi kvalitní učební materiály (dvě nové učebnice, CD, vytištěnou techniku) a velmi dobrý a důsledný byl přístup autoškoly po dobu celého kurzu. Možnost víceméně si zvolit učitele. Což je velmi profesionální a jinde nevídané je úžasná. Konkrétně pan Koubovský je velmi klidný učitel a soustředíte-li se na to co Vám při jízdě říká, pak nemáte problém při zkouškách ani s autobusem. Někdo zde zmiňoval jeho povahu flegmatika. K tomu řeknu jen to, že nejhorší učitelé jsou cholerici. Za flegmatika by jste měli zvláště u náročnějších skupin být rádi. Ale to psal evidentně nějaký chytrolín. Pokud nejste masochisté co mají rádi, když na ně někdo huláká, tak tohle je Pan Učitel. Kdybych mu autobusem málem nesundal tlustou větev ze stromu, tak by na mě za celý kurz vůbec nezvýšil hlas. Ale tak člověk zase musí umět uznat svoji chybu. Nicméně teď mám již dvanáct skupin a mnoho zkušeností z několika autoškol a to i tak špatných, že bylo nutné jednou kurz přerušit, protože kupříkladu Mída z Horaždovic byl podle mě naprostý "poš..". Histerie prostě do autoškoly nepatří. Oproti tomu Pan Koubovský patří jednoznačně k těm nejlepším se kterými jsem měl možnost pracovat. Stejně tak další učitel autoškoly Pan Šváb byl při zkouškách v rámci svých možností nápomocný a velmi profesionální a celá procedura včetně zkoušek ve Stodu..suprovej komisař atd, se dá bez nadsázky označit asi za nejlepší zkušenost ze všech. Tedy s vyjímkou pana Fornouse ze Sušice svého času. Třikrát sláva učiteli Fornousovi. Moje zkušenost s panem Koubovským je tedy vynikající. Na termín vždy dorazil přesně, ale i tak bych neřešil pokud by se někdy někdo trochu opozdil. Komu se to nestalo že? Hodnotím objektivně a to především přístup a celkový výsledek. Takže pro mě je a byla vždy nejdůležitější celková úroveň autoškoly a především s důrazem na klidné a slušné jednání, ale také kvalitní technika a poskytnuté pomůcky a za to dávám plný počet bodů. Samozřejmě v každé autoškole je třeba se především chovat slušně a lidsky a pak to funguje. Né všude to vždy stačí. Tady to ale prostě klapne. Kurz nikdo zbytečně neprotahuje a vše je účelné a smysluplné. Nejsem příbuzný, ani známý pana Koubovského. Nesnažím se ho za každou cenu propagovat. Je mi 39 let. Prostě jsem potřeboval větší kvalifikaci a kvůli nízké ceně kurzu se mi vyplatilo dojíždět až z Klatovského okresu. Moje recenze je zcela objektivní. S nikým se v životě moc nepářu, takže kdyby to nebylo tak supr, tak bych to sem klidně napsal. Ale bylo to fakt supr. A ta cena. Hlavně ta CENA. To ostatní pak už jen příjemně překvapilo.

 • Autoškola Dvoran (okres Frýdek-Místek) : Jsem naprosto spokojená s touto autoškolu. Ať už se jedná o osobitý přístup, kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, vždy se mi snažili maximálně vyhovět a pomoci. Jízdy byli super. Musím říct, že jsem se naučila jezdit nejen bezmyšlenkovitě a strojově, ale přemýšlet nad tím co dělám a proč to dělám. Hlavně díky kvalitním instruktorů, kteří vědí co dělají a proč to dělají. I když byli někdy tvrdší, tak občas je to potřeba. Přece jen na těch cestách nejsme sami. To si budu pamatovat celý život. Moc děkuji a na autoškolu pana Dvorana budu pět jen ódy na spokojenost. Čili vřele doporučuji.
 • Autoškola Nýdr (okres Hradec Králové) : Autoškolu Nýdr rozhodně doporučuji, a to hlavně ze dvou důvodů: Důklad kursu na bezpečnost a ohleduplnost na silnicích a přístup k žákům.
  Pan Nýdr je velice rozumný člověk a na všem se s ním dá domluvit. Na cesty chce vypustit skutečně poučené a důkladné řidiče.
 • Autoškola Dufek (okres Brno) : Přeji všem hezký den,
  i já bych zde rád sdělil svoje pocity a zážitky s autoškolou pana Dufka. Už ze začátku Vám můžu říct, že jsem byl spokojený. Plánování jízd bylo vždy bez problémů. Vždy jsme se s panem Dufkem dokázali mile domluvit a vždy když došlo k nějakému zvratu, kdy jedna nebo druhá strana nemohla, tak se v klidu přeplánovalo. Budoucí žáky bych však chtěl upozornit, aby jste si hlídali, kdy máte volat na jízdy ! Já jsem vždy volal přesně dle pokynů a neměl jsem tak žádný problém. A teď už k samotným jízdám. Většinu jízd jsem jezdil s panem Landaufem a s panem Strouhalem. Poslední čtyři jízdy před zkouškou jsem jel s panem Dufkem. Jsem plně rád, že jsem vystřídal všechny tři instruktory. Všichni jsou to naprostý profíci a milí lidé. Z každé jízdy jsem si vždy vzal nové a nové zkušenosti. Nejvíce mi asi sedl pan Landauf, který dokáže vše velmi precizně vysvětlit a snaží se plně předat vše co má i to, co nemusí. Velmi dobře se s ním povídalo i o jiných věcech a velmi mě s ním bavilo parkovat. Opravdu velmi precizní vysvětlení k parkování, ze kterého jsem měl velký strach a on mě vyvedl z omylu. S panem Strouhalem se jezdilo taky velmi dobře. Už od začátku, jak on rád říká "makat, makat" :-D, místy trošičku ostřejší, ale plně jsem vždy se vším souhlasil. Poslední jízdy jak už jsem zmínil, tak jsem měl s panem Dufkem, který je taky naprosto super člověk s charakterem. První jízdu s ním jsem byl velmi nervózní, zvykal jsem si na jiné auto, což nějakou tu chvilku prostě trvá. Dokázal i zakřičet, což mě párkrát velmi rozhodilo, každopádně vždy, když přišla hrubá chyba, tak se zastavilo auto a precizně, podotýkám v KLIDU vše vysvětlil. Jednoduše řečeno, když jste ho právě zabili na přednosti zprava, tak má opravdu právo být na*ranej :-D..To se opravdu nikdo nemůže divit. Jsem rád, že všichni instruktoři mi dali ještě větší respekt z auta a z jízdy než jsem měl. Zkoušku jsem udělal napoprvé a kdybych si měl znovu vybrat autoškolu, tak rozhodně neměním :-) . Přeji všem hezký zbytek dne. Jan D.
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : Hodiny teorie s paní Kašparovou nebyly nikdy nudné. Vše nám vždy vysvětlila a snažila se nás upozornit na záludnosti řízení a pravidel. Prezentace prokládala praktickými příklady, nechybělo ani video.

  Praktická část byla také skvělá. Pokaždé mě jízda za volantem bavila.
  Pan Kašpar je chápavý, trpělivý učitel. Vždy vše potřebné v klidu vysvětlil. Domluvit si termín jízdy, nikdy nebyl problém.

  Díky nim jsem i já, jakožto šílený stresař, byla výborně připravena a zkoušky úspěšně napoprvé zvládla.
  Moc jim děkuji za jejich skvěle odváděnou práci.
 • Autoškola Lepík-Strnadel (okres Frýdek-Místek) : S autoškolou jsem byl velmi spokojený. Jízdy byly příjemné a naučné. Rozhodně doporučuji.
  Pajurek V.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Jsem ráda, že můžu dělat autoškolu právě s touto autoškolou. Skvělý přístup, čistota vozidla i chování pana učitele.
 • Autoškola Vlasta Tichá (okres Ostrava) : S autoškolou jsem byla spokojená. Učitelé byli hodní a ochotní mi vše vysvětlit. Vyhovoval mi také informační systém, díky němuž bylo velmi jednoduché se na jízdu přihlásit.
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Velice milý, profesionální a zároveň lidský přístup k lidem. Během kurzu si můžete plánovat hodiny teorie a jízd v online systému podle sebe a svého volného času. Můj instruktor p. Smutný byl vždy ochoten mi vše mile vysvětlit a díky tomu jsem nebyla nervózní při závěrečných zkouškách. Povinnost dělat každý den cvičný test mi usnadnila učení teorie. Celkově hodnotím autoškolu jako top volbu pro uchazeče z Hradce Králové i z celého kraje.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Za mě nejlepší autoškola co jsem si mohl vybrat! Už když jsem si hledal autoškolu jsem slyšel samou chválu ale teď to mohu opravdu potvrdit.
  Na závěrečné zkoušky mě připravili perfektně a přístup k žákům byl opravdu vynikající. Hodiny byly jak poučné tak i zábavné, jelikož nám pan učitel občas řekl nějakou příhodu, u které jsme se jak zasmáli tak i něco přiučili.
  Už od začátku šlo vidět, že v této autoškole berou přípravu žáka stát se řidičem opravdu vážně a s veškerým úsilím. Docela dost mě i potěšilo, že v extrémních situacích v autě, kdy mohlo dojít k bouračce, učitel zachoval chladnou hlavu a klidně mi sdělil co jsem provedl špatně a jak příště tuto situaci vyřešit.
  Zkrátka tuto autoškolu na 100% doporučuji!
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Cítila jsem se připravená na závěrečné testy, doporučila bych autoškolu svým nejbližším
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškola Smolíček pro mě byla jasnou a nejlepší možnou volbou! A tento názor se mi utvrzoval již od samého začátku zahájení kurzu. Teorie v podání pana Smolky byla velmi zábavná, především díky jeho historkám z praxe. Byla velmi snadno pochopitelná a zapamatovatelná. Velkou výhodou byl také trenažer, který mi byl ze začátku k dispozici, kdykoliv jsem si něčím nebyla jistá. Díky němu jsem pak vždy sedla do auta s pocitem, že nebudu úplně ztracená. Moje největší díky patří panu Budinovi, se kterým jsem absolvovala všechny jízdy. Pan Budina je neobyčejný chlap, jehož nervy musí být z oceli. Nestalo se ani jednou, že by na mě zvýšil hlas, nebo byl nepříjemný. Kdykoliv jsem potřebovala, vyšel mi vstříc. Jízdy s ním byly vždy zážitkem, který jen tak nezapomenu. DĚKUJI! Na závěrečnou zkoušku mě připravil, jak nejlépe mohl a dovoluji si říct, že jsem zkoušky zvládla na první pokus. Paní Smolkové také patří mé velké díky, obzvlášť za psychickou podporu v den zkoušek. Je velmi zřejmé, že jak manželé Smolkovi, tak pan Budina jsou opravdoví srdcaři, kteří by se pro své studenty i rozdali. Všem bych chtěla ještě jednou moc poděkovat!
  Kdybych si měla vybrat znovu, ani by mě nenapadlo přemýšlet nad jinou autoškolou. VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!
 • Autoškola Green Drive (okres Praha 4) : Celkový průběh výcviku hodnotíme velice kladně. Když jsem si vybírala, kam půjdu autoškolu dělat, ptala jsem se spousty lidí na to, jací učitelé tam jsou. Byl pro mě základ jít do autoškoly, kde když udělám chybu, nikdo na mě nebude křičet, bude klidný, když jako úplný začátečník pojedu a budu v provozu. To tato autoškola naprosto splňuje. Radovan byl naprosto klidný, vše dokázal vysvětlit, objasnit, poradit a pomoct. Byla s ním velice dobrá komunikace a domluva a celý výcvik probíhal v přátelské atmosféře. Na jízdy jsem se vždy těšila. Byl to pro mě naprostý odpočinek, vypustila jsem veškeré starosti a jen se učila, povídala s učitelem a bylo mi za volantem jako pro neřidiče velice příjemně a věděla jsem, že když se cokoliv stane, Radovan zasáhne a pomůže mi. V autoškole vyučuje také jedna velice milá paní, kterou já jsem k výcviku neměla, nicméně jsem se s ní párkrát setkala a byla velice příjemná, všechny studenty podporovala a radila všem.
  Určitě bych tuto autoškolu doporučila a dokonce už jsem o ní pár lidem říkala.
  Nemůžu říct vůbec nic špatného. Budu na výcvik vždy vzpomínat jenom v dobrém a už teď se mi stýská.
  Určitě mě nikdo nemohl připravit lépe na řízení, než tato autoškola a Radovan.
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : S autoškolou jsem spokojena. Zkoušky jsem zvládla na poprvé, takže všechno v pořádku. :) Instruktoři byli hodní a vše dokázali v klidu a pečlivě vysvětlit. Prvotní strach z toho, že na mě bude někdo křičet, tedy naštěstí pominul :D Měla jsem možnost poznat dva instruktory, protože můj první instruktor v průběhu mého výcviku v autoškole končil (ne kvůli mě, nebojte :D). Dostala jsem tedy nového. Oba byli super a byla jsem s nimi spokojena, nicméně pro mě jako pro ženu to bylo z počátku trochu více stresující. Přece jen, každý instruktor si to dělá trošku po svém. V tomto případě bych do budoucna navrhovala, aby instruktor tedy nedostával už nové žáky, ale aby dokončil výcvik s těmi, co už má. Jinak jak jsem již zmiňovala, oba instruktoři byli moc fajn a byla jsem spokojená. Tak přeji hodně štěstí všem budoucím řidičům. :)
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY