Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Autoglobal (okres Plzeň-město) : Co se týče teorie, bylo mi řečeno, že teorie je k ničemu. Tu prý nepotřebuji, pan Šlajs mi sdělil, že jediné co můžu dostat je cd. Před začátkem jízdy si vždy musel zakouřit, ale již v čase, kdy jsem ja mela řídit. Domluva nebyla tak hrozná, ale výuka nic moc, výuka parkovaní též. Sexualní narážky na mou či jinou osobu byly samozdrejmostí, coz mi moc profesionalní ani vtipné nepřišlo. Kdybych věděla do čeho jdu, vybrala bych si jinou autoškolu. Dát hvezdičku za zamemi autoskoly jde težko, nikdy jsem v zazemí autoškoly nebyla, vše se vyřizovalo v autě před/po jizde.
 • Autoškola Trojanová (okres Strakonice) : Nevychovaná, stará ženská co se k žákům autoškoly chová opravdu hrozně. Autoškolu jsem udělal až na poněkolikáté jen kvůli její nechuti odpovídat na mé otázky a nadávání mi do malých dětí. Instruktoři jsou tu od toho, aby své žáky něco naučili ne jen od kecání hospodských žvástů... Osobní zkušenost.
 • Autoškola Smart (okres Praha 4) : Výuka byla kvalitní a teoretické hodiny interaktivní a přínosné. Jednání s autoškolou bylo příjemné a hodiny flexibilní. Ke zkoušce jsem se ciltila být připravená a celkově na mě kurz zanechal dobrý dojem. Určitě bych doporučila.
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Autoškolu RS mi doporučili spolužáci, kteří ji absolvovali přede mnou. Při výběru autoškoly u mě rozhodovala mimo jiné cena, která měla podle spolužáků být o 1000Kč nižší než částka, kterou mi později oznámil pan Švrčula. Zprvu se neobjevovaly žádné závažné problémy, když pominu poměrně zmatenou organizaci. Po několikáté jízdě mi pan Švrčula řekl, že je rád, když to žákům jde, aby jim nemusel moc pomáhat. Je jasné, že taková jízda je pro žáky zbytečná a nevede k žádným pokrokům. Jízdy byly většinou jen jednou týdně, někdy i méně, tudíž mi kurz trval téměř 6 měsíců (v jiných autoškolách to bývá kolem 2-3 měsíců). Když jsem ale panu Švrčulovi oznámila, že chci závěrečné zkoušky dělat v Českém Brodě a ne v Kolíně, začal mě podceňovat, stresovat mě při jízdách, nesmyslně mi šlapat do pedálů. Při oznámení termínu zkoušek mi řekl ,,V úterý si půjdete propadnout ke zkouškám a tak na čtvrtý pokus to snad dáte.". Díky tomuto přístupu jsem byla ze zkoušek daleko víc ve stresu a naopak jsem potřebovala dodat sebevědomí. Nakonec jsem zkoušky udělala bez problémů na první pokus, ale rozhodně bych si příště autoškolu RS nevybrala.
  vloženo: 10. září 2019
  ---------------------------------------
  :-) Tak, už je to tady konečně prolomeno, že si stěžují na autoškolu i mamánci, kteří udělali závěrečky na poprvé...
  Je zajímavé, že si na těchto stránkách stěžují na autoškoly z 90% jen ženy...Čím to asi bude ?!?
  Opravu mně "dojímá" k slzám, když si tady socky neprávem stěžují na max. délku kurzu, která vůbec není stanovena zákonem a může trvat klidně i 3 roky a zákon porušen nebyl !!! Každopádně pořád platí pravidlo, čím větší dřevák tím delší autoškola (Vás se to samozřejmě netýká :-)
  Proč jste si teda nepřiplatil RYCHLOKURZ ?!? Je logické, že ten, kdo si připlatí rychlokurz má v jízdách přednost před spořílky !!!
  Proč by Vám sakra nemohl sáhnou při jízdě do řízení, aby zabránil kolizi ?!? Je to snad vaše auto ?!? Vy mu budete platit opravu vozidla ?!?
  Jen zkušený instruktor pozná, kdy dotyčný žák UŽ nepotřebuje po pár jízdách pomáhat se spojkou a kdy vedle něho sedí dřevák, který není schopen se naučit takovou maličkost...
  Nebo snad myslíte, že si chce nechat zničit motor po stále opakovaných startech za tu almužnu, co jste dala za kurz ?!?
  Víte o tom, že instruktor v AŠ je jedno z nejnebezpečnějších a přitom nejhůře placených povolání u nás a nikdo to nechce dělat ?! Kde jedna vyučovací hodina jízdy stojí většinou 250,- Kč ?! Dejte např. taxikáři 250,- kč, ať Vás povozí hodinu po Kolíně a potom nám napište jeho reakci...:-) a to tomu taxikáři nekurvíte auto, jako začátečník a ani Vás nemusí nic učit, mít učebnu, plánovat, papírovat ani se bát se začátečníkem o svůj život !!! Víte o tom, že v Německu stojí sk. B v přepočtu 70.000,- !!! Plno kritiků autoškol, by nezvládlo ani jednu jízdu s nějakým dřevákem, natož aby ho připravila za tu almužnu na zkoušky !!!

 • Autoškola Slezská (okres Ostrava) : Tuto autoškolu bych nedoporučila ani nejvěšímu nepříteli téměř nic mě tady nenaučili a to nejen mě ale i dalších mnoho žáků kteří byli ve stejném období tady se mnou.Jestli máte zájem o info. jak to zde probíhá klidně mi zavolejte a já vám popovídám jak to je.Myslím že by tuto autoškolu měli pořádně prověřit.telefon mám 603791059
  ---------------------------------------------
  Je zajímavé, že si na těchto stránkách stěžují na autoškoly z 90% jen ženy...Čím to asi bude ?!?
  Autoškola není nic jiného, než škola a jako v normální škole jsou žáci nadaní, průměrní a podprůměrní.
  Průměrnému žákovi stačí, když si připlatí doučování a v tomto případě jízdy navíc. Podprůměrnému žákovi nestačí mnohdy ani doučování a měl by se radši na celou autoškolu vykašlat a jezdit "sockou", než být nebezpečný pro sebe a hlavně pro ostatní účastníky provozu.
  Ale chápu, že na někoho se to svést musí...
  Dovedu si živě představit reakci autoškoly, když se zbaví podprůměrného žáka a místo něho přijde nadaný, nebo i průměrný žák a to za stejné peníze a bez nervů.
 • Autoškola ABC (okres Brno) : Dlouhodobě žiji v Německu, kde jsem si chtěl udělat taky řidičák, ale když jsem se dozvěděl cenu, která je v přepočtu skoro 70.000,- Kč za skupinu B, tak jsem si to hned rozmyslel. A jelikož nejsem žádný dřevák a něco mně naučil i táta, tak jsem dal závěrečky na poprvé.
  Autoškola ABC mně vždy vyšla vstříc co se týče plánování jízd a to i o víkendech. Ještě jednou děkuji.
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Při výběru autoškoly jsem si snad nemohla vybrat lépe.
  Přístup k žákům je skvělý - instruktoři jsou milí ale zároveň toho i hodně naučí což je skvělá kombinace.
  Mimo jiné jsem měla i studentskou slevu a mohla jsem si vybrat kde chci dělat zkoušky (jestli v českém brodě nebo Kolíně)
  Samotné zkoušky byly také příjemné, protože oba komisaři bylo velice milí a všechny nás předem uklidnili, což v mém případě, kdy se stresuji ze všeho bylo dost nápomocné.
  Zkoušky se mi povedly napoprvé a autoškolu bych neměnila.
 • Autoškola Kubátová (okres Frýdek-Místek) : Vřele doporučuji všem, kteří váhají nad výběrem autoškoly. Přecházela jsem z jiné a mrzelo mě, že jsem si tuto nevybrala hned. Díky klidnému přístupu paní Kubátové jsem se necítila vystresovaná. Opravdu profesionální a zároveň přátelský přístup. Domluva vždy vstřícná, nikdy nebyl problém se na ničem domluvit.

  Velmi dobrá zkušenost, a především kvalitní příprava na zkoušky, které jsem zvládla napoprvé.

  Děkuji a budu s radostí jen doporučovat! :)
  Aneta P.
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : Léta jsem se odhodlávala začít opět řídit auto. Až v 58 letech mne osud donutil podstoupit kondiční jízdy a koupit si auto. Náhodně jsem si vybrala tuto autoškolu a byla jsem velmi potěšena již od prvního kontaktu při objednávání jízd. Přidělen mi byl učitel pan Jiří Kořenský. Byla jsem od první hodiny nadšena jeho přístupem. Milý, vlídný,laskavý,klidný,zodpovědný,důsledný a na konci jízdy vždy se snažil mne za něco pochválit aby mne dále motivoval k dalšímu řízení. Na výuku jsem se moc těšila. Tuto autoškolu a zejména instruktora pana Kořenského všem vřele doporučuji.
  Pavlíková Ivana
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : Protože jsem autem dlouho nejezdila, zaplatila jsem si v této autoškole kondiční jízdy s autem s automatickou převodovkou. S milou slečnou na recepci jsme se rychle domluvily, omlouvala se, že mi může nabídnout hodiny až za 14 dnů, což mi vyhovovalo. Rozpis kondičních jízd mi po odsouhlasení poslala e-mailem. Pro výuku mi byl přidělen jako učitel jízdy pan Kořenský. Na první hodině jsem byla velmi roztřesená a nervózní. Vyděšená řidička – postrach silnic! Pan učitel jako dobrý psycholog skvěle odhadl můj duševní stav a rychle mne uklidnil. Při jednání byl vlídný, ale nekompromisní, vysvětlil mi vše potřebné, několikrát mně za mé řidičské pochybení (bohužel oprávněně!) vynadal, ale v opačném případě i pochválil a povzbudil. Při jízdě průběžně opravoval chyby, ale nikdy nebyl ironický, vždy věcný, s upozorněním na dopravní souvislosti. Na konci hodiny můj výkon vždy zhodnotil, doporučil, na co se mám více soustředit a na co si dávat pozor. Z jeho jednání je zřetelné, že se výuce věnuje s velkým nasazením, a že má skutečný zájem a cíl vychovat z žáků dobré řidiče v tom nejlepším smyslu slova. Jestli hledáte skvělého učitele, pana Kořenského Vám vřele doporučuji. Jana Myšáková :)
 • Autoškola Vršovice s.r.o. (okres Praha 10) : Protože jsem autem dlouho nejezdila, zaplatila jsem si v této autoškole kondiční jízdy s autem s automatickou převodovkou. S milou slečnou na recepci jsme se rychle domluvily, omlouvala se, že mi může nabídnout hodiny až za 14 dnů, což mi vyhovovalo. Rozpis kondičních jízd mi po odsouhlasení poslala e-mailem. Pro výuku mi byl přidělen jako učitel jízdy pan Kořenský. Na první hodině jsem byla velmi roztřesená a nervózní. Vyděšená řidička – postrach silnic! Pan učitel jako dobrý psycholog skvěle odhadl můj duševní stav a rychle mne uklidnil. Při jednání byl vlídný, ale nekompromisní, vysvětlil mi vše potřebné, několikrát mně za mé řidičské pochybení (bohužel oprávněně!) vynadal, ale v opačném případě i pochválil a povzbudil. Při jízdě průběžně opravoval chyby, ale nikdy nebyl ironický, vždy věcný, s upozorněním na dopravní souvislosti. Na konci hodiny můj výkon zhodnotil, doporučil, na co se mám více soustředit a na co si dávat pozor. Z jeho jednání je zřetelné, že se výuce věnuje s velkým nasazením, a že má skutečný zájem a cíl vychovat z žáků dobré řidiče v tom nejlepším smyslu slova. Jestli hledáte skvělého učitele, pana Kořenského Vám vřele doporučuji. Jana Myšáková jana.mysakova@post.cz
 • Autoškola Fišer (okres Mělník) : Velmi vstřícný přístup. Poradí, pochválí, mají přehled, dokáží se věnovat každému tak, jak potřebuje. Perfektní domluva na jízdách, umí připravit na zkoušku, při zkouškách dokážou uklidnit, prostě bych asi nedokázal najít nějaké mínus. Mohu jen vřele doporučit.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Po celou dobu kurzu je student provázený přátelským kolektivem ať už při teorii tak i při hodinách jízd. Velké plus této autoškoly je i možnost při problému například s lektorem jízd vyměnit ho za jiného, který vám může více vyhovovat. Na jízdy je pocelou dobu jen jeden lektor, kterého vám autoškola přidělí, nemusíte se bát že každou hodinu budete s někým jiným. Přístup lektorů je velice příjemný a přátelský. Určitě jako velice dobrou autoškolu, kde vám se vším pomohou můžete využít právě autoškolu Nobe
 • Autoškola ÚAMK (okres Praha 6) : Kurz byl moc fajn.Teorie s panem Pacákem byla super,protože jsme se tam dozvěděli úplně cokoliv,když bylo potřeba bylo vždy vše vysvětleno.Po teorii následoval trenažer za což jsem byla jako úplná neřidička strašně ráda,protože ze mě opadl strach a do auta jsem šla už klidnější.Za instruktora jsem měla pana Pacáka který byl úžasně klidný,ochotný a neuvěřitelně trpělivý za což jsem strašně ráda.Za mě mohu jen doporučit,protože díky skvělé přípravě v teorii a trpělivosti pana Pacáka jsem vše zvládla a jsem řidička.
 • Autoškola Slezská (okres Ostrava) : Tuto autoškolu bych nedoporučila ani nejvěšímu nepříteli téměř nic mě tady nenaučili a to nejen mě ale i dalších mnoho žáků kteří byli ve stejném období tady se mnou.Jestli máte zájem o info. jak to zde probíhá klidně mi zavolejte a já vám popovídám jak to je.Myslím že by tuto autoškolu měli pořádně prověřit.telefon mám 603791059
 • Autoškola Lukáš Stejskal (okres Liberec) : Autoškolu Stejskal vřele doporučuji výborné jednání, výborné chování k žákům opravdu za mě super ještě jednou můžu poděkovat a paní komisařka taky super 🙂👍
 • Autoškola VTR MOTOR (okres Praha-východ) : Měla jsem převod z Autoškoly trio do VTR Motorsport, a nebýt této autoškoly tak už si v životě nesednu za volant. A největší dík patří Markétě Vojtové za skvělý přístup. Děkuji.
 • Autoškola ABC (okres Brno) : Vyhodil jsem 12000 a výuka vůbec žádná, jen se se mnou sedmkrát svezli v autě. Dali mně knížku a řekli "nauč se to sám".

  Ke zkoušce přišel komisař z Opuštěné, dobrý kamarád pana Rojky, a na každé otázce mě dusil, jak to jen šlo, přičemž si neodpustil rýpavé poznámky. Proto, že jsem nevyjmenoval všechny součásti auta do posledního šroubku, mě vyhodil. Podotýkám, že jsem mluvil samostatně.

  Celkově bylo jednání pana Rojky neseriózní. Rozhodně nedoporučuju. Jsou to vyhozené peníze.
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Autoškolu Ambrož vřele doporučuji každému zájemci o řidičské oprávnění!!!! Lidský přístup instruktora, na čem jsme se domluvili, to platilo!!! U autoškoly Ambrož jsem absolvoval výuku na získání řidičského oprávnění skupiny B a T a už dávno vím, že bych nikdy nešel nikam jinam a pokud půjdu dělat řidička skupiny C, tak jedině do !!!!!AUTOŠKOLY AMBROŽ!!!
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Po deseti letech za volantem auta jsem v Autoškole BK podstoupil výuku na motorku kategorie A (velká motorka) bez předchozí moto zkušenosti. Při registraci mi pan majitel ochotně vysvětlil, jak vše funguje, a cca během týdne jsem začal výuku jak teorie tak praxe. Uchazeč také dostane přístup do interního portálu plánování jízd, zkušebním testům a celkově k dalším informacím kurzu.

  V autoškole panuje příjemná atmosféra a plánování jízd bylo flexibilní. Velký dík patří panu instruktorovi Sükemu, který vedl hodiny praxe.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY