Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Pospíšil (okres Olomouc) : Autoškola Pospíšil byla pro mě ta nejlepší volba. Naprostá spokojenost s celým výcvikem a výborná příprava k závěrečným zkouškám. Jako důkaz jsem toho já, která je zvládla na poprvé a vůbec jsem si to nemyslela :)Velice oceňuji profesionální a trpělivý přístup instruktorů. Vše v klidu vysvětlí a poradí. Jak na teorii i při jízdách se cítíte příjemně. Všem moc moc díky. Dostala jsem kvalitní základ k řízení. Doporučuji nejvíc!!!
 • Autoškola King (okres Praha 4) : Autoškola je super. Doporučuji!
 • Autoškola Radek Bydžovský (okres Kutná Hora) : Tato autoškola byla kdysi velmi dobrá.
  Nyní,ale přístup a chování pana Bydžovského je na hrozně úrovni. Je sprostý,nedodržuje domluvené časy jízd.
  Jedna jízda za čtrnáct dní je opravdu málo. Jednou zapomene,po druhé prostě nepřijde a hlavně vůbec nereaguje.Telefony nezvedá,na SMS nereaguje. Syn dělá kurz uvteto autoškoly již osm měsíců,neboť p. Bydžovský stále nemá čas. Více jak měsíc se mu vůbec neozval. Za své peníze,chce člověk kvalitní služby,což zde nedostanete.
 • Autoškola Josef Bydžovský (okres Jihlava) : Tato autoškola byla kdysi velmi dobrá.
  Nyní,ale přístup a chování pana Bydžovského je na hrozně úrovni. Je sprostý,nedodržuje domluvené časy jízd.
  Jedna jízda za čtrnáct dní je opravdu málo. Jednou zapomene,po druhé prostě nepřijde a hlavně vůbec nereaguje.Telefony nezvedá,na SMS nereaguje. Syn dělá kurz uvteto autoškoly již osm měsíců,neboť p. Bydžovský stále nemá čas. Více jak měsíc se mu vůbec neozval. Za své peníze,chce člověk kvalitní služby,což zde nedostanete.
 • Autoškola Slovácko s.r.o. (okres Hodonín) : Už nikdy. Stačilo by se jen chovat slušně. Úcta k zákazníkovi je tu sprosté slovo.
  Doporučuji vyzkoušet si nějakou hodinu, poznat majitele p.Ledvinu a pak teprve platit. Jinak jste v pasti.
  Nelitujte času a peněz jinde.
 • Autoškola Tuček (okres Hradec Králové) : Dělal jsem tam řidičák i na auto a teď na A2 a za me paradni přístup,ochota a příprava na zkoušky. Dobre naučí,poučí co a jak. Řidičák jedine tam!
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) :
  Autoškola s učitelem Jiřím Pýchou byla skvělá zkušenost. Jeho odbornost, trpělivost a přístup byly vynikající. Vysvětloval mi všechny důležité aspekty řízení srozumitelně a přizpůsoboval se mému tempu učení. Jeho podpora a povzbuzování mi dodávaly sebevědomí i v náročných situacích. Díky jeho efektivnímu výukovému plánu jsem se cítil připravený na zkoušky. Byl to skvělý učitel, který mi pomohl získat dovednosti a sebejistotu v řízení auta.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : S autoškolou jsem byla až v nadmíře spokojená! Všichni jsou strašně přátelští. Teorie byly podané tak, že si šlo vše skvěle zapamatovat. A co se týče praktické části jsem měla taktéž skvělého instruktora! Bez kterého by to nešlo.
  -Domluva úžasná a přístup giga dobrý.

  -Už před zahájením kurzu jsem slyšela jen samé pozitivní ohlasy a jak skvělá je tato autoškola- a co dodat, je to pravda :D
 • Autoškola Wyrwolová (okres Praha 5) : Autoškolu jsem si vybral hlavně díky dostupnosti a ceně. Jedná se o celkem velkou autoškolu, což je v něčem výhoda a v něčem nevýhoda. Po absolvování všech přednášek jsem musel napsat test, abych mohl jít na jízdy. První tři lekce jsem měl na zastaralém trenažerů, který mě vůbec nic nenaučil a jen mi to ubralo povinné hodiny, které jsem mohl strávit v reálném autě.
  Jako prvního instruktora jsem dostal pana Víta. Pan Vít byl velice hrubý. Již na mé první jízdě mi nadával úplně za všechno a byl na mě velmi vulgární. Chtěl po mně abych chodil na jízdy dopoledne, i když jsem mu říkal, že jsem na střední škole a nemůžu si dovolit chybět ve škole a právě tuto autoškolu jsem si vybral díky možnosti odpoledních jízd. On mi však stále opakoval, že mi jízdy bude rušit , aby mě donutil chodit dopoledne. Opravdu chování pana učitele bylo neskutečné a po první jízdě plné nadávek a urážek na mojí adresu jsem měl chuť už do auta nikdy nesednout. Po druhé jízdě s tímto učitelem, která probíhala ve stejném duchu jako ta první, opět plné nadávek a urážek na mojí adresu jsem si zašel do školy a pan majitel mi bez jakýkoliv otázek učitele změnil.
  Mým druhým učitelem byl pan Hemerka. Ten byl přesný opak pana Víta. Vše mi vždy s klidem vysvětlil. Když jsem udělal stejnou chybu vícekrát snažil se mi to vysvětlit více způsoby. Vždycky chtěl, abych vše chápal. Těžší křižovatky mi i rozkresloval, abych je lépe pochopil. Parkovat jsem se učil s panem Hemerkou hned od první hodiny, což mi přijde jako nejlepší způsob a opravdu mě to hodně naučilo.
  Jízdy i testy jsem pak, kvůli nedostatku volných termínů v Praze, dělal ve Voticích a uděl jsem je na první pokus.
  Autoškolu tedy hodnotím kladně hlavně díky panu Hemerkovi, který mě dokázal skvěle připravit. Jednání obou pánů majitelů bylo vždy velmi příjemné a pokaždé mi vyšli vstříc.
  Přednášky byli některé přínosné některé zbytečné, záleželo vždy na učiteli, někteří se snažili něco skutečně naučit jiní jen četli z učebnice, což pro mě bylo dost zybtečné.

  Cena autoškoly byla oproti jiným školám cenově příznivá.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Nejlepsi autoskola v Opavě, byl jsem zde po druhé a zase skvělý přístup a komunikace
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Jednoznačně nejlepší Autoškola v Opavě a okolí. Byl jsem maximálně spokojen ,byl jsem už ve třech různých autoškolách v Opavě a žádná se nevyrovná Smolíčkovi. Super ,férové a rychlé jednání. Na závěrečné zkoušky maximálně připraven. Doporučeno přáteli, můžu jen doporučit.
 • Autoškola Irena Hnátová (okres Plzeň-sever) : Jednoznačně nejlepší autoškola široko daleko. Paní Poljanská má ke každému individuální přístup a na všem se s ní dá domluvit. V autě byla vždy příjemná atmosféra a k závěrečným zkouškám jsem šla skvěle připravena. Každému bych tuto autoškolu doporučila a sama na ni budu vzpomínat jen v dobrém
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : S výběrem autoškoly jsem byla velice spokojená. Dlouho jsem váhala, kterou autoškolu si vybrat, ale nakonec jsem se rozhodla pro Autoškolu Smolíček, protože jsem na ni dostala hodně doporučení od kamarádů, známých a taky na ni bylo spousta pozitivních recenzí. I já se přidávám k těmto pozitivním recenzím. Hodiny teorie byly poučné, zábavné, a proto i hodně zapamatovatelné. V praktickém výcviku jsem měla pana Smolku, který mi časově vždy vyhověl, na jízdy jsem nechodila vůbec nervózní, rychle ubíhaly a zkoušku jsem nakonec zvládla s přehledem, takže Autoškolu Smolíček můžu jen doporučit.
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Autoškolu jsem absolvoval s Jiřím Pýchou. Už od první hodiny teorií dělal výuku zajímavou a interaktivní. Dokázal vše v případě potřeby dovysvětlit či nakreslit. Na první hodině jízd vysvětlil všechna tlačítka, pedály, seřízení zrcátek a sedačky a nádherně vysvětlil a naučil jízdu. Vždy jsem se na jízdu s Jiřím Pýchou těšil, protože nikdy nezvyšoval hlas, vše v klidu vysvětlil a také semtam prohodil nějaký vtip. Jízdy jsem dělal zhruba měsíc, takže ideál. Rodině i blízkým určitě Jirku doporučím.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Strašně dlouho jsem se odhodlávala udělat si autoškolu a kamarádky mi vychvalovaly Autoškolu Smolíček. A já hned při první hodině pochopila proč. Pan Smolka nás teorií prováděl důkladně a vtipně v přátelské a pohodové náladě za co mu moc děkuji. Obrovskou výhodou byl trénink na trenažeru.
  A můj největší dík patří panu Budinovi je to člověk na správném místě. I když jsem dělala kopance vždy mi klidně a trpělivě vše vysvětloval, radil, ukazoval *:+) hlavně kde je spojka, brzda, plyn a i když jsem některé chyby opakovala stále dokola tak jsme to vypilovali a zkoušky se povedly. Další obrovské plus bylo, že se daly domluvit časy jízd a pan Budina se mi vždy snažil časově vyjít vstříc.
  Na každou hodinu jsem se neskutečně těšila.
  Moc děkuji celému Smolíčkovic týmu a budu na tuto autoškolu vzpomínat jen a jen v dobrém a všem kteří budou hledat tu nej nej nej autoškolu ji vždy doporučím. Vybrat si je bylo to nejlepší rozhodnutí. Simča
 • Autoškola SUNNY (okres Ostrava) : S autoškolou Sunny jsem byla velmi spokojená. Teoretické hodiny byly zábavné a utekly ani jsem nemrkla. Je zde dobrý přístup a pokaď někdo něco nechápe, tak mu je hned vše vysvětleno od pana Slívy. Na jízdy jsem měla pana učitele Paletu a byla jsem neskutečně spokojená. Byl na mne hodný, díky němu ze mě stres z ježdění spadl a jízda autem mě začala velmi bavit. Vždycky měl pan Paleta dobrou náladu a vždycky jsme se i zasmáli. Přístup byl velmi příjemný, pan Paleta mi předal vše co je potřeba a díky němu jsem autoškolu úspěšně dokončila.
  Tuto autoškolu vřele doporučuju.
  Sabina Sikorová
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Čas, který jsem v strávil v autoškole byl příjemný, spoustu jsem se toho naučil a díky skvělému učiteli zvládl zkoušky na poprvé, tímto moc děkuji.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Vysoko hodnotím instruktora Slávka Vitouše. Řekl bych, že mu opravdu leží na srdci dobro jeho žáků a je i velice poctivý.
 • Autoškola Mechl (okres Nový Jičín) : Moje zkušenost s touto autoškolou byla naprosto katastrofální. Mechl mi vůbec nedával žádné teoretické informace týkající se jízdy. Musela jsem se ptát, abych získala nějaké informace, ale i tak to bylo minimální. Když jsem měla problémy při jízdě, pan Mechl se okamžitě rozzlobil a začal na mě křičet. Celková doba výcviku byla neuvěřitelných 7 měsíců a kvalita byla naprosto šokující. Mladší Mechl se mi zdá, že to absolutně nemá v hlavě v pořádku. Po půl roce jízd po městě na druhém převodovém stupni mi oznámil, že příští týden mám absolvovat závěrečné zkoušky, které byly čistě o štěsí a udělané jen tak tak, ale rozhodně nejsem dostatečně vybavená pro jízdu v běžném provozu a rozhodně doporučuji vybrat si jinou autoškolu.
 • Autoškola František Brozman (okres Karlovy Vary) : S kvalitou výuky jsem byl spokojen a cítil jsem se i dobře připraven na závěrečné jízdy. Problém nastal při placení. Bylo mi do telefonu řečeno, že můj kurz bude stát 4000,- (B96).
  Byl jsem velmi zklamán, když po mě pak chtěli ještě příplatek 2000,- za to, že mi vyšly vstříc ohledně casu zkušebních jízd.
  Bylo mi hned divné, že ode mě nechtějí zaplatit kurz hned a že chtějí hotovost. Zřejmě proto to chtěli zaplatit až po ukončení kurzu. Kdyby mi řekli o příplatku na začátku kurzu, jejich služeb bych nevyužil.
  Naletěl jsem a jako slušný člověk, zaplatil, když to na mě takto bez upozornění vybalili.
  Zkazilo mi to celkově jinak dobrý dojem, ale abych platil ještě o 50% víc než samotný kurz bez upozornění mi přijde jako velmi nekorektní jednání a zvažuji stížnost na příslušných úřadech.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY